HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 23:06, bipal napisał:

Ja tam na razie czekam na Narnię i tyle. Na pewno bedzie efektownie, a i recenzje film zbiera
dobre...


tylko głosy podkładane ;/////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:55, JaMES` napisał:

> Piła jest moim chyba ulubionym filmem.. przedewszysktim... swiezy pomysl i tani koszt
produkcji
> po prostu jest idealnym przyladem na to ze mozna tanio zrobic wrecz mzoe genialny film:).


niestety druga czesc jest juz wtorna...


No niestety nie widzialem lecz tak podejrzewalem.. dlatego raczej do kina nie pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 10:49, zawor1 napisał:

Warto obejżeć film pt. PI


Jeśli dobrze kojarze to jest to film o tzw. kodzie Tory? Bardzo dobry. Niezły pomysł i wykonanie. Też polecam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w najblizszym czasie mam zamiar sie wybrac do kina na 3 filmy (do 6-tego stycznia jest zamkniete --> <sciana>):
King kong
Kroniki Narnii
HP i Czara Ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 10:49, zawor1 napisał:

Warto obejżeć film pt. PI


Pi jest moim zdaniem lepszym filmem Aronofskiego niz ten drugi ktorego tytulu juz nawet nie pamietam... (Requiem dla Snu chyba)... moze byc troche trudniejszy dla przecietnego widza ale z drugiej strony jest rowniejszy i bez szuflowania pedagogicznych pseudo message''ow typu >drugs=bad<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może pamięta taki serial co leciał bardzo dawno temu bodajże na Polsacie nie pamiętam tytułu ale wiem o co chodziło :]

To było tak ludzie walczyli z jakimiś kosmitami ale nie znali wogóle ich obyczajów itd itp. a gdy któregoś zabiajali zawsze mu się twarz rozpływała i nie mogli nigdy dojść co to była za rasa aż pewnego razu tam odwiedził ludzi jakiś dowódca i normalnie przy nich ściągnął hełm i zaczeli rozmawiać o pokoju.

Jeśli ktoś pamięta tytuł tego serialu będę wdzięczny za jego podanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 20:36, Lex napisał:

Czy ktoś oglądał WYSPE ??? Czy film jest warty uwagi ???


Jesli chodzi ci o The Island Michaeala Bay''a, to juz napisalem wczesniej ze jest OK, nic wybitnego ale akcja i ciekawy poczatek, fajna muzyka. Ponadto Scarlett zawsze milo zobaczyc. Ewan McGregor i Sean Bean bardzo dobrze zagrali, Buscemi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze Batman Begins byl najlepszym filmem sci-fi/fantasy w tym roku i sie mylislem
...bo wlasnie obejzalem ten lepszy od BB. Serenity
Serial byl nudnawy i obejzalem tylko pilota, jeden albo dwa nastepne odcinki i juz dalej nie moglem (jak na fana sci-fi to naprawde szczere wyznanie LOL) Chyba zniesli go z TV po 2 sezonach.
Serenity na koncu okazal sie swiezym dobrym filmem w ktorym kazdy glowny charakter "cos" znaczyl (razem ich z osiem bylo LOL) i zakonczenie eleganckie chociaz troche cliche i "feel-good"
Muzyka miejscami przypominala mi kawalki Lorenca (300 mil do nieba np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście wczoraj "Kowboj z Szanghaju"? Świetna komedia z Chanem. Teksty są genialne: teraz mówi wolno jakby to mogło pomóc; pijany koń; luzaccy indianie itd. Naprawdę dobry film. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 07:53, HumanGhost napisał:

Oglądaliście wczoraj "Kowboj z Szanghaju"? Świetna komedia z Chanem. Teksty są genialne: teraz
mówi wolno jakby to mogło pomóc; pijany koń; luzaccy indianie itd. Naprawdę dobry film. :-D


:) daj mu fajke pokoju - moze sie zamknie ........ mocny towar :)
albo ksywa "walczacy w sukience" :) nawet fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 20:36, Lex napisał:

Czy ktoś oglądał WYSPE ??? Czy film jest warty uwagi ???


warty uwagi choć nic głebokiego. i strasznie nachalny product placement, goście z 50 marek i produktów lansują w filmie- minority przy tym wymięka. jeśli lubisz klimaty S-F i nie nastawiasz się na nic głebokiego/filozoficznego to polecam.

nie polecam natomiast polskiego wydania na DVD - takie dno że aż boli. Przed filmem obowiązkowa 60 czy 90 sekundowa reklama "PIRACTWO TO KRADZIEŻ" (super, ale ten film kupiłem legalnie - chce go cholera obejrzeć!) a po nim.... uwaga uwaga, komplet trailerów. Myślałem że strzelę sobie w łeb... Samo wydanie tragiczne jakościowo - marne pudełko i płytka. Nawet książeczki z listą rozdziałów nie chcieli dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 07:53, HumanGhost napisał:

Oglądaliście wczoraj "Kowboj z Szanghaju"? Świetna komedia z Chanem. Teksty są genialne: teraz
mówi wolno jakby to mogło pomóc; pijany koń; luzaccy indianie itd. Naprawdę dobry film. :-


Obejrzyj też "Rycerze z Szanghaju" sequel kowboja też z Chanem i Wilsonem - tym razem akcja dzieje się w Anglii. Ogladalem dość dawno więc fabuly za bardzo nie pamiętam ale byl zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałem "Amityville". Naprawdę niezły kawał horroru. Oparty na autentycznych wydarzeniach, podobno. Nie radzę oglądać w samotności w ciemnym pokoju. Niektóre sceny mogą przerazić co strachliwszych. Hmm niezręcznie się wyraziłem.. hmm.. co niektórych z bujną wyobraźnią chyba lepiej. :-)
Ale jest też pewien mankament filmu - jest strasznie krótki. Jakby reżyser skracał na siłę próbując sie zmieścić w budźecie. Trochę to wypacza film, bo powoduje pewien niedosyt. Pozostają pytania: dlaczego? kto? kiedy? No ale pomijając to, film jest jak najbardziej godny obejrzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:32, HumanGhost napisał:

Własnie obejrzałem "Amityville". Naprawdę niezły kawał horroru. Oparty na autentycznych wydarzeniach,
podobno. Nie radzę oglądać w samotności w ciemnym pokoju. Niektóre sceny mogą przerazić co
strachliwszych. Hmm niezręcznie się wyraziłem.. hmm.. co niektórych z bujną wyobraźnią chyba
lepiej. :-)
Ale jest też pewien mankament filmu - jest strasznie krótki. Jakby reżyser skracał na siłę
próbując sie zmieścić w budźecie. Trochę to wypacza film, bo powoduje pewien niedosyt. Pozostają
pytania: dlaczego? kto? kiedy? No ale pomijając to, film jest jak najbardziej godny obejrzenia.
:-)


Zgadzam się mocny film... w sumie to kwestia jak sie oglada film.. jak wpiernicza sie jakies chrupki popkorn i wychodzi co chwile po picie to wiaodmo ze kazdy mowi (mnie nic nie straszy):)

Ja zawsze staram się wciagnac w swiat i bohaterow.. szczegolnie w horrorach bo one maja straszyc;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się