Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

“Wyprzedaż” PS3 potwierdzona

54 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 14:51, Bagieta napisał:

<zieeeeeeeeeeeewwwwwwwaaaaaaaaaaa>
Nie ma ciekawszych newsów?? Może coś o PC- etach??
O grach na PC- ety??
Cokolwiek??
Proszę...

rynek gier PC jest nudny i nieciekawy. CO mieliby napisać "Premiera kolejnego nic nie wnoszącego do gatunku RTSa" ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:55, Olamagato napisał:

20 GB za $100. Niezły przelicznik.

przelicznik m$:
X0 Core 1199.00 zł
X0 Premium 1539.00 zł
(ceny z Ultimy)
a więc za 20 GB M$ liczy sobie ponad 300zł
po za tym w pudełku z PS3 z 80 GB HDD ma być Motorstorm i ponoć ma mieć już pada z wibrą, więc te 100$ nie jest za samo 20GB;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:03, Benitokks napisał:

> 20 GB za $100. Niezły przelicznik.
przelicznik m$:
X0 Core 1199.00 zł
X0 Premium 1539.00 zł
(ceny z Ultimy)
a więc za 20 GB M$ liczy sobie ponad 300zł
po za tym w pudełku z PS3 z 80 GB HDD ma być Motorstorm i ponoć ma mieć już pada z wibrą, więc
te 100$ nie jest za samo 20GB;)


Tyle że wersja Core od Premium różni się nie tylko dyskiem twardym ale także padem bezprzewodowym i headsetem więc skąd to stwierdzenie że ponad 300zł za sam dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:30, hunterk napisał:

więc skąd to stwierdzenie że ponad 300zł za sam dysk?

To twierdzenie wynika tylko i wyłącznie z przeogromnej "sympatii" Benitokksa do PS3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no. 300PLN za 20GB? A ja się zastanawiam od pół roku nad kupnem 80GB za 150PLN (teraz pewnie trochę mniej).

Tak na marginesie 300PLN a 100USD to nie jest wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:50, hallas napisał:

No no. 300PLN za 20GB? A ja się zastanawiam od pół roku nad kupnem 80GB za 150PLN (teraz pewnie trochę mniej).

Od pól roku standardem jest cena < 1 zł/GB. Najbardziej opłaca się kupować dyski o pojemności 250/320 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie potrzebuję takiego "kolosa". Gdyby można było kupić 40GB lub 20GB nowe i w rozsądnej cenie to bym kupił. No ale to nie istotne dla posiadacza PC - dla konsolowca każdy GB ma znaczenie bo chyba jeszcze nagrywarek w next-genach nie montują, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w konsoli 20 GB, używam jej od roku i pewnie nawet 100 MB przez ten czas nie zapisałem. Twardy jest mi potrzebny tylko do zapisywania stanów gier i patchy. Nie pobieram dem, filmów czy muzyki, używam do tego PC, więc konsolowcowi duży HDD praktycznie potrzebny nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem niedoinformowany, ale w Kaczogrodzie Ps3 kosztuje chyba ponad 2000zł... a amerykanie już teraz mają je za te 1700 a za niedługo będą mieli za ok 1400 :| Jest jakiś kraj w którym jest gorzej niż w Polsce i nie leży w Afryce? :P Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wydać 2300 na konsole na której można pograć w miodne tytuły niż w 3k w kompa na którym nie ma w co grać.... Tylko mi nie mówcie o Crysisie itp. crapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:29, Benitokks napisał:

Trochę Ci się pomieszało, nie zostanę wrobiony w morderstwo tylko faktycznie zamorduję a ofiarą
będziesz ty;P


Znowu pudło. Ja zginę od ciosu meteorytem w potylicę (nie do uniknięcia niestety), aczkolwiek liczą się chęci xD Tak czy inaczej, to co póki co widziałem na PS3, budzi we mnie wątpliwości co do przyszłego sukcesu tej konsoli. Aczkolwiek poczytałem nieco o "działaniu" najnowszego X-pudła, i rozumiem nadzieje jakie budzi PS3 (cholernie drogie nadzieje swoją drogą).
Aha, jak ci tego tasiemca będą wyciągać, powiedz lekarzowi żeby się nie spieszył, przy odrobinie szczęścia zachowasz ten metr jelita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować