Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem – były teksty, czas na film!

95 postów w tym temacie

gram.pl

Uczestnicy wiedźmińskiej imprezy z zacięciem dziennikarskim już zdążyli podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami i wrażeniami związanymi z udziałem w przedpremierowym pokazie gry. Teraz pora na publikację materiału wideo prosto z – jak się okazuje – nad wyraz pobudzającego twórczo eventu.

Przeczytaj cały tekst "/zwiedzminem – były teksty, czas na film!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:44, j4c3k.z02 napisał:

Fajny film!


W minutę obejrzałeś niecałe 9 minut filmu? Szybki jesteś :(


Mi się nawet nie załadował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ta z kwiatuszkiem to byla Soleila - zgadza sie ? :)

Niezly filmik - moze moglby ktos dac jakis link, zeby to sciagnac w lepszej jakosci? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Wiedźmina...

Na tegorocznym Grunwaldzie (zeszłoroczny jest na ro-zwolnieniu) jedną z atrakcyj były pokazy tancerzy ognia. W pewnym momencie rozpoczęła swój występ organizacja o nazwie XXX (to nie niecenzuralne słowo, tylko skleroza). Muzyka towarzysząca ich hasaniu była mi znajoma, ale za cholerę nie mogłem zajarzyć, skąd ja to znam... Wcześniej były kawałki z "Króla Artura" i CHYBA "Piratów z Karaibów", a tu nagle znajome dźwięki i pustka... Aż w końcu mnie olśniło - nasz swojski Wiesiek to był. "Shaent Blathanna" na pewno, i jeszcze jakieś dwa inne...

PS Jeszcze co do samej imprezy (a raczej fazy wstępnej, pytań): dlaczego mnóstwo z zadanych pytań było już gdzieś kiedyś wrzucanych (quizy na Wieży Błaznów etc.)? Nawet w niezmienionej formie... Przy okazji około 7 pytania, szukając odpowiedzi na Google (ekhm :P ) stwierdziłem obecność identycznego pytania (wrzuconego gdzieś kilka m-cy temu, zdaje się)... Sytuacja kilkakrotnie się powtórzyła, hm, hm ;> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kto będzie chciał, ten będzie pił, kto nie będzie chciał, ten nie będzie pił"
Po chwili wszyscy zaczęli się śmiać, nie wiem tylko czy z tego że nikt nie będzie pił, czy że wszyscy będą pili ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:00, Seqiu napisał:

Po chwili wszyscy zaczęli się śmiać, nie wiem tylko czy z tego że nikt nie będzie pił, czy że wszyscy będą pili ? ;)


To był dubbing. Nikt się wtedy nie śmiał. Alkoholu też nikt nie pił :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:07, Stwór napisał:

Chwila prezentacji a potem tylko %%%%%%:) Pijusy:)


w końcu to Polska jest, ja się nie dziwię ;]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować