HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 17:21, rob006 napisał:

Widzę że niektórym szwankuje wykrywacz żartów... :D


Racja. Dopiero teraz zwróciłem uwagę na autora informacji o Fight Clubie w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 16:13, rob006 napisał:

/.../ trzecią - nigdy o niej nie słyszałem, ale w ciemno obstawiałbym że nie warto. ;]

No to dobrze obstawiasz. Masz niesłychany dar obstawiania w ciemno, wiesz? ;)
Ta seria powinna skończyć się na pierwszej części. Zdecydowanie.

A tak BTW. Już za parę dni premiera Alicji w Krainie Czarów. :) Trio Helena Bonham Carter - Johnny Depp - Tim Burton to niemal gwarancja udanego filmu. Są jednak sprawy które trochę mnie niepokoją, przede wszystkim obawa, że film okaże się za mało zakręcony i nie trafi do starszych widzów oraz polski dubbing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:28, Dark_Sebat napisał:

A tak BTW. Już za parę dni premiera Alicji w Krainie Czarów. :) Trio Helena Bonham Carter
- Johnny Depp - Tim Burton to niemal gwarancja udanego filmu. Są jednak sprawy które
trochę mnie niepokoją, przede wszystkim obawa, że film okaże się za mało zakręcony i
nie trafi do starszych widzów oraz polski dubbing...

http://www.youtube.com/watch?v=Zbvt1_ug0iQ
Budżet mniejszy, ale liczy się pomysł - a ten kopie ostro. Polecam zdecydowanie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 20:33, hans_olo napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Zbvt1_ug0iQ
Budżet mniejszy, ale liczy się pomysł - a ten kopie ostro. Polecam zdecydowanie bardziej.

A czy nie jest to przypadkiem mini serial emitowany tylko w USA? No nie powiem, zapowiada się to dość ciekawie, ale premiera w Polsce chyba szybko nie nastąpi, o ile w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym "FILMIE" :

Analiza: Nostalgii Anioła" i żądni krwi widzowie - CHCECIE JATKI OTO JATKA

Raport o cenach biletów w polskich kinach - część I - DLACZEGO TAK DROGO ?.

(za miesiąc część II raportu: Bilety do kina. Czy może być taniej ?.)

Polecam lekturę obydwu artykułów

Ps. KINO POLSKA SOŁDATY SWOBODY
radzieccy żołnierze w polskim kinie
od 4 marca, w każdy czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno na Ghostwriteże i w sumie to ciesze się że poszedłem na niego a nie Avatara.Nie spodziewałem się wiele po tym filmie ale już na początku zmieniłem zdanie na jego temat,najpierw za sprawą dobrze przemyślanej,ciekawej fabuły a potem jeszcze ciekawszą fabułą.Jeden z imo lepszych filmów 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj leciał kolejny genialny film a ja znowu zapomniałem i nie zdązyłem polecic:D Bez Twarzy (Face off) ze stajni Johna Woo, genialne aktorstwo (i Travolta i Cage niszczą grając Troya, Cage minimalnie lepszy szczegolnie w scenach w hangarze i w samolocie), wartka akcja i niesamowicie wciąga. Był przed paroma godzinami na TVP bodajze moze jeszcze niedlugo puszczą bo oglądałem jakis rok temu i tez w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 28.02.2010 o 00:17, Starscream napisał:

Bez Twarzy (Face off) ze stajni Johna Woo
wartka akcja i niesamowicie wciąga. Był przed paroma godzinami na TVP bodajże może jeszcze
niedługo puszczą bo oglądałem jakiś rok temu i tez w TV


W telewizji publicznej ? powtórka ? zapomnij , niechby ją sprywatyzowali zresztą nie będę musiał płacić abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 00:17, Starscream napisał:

Dzisiaj leciał kolejny genialny film a ja znowu zapomniałem i nie zdązyłem polecic:D
Bez Twarzy (Face off) ze stajni Johna Woo, genialne aktorstwo (i Travolta i Cage niszczą
grając Troya, Cage minimalnie lepszy szczegolnie w scenach w hangarze i w samolocie),
wartka akcja i niesamowicie wciąga. Był przed paroma godzinami na TVP bodajze moze jeszcze
niedlugo puszczą bo oglądałem jakis rok temu i tez w TV


Potwierdzam, film dość dobry, mimo momentami trochę naciąganych zwrotów akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę będę w kinie. Niestety, najlepszy film, który będę mógł obejrzeć to "Pozdrowienia z Paryża". Oglądaliście już? Co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 10:51, tomoliop napisał:


Potwierdzam, film dość dobry, mimo momentami trochę naciąganych zwrotów akcji.

Ten film trzeba ogladac z przymruzeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:48, the_bishop napisał:

wyciekła mi nazwa, takiego serialu cos ala third watch, tyle ze ten serial jest dosc
nowy, napewno z was ktos pamieta nazwe :)



-dobra znalazłem sam ^^ Trauma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 10:55, kitek0101 napisał:

W środę będę w kinie. Niestety, najlepszy film, który będę mógł obejrzeć to "Pozdrowienia
z Paryża". Oglądaliście już? Co powiecie?

potwierdzam film miło się oglądało i nie żałuję że na nim byłem. dużo akcji, momentami śmieszny czyli czego chcieć więcej od takiego filmu? poza tym przy filmie pracował Luc Besson chociaż to nie dla niego tylko dla Travolty którego w pierwszej chwili nie poznałem na zwiastunie :) wybrałem się na ten film.
Wax on Wax off ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy odtwarzam filmy na komputerze, moim 22 calowy monitore i dam na full rozdzielczosc to strasznie obraz jest niewyraźny natomiast jak zgram film na pendrive i dam na dvd podlaczonego do 32 calowego tv, obraz jest lepszy niz na moim 22 calowym monitorze?
dlaczego?
i czy da sie to jakos zmienic ( zeby na moim 22 calowym monitorze obraz byl bardziej wyrazny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się