Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany THQ na nadchodzące miesiące

20 postów w tym temacie

pepsi

Poczynili inwestycje, teraz chcą zbierać plony - tak przedstawia się sytuacja THQ. Firma zainwestowała wiele w tworzenie nowych marek, a te wkrótce zaczną debiutować na rynku. Nie można jednak zapominać o świeżych wydaniach znanych już tytułów.

Przeczytaj cały tekst "Plany THQ na nadchodzące miesiące" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej wzmianki o jakimś nowym dodatku do DoW, no ludzie, jeszcze dwie rasy (mroczni eldarzy i tyranidzi) zostały do dodania, niech Relic wreszcie przygotuje dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:59, Azuredragon napisał:

Żadnej wzmianki o jakimś nowym dodatku do DoW, no ludzie, jeszcze dwie rasy (mroczni eldarzy
i tyranidzi) zostały do dodania, niech Relic wreszcie przygotuje dodatek.


Nie będzie dodatków ani patchy do DoW''a, za to Relic ma w planach DoW 2. Tutaj jest niepotwierdzone jeszcze info: http://dawnofwar.filefront.com/news/News_of_Dawn_of_War_II_Unconfirmed;33921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:59, Azuredragon napisał:

Żadnej wzmianki o jakimś nowym dodatku do DoW, no ludzie, jeszcze dwie rasy (mroczni eldarzy
i tyranidzi) zostały do dodania, niech Relic wreszcie przygotuje dodatek.


Raczysz żartować- już z 7 rasami są nieziemskie jaja z balansem, a jak widzisz balans dziewięciu? Poza tym dwa dodatki to standard dla gier, 3 to już za dużo. Dow jest za stary, za to będzie Dow 2 gdzie pewnie pojawią sie Tyranidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo może i masz racje. 7 ras to sporo a jaja z balansem są OGROMNE (chociaż istnieją fajne mody do balansu). Ale wydaje mi się, że mnogość ras to właśnie jeden z największych atutów tej gry. PS. zostały 3 rasy: Dark eldarzy, Inquisition (daemon hunter''s i te sprawy), Tyranidzi. W tym wydaję mi się, że do każdej rasy dodadzą po conajmniej 5-10 nowych jednostek i tyle samo nowych broni itp. W sumie Dawn of war to ma być odzwierciedlenie WH40k Tabletopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie zapowiedzi THQ nie imponują. jakieś rajdówki, shooter z helikopterami, coś dla dzieci; wszystko to jakieś niewyraźne. idą na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:23, Budo napisał:



A nie wcale nie raczę żartować. Panowie z Relic DoWem, CoHem i oboma Homerworldami udowodnili, że potrafią robić fantastyczne RTSy i jestem pewien, że poradziliby sobie z problemem "zbalansowania" wszystkich stron konfliktu świata WH 40.000, wystarczy spojrzeć na figurkowy pierwowzór, gdzie nie ma takich problemów. Może po prostu jestem jakimś niedoświadczonym graczem i nie dostrzegam tych niuansów, ale wszystkimi rasami grało mi się dobrze i nie uważam, żeby jakakolwiek była, aż nadto "przegięta".

Zapewne dodatku nowego nie będzie, a szkoda, bo szansa zagrania tyranidami (już pal licho tych dark eldarów) to pokusa nie do odparcia. To w takim razie pozstaje czekać na DoW2? Trudno, postaram sie wytrzymać. :P

PS: ale w 2. DoWie chciałbym uświadczyć wszystkie strony konfliktu, nawet Witch- i Demonhunterów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do DoW''a - raz - Relic już dawniej powiedział, że na Tyranidów w DoW ''jedynce'' nie ma szans, bo silnik nie pozwala stworzyć ich tak jak Relic by chciał (stworzone na tym silniku stworki byłyby po prostu brzydkie), a dwa - odwołanie do końca dowolnej kampanii w Dark Crusade - Kronus pokryty wybuchami, kamerka oddala się i mamy widok na inną planetę (+ jeszcze jedna po drodze :P) i wielki, wielki, Ogromny napis - 2007. Ja spodziewam się dodatku - głównie z tego powodu, że w przypadku DoW 2 mój komp by nie pociągnął :PP <joke>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1. Hahaha w figurkowym Warku jest balans buahaha dobre to :P
To najbardziej niezbalansowany bitewniak ustepujący tylko warhammerowi battle
2. Jeśli mówisz, że jestes pewien że poradziliby sobie to pytam czy pamiętasz co było po wyjściu WA i po wyjściu DC i ile trzeba było czekać na patche ;]
Przemyśl to, no way żeby sie udało ;]
Pomijając że to pewnie nieuzasadnione ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:24, Aerokon napisał:

Frontlines: Fuel of War zapowiada się ciekawie.
Ciekawe czy ta gra wyjdzie na PC i jak tak, to jakie będzie miała wymagania...


Obejrzyj trailer i zobaczysz, że na końcu są podane wszystkie platformy docelowe m.in. PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować