HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

"Nożownika" uwielbiam oglądać!:) Zwłaszcza, że trenuje KRAV MAGA i te techniki nie są mi obce! No i poza tym super duet aktorski! Pozdrawiam i polecam również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:03, parkourowiec napisał:

Proponuje wam żebyście se oglądneli Film troche stary ale jary i jeśi go jeszcze ktoś nie
oglądał to proponuje Nożownik



też fajny film a ja jeszcze polecam polska komedie zakrecona na super maxa giganta !!!!!


Job - czyli ostatnia szara komórka !!! to jest najlepsza komedia :D jaką kiedy kolwiek widziałem

i jeszcze polecam Club Dread ! też fajny film xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:17, parkourowiec napisał:

tez oglądałem JOB "Grozisz mi? Mam czarny pas w poniżaniu.." najlepszy tekst w tym filmie

eee tam :p najlepsza zajawka jest jak wchodzi do sklepu i mówi do drzwi: "Darek Otwórz", a tam jacyś inni ludzie "Panie Darku, a czy my też możemy?" - śmiałem z tego przez 5 minut :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film z Willem Smithem
nie wiem tak doklładnie ale cos ma wybuchnac i zostanie sam na ziemi, bedzie sobie troche uzywal luksusu a pozniej sie okaza ze nie jest sam na ziemi.....
no ito cala historyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:24, syriusz.b napisał:

> tez oglądałem JOB "Grozisz mi? Mam czarny pas w poniżaniu.." najlepszy tekst w tym
filmie
>
eee tam :p najlepsza zajawka jest jak wchodzi do sklepu i mówi do drzwi: "Darek Otwórz", a
tam jacyś inni ludzie "Panie Darku, a czy my też możemy?" - śmiałem z tego przez 5 minut :p


Darek otwórz omg !!!! albo na samym początku himpermarket Stonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JOB.. najbardziej tępy polski film.. taki niski poziom że po prostu szok.. i dlatego polakom się podoba na szczęście są wyjątki. :P mi z dwa teksty wpadły do głowy, resztę to teksty znane i bardzo stare. Reżyser zebrał wszystko do kupy i nędznie to połączył.. porównam to do takiej papki..

Ocena 3/10 (w tym jeden punkt za GROZISZ MI?:))). Ogólnie napisał bym nie polecam lecz nawet takie coś trzeba polecić tylko po to by samemu ocenić jak slaby jest ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 15:20, Kafar napisał:

JOB.. najbardziej tępy polski film.. taki niski poziom że po prostu szok.. i dlatego polakom
się podoba na szczęście są wyjątki. :P mi z dwa teksty wpadły do głowy, resztę to teksty znane
i bardzo stare. Reżyser zebrał wszystko do kupy i nędznie to połączył.. porównam to do takiej
papki..

Ocena 3/10 (w tym jeden punkt za GROZISZ MI?:))). Ogólnie napisał bym nie polecam lecz nawet
takie coś trzeba polecić tylko po to by samemu ocenić jak slaby jest ten film.



??? przecierz cały film nie był taki zły :D ja bym dał 9/10 bo masz troche racji ale mi się podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 15:20, Kafar napisał:

Ocena 3/10 (w tym jeden punkt za GROZISZ MI?:))). Ogólnie napisał bym nie polecam lecz nawet
takie coś trzeba polecić tylko po to by samemu ocenić jak slaby jest ten film.



Musze sie zgodzic z Kafarem. Jak to ktos kiedys powiedzial: "ale tandeta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 15:20, Kafar napisał:

JOB.. najbardziej tępy polski film.. taki niski poziom że po prostu szok.. i dlatego polakom
się podoba na szczęście są wyjątki. :P mi z dwa teksty wpadły do głowy, resztę to teksty znane
i bardzo stare. Reżyser zebrał wszystko do kupy i nędznie to połączył.. porównam to do takiej
papki..

Ocena 3/10 (w tym jeden punkt za GROZISZ MI?:))). Ogólnie napisał bym nie polecam lecz nawet
takie coś trzeba polecić tylko po to by samemu ocenić jak slaby jest ten film.


