HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 21:43, Winmenia napisał:

Będzie świetne ale wole obejżeć na DVD :) Jakoś nie lubie kina :P

Masz rację DvD jest the best widziałem reklame tego filmu Opowieści z Narnii no troche takie dla młodzieży jest co nie ,ale fajne bo przypomina mi troche gre Heroes 3/4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 10:01, Hegemon napisał:

> Czy znajdują się tu również fani filmów zwanych "offowymi" np. serii Gutek Film ?

Nie, tu rzadzi wielka malpa i czarodziej na miotle.


Właśnie zauważyłem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj "Piłę" i uważam, że naprawdę warto. Filmik mi się spodobał (zwłaszcza zakończenie) i z niecierpliwością czekam na część drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 11:20, spider88 napisał:

Oglądał ktoś CUBE 3, jest lepszy od 2 czy nie warto sobie zawracać głowy ??


To juz trzecia zrobili? musialo byc "straight to DVD" w takim razie bo nie slyszalem o tym.
Z takimi filmami to tak jak ze Szczękami Spielberga, pierwszy jest b.dobry a nastepne juz sie staczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowieści z Narnii!!!!!!!!!!!!!!! I wszyscy na forum już panikują.... (przecież to tak świetny film[???], że każdy chiałby go obejrzeć) HEHE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 11:20, spider88 napisał:

Oglądał ktoś CUBE 3, jest lepszy od 2 czy nie warto sobie zawracać głowy ??

a nie chodzi czasem o Cube 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 13:49, kamilimaciek1 napisał:

> Będzie świetne ale wole obejżeć na DVD :) Jakoś nie lubie kina :P
Masz rację DvD jest the best widziałem reklame tego filmu Opowieści z Narnii no troche takie
dla młodzieży jest co nie ,ale fajne bo przypomina mi troche gre Heroes 3/4 :D


bedzie lightowy :) Znaczy fajny ale na DVD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 15:05, rapt0r napisał:

Ja polecam symetrie,doom,final fantasy:advent children:D POZDRO


Doom? JJa bym tego nie polecał, to kolejny dowód na to, że filmy robione na podstawie gier są beznadziejne. Mało tego, film z grą ma nie wiele współnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dziś na Hooligans - szedłem na ten film z mieszanymi uczuciami - czy można coś wykrzesać z tematu "wojen" pomiędzy kibicami drużyn futbolowych ... ?
i po obejrzeniu filmu stwierdziłem że można i że można to przedstawić w ciekawy i inspirujący sposób ...
historia błaha - zwykła szara rzeczywiśtość, codzienność wręcz - film dający do mylenia i to całkiem nieźłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 22:46, Alamar napisał:

> Ja polecam symetrie,doom,final fantasy:advent children:D POZDRO

Doom? JJa bym tego nie polecał, to kolejny dowód na to, że filmy robione na podstawie gier
są beznadziejne. Mało tego, film z grą ma nie wiele współnego.


co jak co ale przez wielu uznawany (przezemnie zreszta tez) jako najlepsza ekranizacja gry komputerowej. Z grą jak grą sami twórcy DOOMa taki film chcieli i taki scenariusz to prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:57, CH1CKEN napisał:

Opowieści z Narnii!!!!!!!!!!!!!!! I wszyscy na forum już panikują.... (przecież to tak świetny
film[???], że każdy chiałby go obejrzeć) HEHE ;p


Świetna to była Książka;) Polecam przeczytać bo ja nadrobiłem zaległość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:55, Harmegidon napisał:

Oglądałem Constatine i uważam że ten film to najgorsszy plebiscyt Kenu Reevsa.


Ja nadal uważam że najgorszy to on był w Matrix. Zresztą każdy film z jego udziałem to totalna amatorszczyzna aktorstwa. No może Adwotak Diabła był dobry.. ale napewno nie dzieki niemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 10:01, Hegemon napisał:

> Czy znajdują się tu również fani filmów zwanych "offowymi" np. serii Gutek Film ?

Nie, tu rzadzi wielka malpa i czarodziej na miotle.


Co jak co ale wymieniłeś dwa filmy którym akurat nic nie mozna zarzucić nawet tego że są puste czy popis efekciarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 14:43, Backside napisał:

Właśnie intepretowałem offowe, jako i niezależne i ambitne :].

Czy właśnie z tej serii filmów oglądał ktoś dość świezę produkcje "Pusty Dom" i "Historię Zwykłego
Szaleństwa" ??
Jakie wrażenia :] ?


Choć niechce mi się o takim kinie pisać z prostego powodu.. ciagle na wykładach takie kino analizujemy i troche uszami już wychodzi gdyż lubie roznorodność ale polecam gorąco "I twoją Matke też" :) tzn. nie twoja ani nie moją tylko jego :P kurcze tylko nie jego matke ci polecam :P a film o matce też nie jest:)

Inny starszy choć nie wiem czy to pod ten styl podchodzi to Czarny Kot, Biały Kot (chyba produkcja jugosłowianska) ale widziałem pare razy i ma klimat świetny. Kiedyś było w gazecie tak jak i Twoją matke też :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 03:15, Kafar napisał:

Choć niechce mi się o takim kinie pisać z prostego powodu.. ciagle na wykładach takie kino
analizujemy i troche uszami już wychodzi gdyż lubie roznorodność ale polecam gorąco "I twoją
Matke też" :) tzn. nie twoja ani nie moją tylko jego :P kurcze tylko nie jego matke ci polecam
:P a film o matce też nie jest:)


Niezly, tylko troche za duzo w nim seksu (nie wierzylem, ze kiedys napisze cos takiego o filmie :)

Dnia 06.01.2006 o 03:15, Kafar napisał:

Inny starszy choć nie wiem czy to pod ten styl podchodzi to Czarny Kot, Biały Kot (chyba produkcja
jugosłowianska) ale widziałem pare razy i ma klimat świetny.


Rzeczywiscie zabawny i pokazuje Jugoslawian takich jakimi ich sobie wyobrazam. Humor chwilami dosadny, ale w porownaniu z komediami np. amerykanskimi to jest niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 03:11, Kafar napisał:

Co jak co ale wymieniłeś dwa filmy którym akurat nic nie mozna zarzucić nawet tego że są puste
czy popis efekciarstwa.


Czyzby? Na King-Konga nawet poszedlem. Naprawde nie ma sie czym zachwycac. Mam wrazenie jakby Jackson zrobil film dla siebie - zarobil duzo na Tolkienie, to teraz mogl sobie pozwolic i dolozyc z wlasnej kieszeni, zeby zrobic film taki, o jakim zawsze marzyl.

Dla mnie obraz jest nieczytelny - nie wiem czy to jest krytyka showbiznesu, studium samotnosci, a moze film ekologiczny? Moze ma wyrazac tesknote za czasami, gdy istnienie nieodkrytych wysp z nieznanymi gatunkami bylo jeszcze mozliwe? Moze ma to byc historia niespelnionej milosci? A moze Jackson sam nie wiedzial co chce osiagnac?

A o efekciarstwo film jak najbardziej mozna oskarzyc - sekwencje z dinozaurami sa dlugie i w zasadzie niepotrzebne (moga co najwyzej wyrazac troske goryla o blondyne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 03:11, Kafar napisał:

> > Czy znajdują się tu również fani filmów zwanych "offowymi" np. serii Gutek Film ?

>
> Nie, tu rzadzi wielka malpa i czarodziej na miotle.

Co jak co ale wymieniłeś dwa filmy którym akurat nic nie mozna zarzucić nawet tego że są puste
czy popis efekciarstwa.


Zakladam ze juz widziales King Konga, wiec sie spytam.
Jaki to film, tzn. czy Jackson usiluje na sile wymusic zebysmy ze sie tak wyraze "pokochali" malpe? Czy jest sentymentalny czy bardziej opisowy (a la Kubrick). Jesli jest sentymentalny to czy Jacksonowi sie to udalo bez wciskania kiczu?
Pytam sie bo zastanawiam sie nad pojsciem na Konga, ale temat wielkiej malpy mnie odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 15:05, rapt0r napisał:

Ja polecam symetrie,doom,final fantasy:advent children:D POZDRO


symetri nie ogladalem
ale ani dooma, ani FF AC bym nie polecil
na FF AC sie przejechalem na calej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się