Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Co w "eXtra Klasyka Gold"?

512 postów w tym temacie

No trzeba przyznać że tym razem CDP się bardzo postarał... Tytuły co prawda tylko dwa, ale za to jakie. Spodziewałem się też, że zarówno Unreal Tournament III jaki i Gears of War wcześniej trafią jeszcze do TopSellera a tu taka miła niespodzianka. Obie gry z pewnością kupię, ale początkowo zadowolę się GoW, UT kupię trochę później, bo do multiplayera wystarcza mi jak na razie CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT3 napewno kupie i zastanowie sie nad GoW.Bo co prawda Gearsy juz mam ale cos sie spieprzylo i jak chce wlaczyc gre to jakis komunikat wyskakuje i kaze mi gre od nowa zainstalowac,a reinstal i tak nic nie pomaga i tak w kolko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:49, Iverson7 napisał:

UT3 napewno kupie i zastanowie sie nad GoW.Bo co prawda Gearsy juz mam ale cos sie spieprzylo
i jak chce wlaczyc gre to jakis komunikat wyskakuje i kaze mi gre od nowa zainstalowac,a
reinstal i tak nic nie pomaga i tak w kolko...

Pobrałeś patche? Pewnie problem z aplikacja WarGame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 12:35, KofeinowyPablo napisał:

Informujemy, że już od 21. sierpnia (piątek) seria eXtra Klasyka Gold zostanie powiększona
o 2 nowe tytuły:

- Gears of War
- Unreal Tournament 3

Cena gry: 29,99zł.

Z: Markolf.pl


Akurat mi UT3 brakuje żeby mieć wszystkie części :) Kupi się przy czasie. GoW miałem z platyny i przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby. Godna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko aktualizacja do Windows Live patche do GoW:
Gears of War, Patch 1.2:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1968
Naprawia problem z aplikacją WarGame:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1967
Rozwiązywanie innych problemów:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255
PS: Zainstaluj te łatki powinno pomóc. Szkoda kupować jeszcze raz jak masz płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mogliby wrzucać do tej serii naprawdę przełomowe gry, serie ( z tego co się orientuje, jest pewna grupa osób, którym zależy na, powiedzmy, Wormsach 2D w tej serii ) a CDP wrzuca po prostu gry, które już trochę leżą na półkach sklepów i się kurzą ( coś mi się zdaje, że oba tytuły nie biły rekordów popularności na pecetach... ). Panowie, dajcie w końcu coś, co może stanąć dumnie obok Sag IWD i BG oraz Tormenta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra.Unreal Tournament III i Gears of War dlaczego to jest w wersji gold? Ja rozumiem że tam trafiają największe hity a także jakieś wersję z dodatkami jak np: Unreal Antologia gdzie jest bardzo bogate wydanie. Ale czy to są aż takie hity żeby do tej serii przeszło (chodzi mi o gold). Zresztą z Unreal Antologia to samo było że przeszło z Platynowej Kolekcji do EK z pominięciem TOPSELLER. Jestem pewny że z WarCraft III i Diablo II będzie to samo czyli że trafi automatycznie do Extra Klasyki Gold z pominięciem TS ale to jeszcze trochę potrwa bo zbyt dobrze się sprzedaje WarCraft III i Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:09, Karfein napisał:

UT3 musi mieć Titan Pack, który tam kiedyś wyszedł, inaczej go nie kupię, a GoW już mam
używaną premierówkę i to taniej.


Musieli by dodać, dodatkową płytę aby dać wszystkie patche w tym Titan Pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:30, Kraju napisał:

Musieli by dodać, dodatkową płytę aby dać wszystkie patche w tym Titan Pack.


Najlepiej, skoro to edycja GOLD, to mogliby dać co najmniej wszystkie dodatki z unreal.pl, a że tam mało modów jest to mogliby też wziąć co lepsze, a mieszczące się jeszcze na dysku, z beyondunreal lub moddb. Wtedy kiedy tylko mam kasę, lecę po swój egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:30, Kraju napisał:

Musieli by dodać, dodatkową płytę aby dać wszystkie patche w tym Titan Pack.


Skoro to Extra Klasyka - GOLD to myślę, że z dodatkową płytą nie będzie problemu jakby co (a przynajmniej nie powinno). Wszak od początku była mowa że ta seria będzie bardziej ekskluzywna, a dodanie jednej płyty to koszt pewnie nie wyższy niż 2zł. Przyznam też że info o wydaniu w tej serii GoW i UT III bardzo mnie ucieszyło, ale teraz zaczynam mieć obawy czy do GOLD-a nie zaczną trafiać niedługo hurtem pierwsze lepsze tytuły. Choć i tak uważam że Saga Gothic to w niej pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 09:17, dave03 napisał:


>Choć

Dnia 08.08.2009 o 09:17, dave03 napisał:

i tak uważam że Saga Gothic to w niej pomyłka.

oj gothic to jest klasyka, przynajmniej w Polsce. Już większą pomyłką jest GoW i UT3 - co to za klasyka w dwa? trzy? lata po premerze, zwłaszcza jeśli pierwszy jest hitem, ale konsolowym, a drugi znany z tego że trzeba było zbanować obsługę klawy na PS3 bo gracze z padami się oburzali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serie Gothic to nie jest to nic innego jak tylko żerowanie na popularności tej serii w Polsce. Najlepszy na to przykładem jest Gothic 3, który do sprzedaży trafił w 2006 roku a dziś jego cena sugerowana wynosi aż 69zł. Trochę to dużo jak na tak zabugowany produkt i na dodatek pozbawiony trybu multiplayer, który w końcu przedłuża grę. Co zaś tyczy nowych gier w EK GOLD to wydaje mi się że CDP powinien dodać jeszcze jedną serie - również za te 30zł - tyle tylko żeby zastąpić owe "GOLD" czymś innym, bo zdaje sobie sprawę że takie GoW nie mogło dziś kosztować mniej niż te 30zł. Wówczas można by było tam dawać praktycznie każda gę a teraz rzeczywiście można mieć naprawdę duże wątpliwości czy taki UT III to klasyka. To dopiero za parę lat się okaże, choć szanse na to są moim zdaniem niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nowy zrzut robi pozytywne wrażenie. Tytuły tylko dwa, które w dodatku już posiadam, ale są to gry nie dość, że dobre, to jeszcze w naprawdę dość korzystnej cenie. Jak ktoś jeszcze nie ma tych tytułów, to jak najbardziej powinien skorzystać z tej okazji i nadrobić te zaległości. Oby CDP jak najczęściej tak pozytywnie zaskakiwało graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować