Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjski rynek gier ma się dobrze

21 postów w tym temacie

Gdyby w Polsce stosunek ceny gry/sprzętu do miesięcznych zarobków był taki sam jak w Wielkiej Brytanii, to nasz rynek mógłby wygenerować podobne zyski... Szczególnie, że nasza gospodarka jest wciąż bardzo młoda i wciąż przyspiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwaliło mnie to: "suma ta wyniosła zaledwie 718 milionów". ZALEDWIE!! Omg, gdyby ja miał przynajmniej setną cześć tej sumy, to byłby wniebowzięty :Dm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:52, Geglash napisał:

Znowu brytyjski. A polski?


chyba nigdy się nie doczekamy ;//// Zresztą, o Polsce to możemy mówić o ilości spiraconych programów (jesteśmy zaraz za USA), a nie o sprzedanych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:53, pawelgr5 napisał:

Zeby w polsce tak bylo... no ale wazne ze u nas sytuacja z roku na rok jest coraz lepsza.

No to prawda ;)
A gdyby u nas tak bylo, to bysmy byli nawet krajem wysoko rozwinietym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciekawe jakie są wyniki w Europie Środkowo-Wschodniej bo na samej Polsce nie ma się co skupiać, chyba ciągle i tak raczkuje nasz rynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawią wyniki sprzedaży w Polsce. Ciekawi mnie kiedy CDP czy Cenega przełamią się i udostępnią informacje w jakiej ilości sztuk rozeszło się przynajmniej kilka przykładowych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja tam jakos gier na PC znalezc nie moge... wydaje sie ,ze oni na Pc nie graja jesli juz cos jest to starocia ze szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 01:21, jac22 napisał:

Dziwne bo ja tam jakos gier na PC znalezc nie moge... wydaje sie ,ze oni na Pc nie graja jesli
juz cos jest to starocia ze szkoda gadac.


W każdym cywilizowanym kraju to właśnie konsole przeznaczone są do gier, nie PC! PC służą tylko do pracy, przeglądania neta i... do grania w gry MMO (nawet to będzie się powoli zmieniało) :D. Tylko Polska jest wyjątkiem. Baa mało tego jest tu tak wiele zapalonych PCetowców, którym nie da się wbić do głowy, że to właśnie konsola jest przeznaczona do giercowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego co sie lubi ja mam PS2 i jakoś gram na PC bo na PS2 nie ma G3. No gram w Playa ale umiarkowanie ( rozwalają mnie ceny gier od 30zł do 219) ich wali z tymi cenami za niedługo tyle co konsola kosztuje. Gram tylko w gry sprowadzone z Anglii bo tu sie nie opłaca kupować. (za drogo) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W krajach zachodnich to konsole służą do gier, a nie PC. Nie ma co tego porównywać z Polską. A swoją drogą, gry na PieCa są dlatego popularne, bo Polacy mają mniejsze zarobki niż na zachodzie. Którego przeciętnego Polaka stać na to aby kupić PC do pracy i konsolę do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować