Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trochę informacji o nowym MMO BioWare'u

22 postów w tym temacie

pepsi

BioWare Austin ogłosiło, że w nowym projekcie MMO studia użyta zostanie technologia stworzona przez Perpetual. Twórcy powiedzieli też, że pomimo tego, że są fanami World of Warcraft, w grze Blizzarda jest kilka elementów do poprawy i mają nadzieję, że ich nowy tytuł będzie jeszcze lepszy.

Przeczytaj cały tekst "Trochę informacji o nowym MMO BioWare'u" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie rozgrywki? Mi się to nie podoba, osobiście wolę wczuć się w postać i jej nie tracić. Uważam że najlepiej by było bez limitów leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy użytkownik osiąga 60. level, po prostu przestaje grać".

eemmm... oni chyba w innego WoW graja. Moze w USA na tym levelu wyskakuja creditsy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że im ta mmo wyjdzie.

>Zakończenie rozgrywki? Mi się to nie podoba, osobiście wolę wczuć się w postać i jej nie tracić. Uważam że najlepiej by było bez limitów leveli.

Bez limitów to za dobrze nei będzie, bo przepuśmy wejdziesz na PvP z lvlem 130 a tam wszystkich będzie kasował koleś co gra 24/24 i ma 274 lvl i co na to powiesz??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy użytkownik osiąga 60. level, po prostu przestaje grać." Skoro pracownicy BioWare`u są wielkimi fanami Wowa powinni wiedzieć że już od dawna maksyamlny poziom to 70. Po drugie gra wcale nie kończy się po osiągnięciu max lvl, dopiero wtedy jesteś wystarczająca mocny żeby zacząć podbijać najtrudniejsze instancje i zdobywać nowe potężne przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnie ciekaw co ludziki z BioWare wymyślą, żeby przebić WOW''a no i przede wszystkim zachęcić do grania w ich tytuł! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare robil zawsze gry bardzo fajne, pod wzgledem fabularnym. Wieco tresci questow i zakonczenie mozemy byc spokojni, wiedzac ze beda naprawde przelomowe ;]
Ehh... szkoda ze nie wiadomo jaki tytul albo jakie klimaty maja byc w tej grze. Ale mozliwe, ze maja racje z tym "poprawianiem WoW''a" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:25, La_Czupakabra napisał:

"Kiedy użytkownik osiąga 60. level, po prostu przestaje grać." Skoro pracownicy BioWare`u są
wielkimi fanami Wowa powinni wiedzieć że już od dawna maksyamlny poziom to 70. Po drugie gra
wcale nie kończy się po osiągnięciu max lvl, dopiero wtedy jesteś wystarczająca mocny żeby
zacząć podbijać najtrudniejsze instancje i zdobywać nowe potężne przedmioty


Spoko, tego newsa pisał pepsi, którego niedbały (bynajmniej nie w efektownym, zawadiackim wydaniu - raczej zwykłe niechlujstwo zawodowe) styl jest dość łatwo rozpoznawalny w newsach na gram.pl

Pewnie użył cytatu z jakiegoś wywiadu z ubiegłego roku, albo napisał tego newsa w oparciu o jakiś inny znaleziony w necie tekst, nie sprawdziwszy uprzednio źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO z zakończeniem ? I would really like to see this. :-P
A co do WoWa i tekstu o max lv (że niby poźniej nie ma już po co grać), to ja też tak uważałem, dopuki sam tego levelu nie osiągnąłem. Potem jest w zasadzie albo PvP (dziękuję postoję), albo zwiedzanie miejsc, gdzie trzeba mieć nie tylko max lv, ale również dobrze zbalansowaną grupę graczy (mniejszą lub większą). I to już naprawdę sprawia, że człowiek może jednak mieć co robić po zdobyciu max levelu - choćby dlatego, że lv 70-ty levelowi 70-temu nierówny. Po zdobyciu max lvl można jeszcze bardzo dużo zrobić dla swojej postaci, a ponadto najtrudniejsze wyzwania w WoWie wymagają nie tylko max lv , ale również, jak już wcześniej pisałem, dobrze zgranego teamu i oczywiście mocnego sprzętu, którego zbieranie (oczywiście już po zdobyciu max lv) może zajmować całe miesiące grania.
Reasumując, są oczywiście miejsca do zwiedzenia, rzeczy do osiągnięcia, questy do wykonania czy też bossowie do pokonania, do których bez max lv się nie podchodzi.
Ale rzeczywiście nie każdy musi lubić taki sposób rozgrywki. I brak jako takiego głownego wątku fabularnego może co niektórych faktycznie odstraszać i sprawiać, że gra będzie się nudziła na samych tylko bezcelowych (poza zdobywaniem epiksów ze tak powiem :-)) raidach, itp.
Ale w końcu wszystko to kwestia gustu (uwielbiam trywialne zakończenia :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny MMO... Co to sie dzieje...? ? ? Sukces WoW''a zapoczątkował modę na online''ówki - coraz wiecej takich gier powstaje. W ostatnich miesiacach co chwile słyszę, ze powstaje nowy tytuł z tego gatunku. Tabula Rasa, Age of Conan, LoTR Online, EvE Online, teraz gra BioWare''u.... Ciekawe, kiedy na MMO przerzucą sie Bethesda i Piranha Bytes...? Czy bedzie jeszcze iejce na standardowe, "singlowe" eRPeGi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AsHaan zadajesz pytania jakbyś był niezadowolony z takiego obrotu sprawy ;] Po prostu (imo rzecz jasna...) gry mmo mają olbrzymią przewagę nad grami przeznaczonymi dla pojedyczego gracza. Są jeszcze singlowe rpgi wybijające się ponad mmo, ale to zanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne MMO... Wszyscy w to idą. Ja wiem, kasy znacznie więcej, a do tego wielki sukces WoW-a nakazuje wszystkim naśladować, ale...

Ale...

Ale w grach single-player nie ma nigdy idiotów biegających za tobą i co chwila pytających "wanna duel?"... "wna duel?"... "lol duel?"... A to tylko jedna z wkurzających rzeczy w MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować