Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dodatek do WoW-a wkrótce ogłoszony?

115 postów w tym temacie

To przerażające budzę się dziś rano i uświadamiam sobie że śniło mi się cudowne diablo 3. Cieszę się że przez 2 tygodnie będę odcięty od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji, ale nie bedą sobie robic konkurencji takim WoW2 tylko będą kolejne rozszerzenia wydawać, które pownoszą kolejne tereny, nowe potwory, mase questów i pewnie kolejne rasy. I co najważniejsze świat WarCrafta monza rozbudowywać bardzo długo bo jego historia nie jest całkowicie znana. Do Caverns of Time można dodać chociażby pierwsza inwazje Legiony na Azeroth i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby!:)) Przecież są podzieleni na zespoły, które zajmują się swoimi projektami! Nad StarCraft''em na pewno pracuje sztab dobrych ludzi! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tutaj wiele określeń takich jak: "może", "w niedalekiej przyszłości" czy "kilka miesięcy" . Moim zdaniem chcą narobić szumu i zbędnego zainteresowania wokół ich projektu. Jak już mają coś zapowiadać, to niech zapowiadają a nie podają jakieś dziwne informacje podają...

Czekam na GW:EN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, czyli Diablo 3 najpewniej nie będzie (tzn. nie ogłoszą jeszcze teraz).

PS Osoby ze Zjazdu 2007 - kiedy BlizzCon będzie trwał, my będziemy przebywać w głuszy (ew. dziczy: The Wilderness ;) )! Tam ogłoszą Diablo 3, pokażą StraCrafta 2, zaprezentują dodatek do WoWa, a my nic nie będziem wiedzieli :) ! To co, kto się wycofuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od kilku dni krążyły plotki że na Blizzconie zaprezentują nowy dodatek do WoWa. Teraz możemy być już tego pewni. Szkoda. Miałem nadzieje na Diablo III albo World of Starcfraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wystarczy abonamentów za światło, gaz, wodę, internet etc :P Oczywiście jeszcze ich nie płacę, ale jakbym płacił ja to bym miał ich dosyć i bez abonamentu za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizard zamienia się w Micro$oft Też doją kasę ale z Abonamentu a biedni ludzie omotani przez gre płacą.
Nie rozumiem jest tyle darmowych MMORPG a oni grają w płatne BEZ obrazy, ale to jest głupie. Sam grałem w to coś i sie sobie dziwię, że zapłaciłem te trzy abonamenty do tej pory szkoda mi tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podwyższenie lvlu, hmm niezabardzo powiedziałbym, 80 lvl heh za dużo roboty by mieli, może wreszcie wprowadzą w
tym rozszerzeniu 2 nowe lokacje a przynajmniej 1 z nich , mowa o Maelstormie i (mam nadzieje że to bo tego poprostu najbardziej mi brakuje) Northend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:44, vegetto13 napisał:

Ciekawe czy dodatek (jeśli wogule będzie) doda nowy kontynent


Trochę miejsc do dodania jest :) http://www.scrollsoflore.com/warlock/worldmap.gif :)
Jeśli Blizz będzie nadal co jakiś czas dodawać otwarte instancje (outdoor dungeon), jak zapowiedziany teraz Zul''Aman to zabraknie miejsca na starych kontynentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Paul Della Bitta z Blizzarda został w jednym z ostatnich wywiadów zapytany o to, jak przedstawia się sytuacja z mającymi pojawiać się co roku rozszerzeniami do World of Warcraft."

Roku ? Chyba ma być rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu dojdzie Northrend i (mam nadzieję) w końcu Kul''Tiras i Gilneas? Sam Maelstorm może być natomiast nie kontynentem, a jedną ze stref, więc tu nie ma tylko roboty jak w przypadku Northrend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Blizzard powróci do swojej sławnej strategii od której sie to wszystko zaczeło, czyli do Warcrafta i zrobi w końcu część 4 zamiast spamić WoWa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:56, xbit71 napisał:

> Chciałbym sobie pograć w jakiegoś MMO, ale kasy na abonament nie ma :(
Bo moim zdaniem nie ma sensu wydawać kasy na abonament, by pograć w jakąś grę. ;)


Bo po prostu cie nie stac na rownowartosc paru piw i zazdroscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować