HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Wczoraj oglądałem American Pie 3 i powiem wam ze ten film wymiata, stifler - z niego beczyłem sie najbardziej:) Ogólnie udana komedia i mozna sie posmiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 13:25, Milteen napisał:

ewidentnie, American Pie jest jedna z super filmow dla mlodziezy, ostatnia czesc bardzo fajna
:)

lepiej jednak nic nie jesc w pewnych momentach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś sobie ponownie ostatni odcinek "Janosika". Ehh ostatnia scena jest chyba jedną z lepszych w historii polskiego kina. No i jedną z najsmutniejszych. Moja matka płacze jak odprowadzają Janosika wsród tych baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zarzucilem sobie na playera nastepny nabytek, "Pojedynek na wyspie Ganryu"
Trzecia i ostatnia czesc trylogi Inagakiego o Musashim. Film z 1967 o ile pamietam ale rok nie jest wazny, najlepsza czesc trylogii, Toshiro Mifune w roli glownej (taaa, nie tylko u Kurosawy gral ;)
Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem oglądać "Opętanego" z Kevinem Baconem. Hehe świetny horror, trzyma w napięciu i ma bardzo dobre zakończenie. Trochę przewidywalne, ale dobrze pomyślane. Ciekawa fabuła i dobra gra aktorów. Jakby ktoś się kiedyś decydował czy warto obejrzeć to polecam, warto. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nożownik - baardzo średni film sensacyjny z 2003 roku z Tommy Lee Jonesem i Benicio Del Toro w rolach głównych. Parę wątków z fabuły trochę zbyt oklepanych - żołnierz z problemami po wojsku, pojedynek ucznia z mistrzem, itp. Poza tym jakoś nie czuć napięcia, obsada aktorska nie zawyża poziomu całej reszty. Nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:40, Buzzard napisał:

Wczoraj zarzucilem sobie na playera nastepny nabytek, "Pojedynek na wyspie Ganryu"

A ten nabytek gdzie nabyłeś, że tak się zapytam?
I drugie pytanie: jeśli to jest trzecia część, to czy nieodzowne jest obejrzenie wczesniej poprzednich 2 części, czy każda jest odrębną całością (historię Musashiego mniej więcej znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was może mi polecić jakiś fajny film w stylu "American Pie" czy "Wieczny Student"?

P.S ogladalem juz 40 dni i 40 nocy, wszystkie american pie, to nie jest kolejna komedia dla kretynow ostra jazda :) A przy okazji slyszeliscie cos o American Pie 4 Bad Camp chyab tak to sie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 01:07, A-cis napisał:

> Wczoraj zarzucilem sobie na playera nastepny nabytek, "Pojedynek na wyspie Ganryu"
A ten nabytek gdzie nabyłeś, że tak się zapytam?
I drugie pytanie: jeśli to jest trzecia część, to czy nieodzowne jest obejrzenie wczesniej
poprzednich 2 części, czy każda jest odrębną całością (historię Musashiego mniej więcej znam)


Nabylem przez amazon.com, inne wysylkowe sklepy z DVD tez moga miec, nestety nie wiem czy to do Polski dostarczaja. Te filmy wydaje Criterion Collection, ktory mase takich starych filmow odnawia i wydaje na DVD.
O ile pamietam, a bylo to juz z rok temu jak ogladalem poprzednie 2 czesci to w tej trzeciej pojawiaja sie pomniejsze postacie z 2 pierwszych i w zasadzie to ich stosunki opieraja sie na tym co zaszlo wczesniej wiec jednak powinno sie obejzec od poczatku. Nie spodziewaj sie jakiejs dech zapierajacej akcji bo walki sa pokazane w sposob nerwowy i wiecej jest przytupywania z nogi na noge i pozowania niz szczeku stali LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 04:10, Buzzard napisał:

Nabylem przez amazon.com,

Więc to jest prawdopodobnie tylko w wersji angielskiej (lub japońskiej)? To niestety nie dla mnie :(

Dnia 28.12.2005 o 04:10, Buzzard napisał:

Te filmy wydaje Criterion Collection, ktory mase takich starych filmow odnawia i wydaje na DVD.

Nie widziałeś może w ich ofercie filmu Masaki Kobayashiego Harakiri (Seppuku)? Bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 01:58, Widek napisał:

Ktoś z was może mi polecić jakiś fajny film w stylu "American Pie" czy "Wieczny Student"?


Polecam film pt. Harold i Kumar w zasadzie z paroma aktorami z filmu Wieczny Student. Podobny klimat :)
Może jeszcze Grind o skejtach z takich klimatów.

Dnia 28.12.2005 o 01:58, Widek napisał:

A przy okazji slyszeliscie cos o American Pie 4 Bad Camp chyab tak
to sie pisze?


Ja słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji slyszeliscie cos o American Pie 4 Bad Camp chyab tak

Dnia 28.12.2005 o 01:58, Widek napisał:

to sie pisze?



Ja nie tylko słyszałem ale i widziałem xD
Fabuła skupia się na młodszym bracie Stifflera, który za złe zachowanie jedzie na obóz muzyczny (band camp)
Jak przy każdym American Pay padałem ze śmiechu, ale mimo tego poprzednie części uważam za leprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się