Zgadzam się w stu procentach. Film może ciekawić tylko z powodu wyprodukowania go przez POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ (kto nie wie co to za instytucja niech wklepie w google), w efekcie powstał marny produkt o niezłej jakości technicznej wykonania. Produkcja okraszona nędznym humorem rodem z tandetnych reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tragedia, kaszan - zwijcie to jak chcecie. film jest koszmarnie denny i nudny, uśmiech pojawia się na twarzy tylko w kilku momentach (chociażby nauka węgierskiego przy pomocy SITA''y [tak to się chyba pisze] czy wspomniane przez Ciebie ''Grozisz mi?!''). ja, w przeciwieństwie do Ciebie, Kafar, NIE polecam - chyba, że ktoś lubi pobabrać się bagnie, jakim jest współczesna polska kinematografia (z kilkoma nielicznymi wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ale odzew.. to widzę że ze społeczeństwem nie jest jednak aż tak źle :P

>ja bym dał 9/10 bo masz troche racji ale mi się podobał :D

Jak mam chociaż trochę tej racji to ocena 9/10 jest chyba lekką przesadą :P

Azrathel --> ja mimo wszystko polecam ale TYLKO pod tym względem by samemu obejrzeć wejść tu i powiedzieć "Kafar miałeś racje, wymiotowałem na tym filmie 2-3 raza" :)

Chciałbym dodać że pewne gatunki filmów jak np. horrory w które ociekają przemocą choć są na takim samym poziomie czasami to im się to wybacza. Mają być kiczowate, odrażające itp. hym.. może JOB to miał być horror ?

Na koniec dodam dalszą część tytułu "JOB, czyli ostatnia szara komórka" - wiemy teraz kogo była ta ostatnia szara komórka.. panie Niewolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu musi się podobać, ale mnie akurat JOB się spodobał... Zbiera mnóstwo haseł/żartów, które tylko my Polacy zrozumiemy, a już Anglik niekoniecznie. Jest taki procent filmów komediowych, które należy przypisać do kategorii "Takie głupie, że aż śmieszne momentami" i w tej kategorii powinno się go oceniać, a nie jako normalna, w miarę na poziomie komedia. Więc może niektórzy są za surowi dla JOBa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj tą japońską "Klątwę" i cóż... trzyma w napięciu zdecydowanie bardziej niż Ring, chociaż on to prawie w ogóle takowego napięcia nie ma. Ocena byłaby znacznie wyższa, gdyby nie trochę zbyt zagmatwana historyjka, momentami wszystko zaczynało mi się już mieszać i nie do końca wszystko łapałem [dokładniej rzecz ujmując to mi się mieszali bohaterowie ;-))]. Poza paroma scenkami nic nadzwyczajnego, ogólnie 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:41, syriusz.b napisał:

Nie każdemu musi się podobać, ale mnie akurat JOB się spodobał... Zbiera mnóstwo haseł/żartów,
które tylko my Polacy zrozumiemy, a już Anglik niekoniecznie. Jest taki procent filmów komediowych,
które należy przypisać do kategorii "Takie głupie, że aż śmieszne momentami" i w tej kategorii
powinno się go oceniać, a nie jako normalna, w miarę na poziomie komedia. Więc może niektórzy
są za surowi dla JOBa?


Chyba nie są zbyt surowi - ocena rzędu 3/10 to i tak wysoko dla filmu, który nie niesie rzydnych wartości intelektualnych i w ogóle nie jest śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:41, syriusz.b napisał:

Nie każdemu musi się podobać, ale mnie akurat JOB się spodobał... Zbiera mnóstwo haseł/żartów,
które tylko my Polacy zrozumiemy, a już Anglik niekoniecznie.


I dlatego nasza kinematografia jest tak żałosna i niedochodowa oraz to że na polskie filmy nie chodzimy i długo chyba nie będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:41, syriusz.b napisał:

Zbiera mnóstwo haseł/żartów,
które tylko my Polacy zrozumiemy, a już Anglik niekoniecznie.


To co napisałeś jest również ciekawe, w odniesieniu do ''''misji'''' jaką ma spełniać PISF tj. promocja polskiej sztuki filmowej za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się