Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael Owen twarzą nowego PES-a

38 postów w tym temacie

C.Ronaldo to ikona młodej piłki... Fantazyjnej, bez kompleksów... To świetnie, że będzie na okładce PES2008! Drugi plus to next-gen engine na PC! Super, super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Premiera gry Pro Evolution Soccer 2008 coraz bliżej, czas najwyższy więc ogłosić, kto tym razem znajdzie się na jej okładce. Tak też uczyniło Konami informując, że to Michael Owen będzie twarzą najnowszej odsłony słynnej serii, mającej swe korzenie na konsoli PlayStation.

Przeczytaj cały tekst "Michael Owen twarzą nowego PES-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię i cenie Owena! Fajnie, że będzie na okładce PES! Ciekawe czy na polskim rynku znów na okładce zawita jakiś rodak:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C. Ronaldo to ikona żelu we włosach i trików pod publiczkę... Chociaż muszę przyznać, że przez 3 lata gry w Anglii nabrał trochę ogłady. Im starszy, tym mądrzejszy? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:14, pepsi' napisał:

C. Ronaldo to ikona żelu we włosach i trików pod publiczkę... Chociaż muszę przyznać, że przez
3 lata gry w Anglii nabrał trochę ogłady. Im starszy, tym mądrzejszy? Oby.

Dokładnie, czasami (widząc nastą niepotrzebną nikomu sztuczkę techniczną) się dziwie że Ferguson to toleruje. Gościu jest świetny, tylko nie przekłada tego na grę zespołową, a na popisywanie się laikom futbolowym. A najgłupsze w jego wydaniu były ostatnie mistrzostwa świata, tam jego gra to... płacz i zgrzytanie zębami. Kiwał kiwał, nie podawał, strzelał, kiwał, kiwał... tylko po co? Ani jednej asysty, jeden gol, z karnego to jego dorobek na tych mistrzostwach, a ze wszystkich reprezentantów Portugalii był zdecydowanie najczęściej przy piłce, nawet od Figo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:14, pepsi' napisał:

C. Ronaldo to ikona żelu we włosach i trików pod publiczkę... Chociaż muszę przyznać, że przez
3 lata gry w Anglii nabrał trochę ogłady. Im starszy, tym mądrzejszy? Oby.

Cóż, ale musisz przyznać że te jego tricki i rajdy bardzo wiele pożytku wnoszą w grę Manchesteru United, zauważ ile ten piłkarz ma asyst, nie przetrzymuje piłki bez pożytku dla drużyny, ściąga na siebie paru graczy przeciwnej ekipy tym samym robiąc miejsce dla kolegów. ;)

A co do Owena, cóż, nie rozumiem, czemu zrezygnowali z Thierry Henry, jest to piłkarz najwyższego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<--misioo
widac ze nie jestes kibicem MU tak jak ja... on robil to co opisujesz jakies dwa lata temu nie teraz. Dojrzal juz pod wzgledem pilkarskim... to co wyprawial w ostatnim sezonie przechodzi ludzkie pojecie! poprowadzil Czerwone Diably to triumfu w Premier League przy tym grajac jako prawy skrzydlowy strzelil 23 gole (w calym sezonie, liczac PL, Champins League, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi) przy tym majac duzo asyst... Obi-wan widze ze sie naczytales duzo BravoSportu i innych gazet bo to co opisales z C.Ronaldo robi miejsce dla kolegow to jest zalosne! on sam gdy wezmie pilke to z nia biegnie i albo strzela albo podaje... w Manchesterze wieksza uwage obronscow przeciwnikow przyciaga Rooney... to on sciaga na siebie uwage 2, 3 obroncow po to aby Giggs badz wlasnie Cris mogli zbiec do srodka z pilka... wlasnie dlatego skrzydlowi tak duzo strzelili goli a Ronaldo mial ich nawet wiecej niz napastnik (Wayne)... wpradzie o jednego gola ale to zawsze cos... i wiecej asyst mial Rooney niz Ronaldo... ale wlasnie tak Fergie ich poustawial... aby grali z pozytkiem dla wszystkich... ladnie wspolpraca Rooneya i Ronaldo wygaldala we wczorajszym meczo z FC Seul ( 4 : 0 dla Diablow) gdzie grali razem w ataku... wiec nie wymadrzajcie sie na temat Crisa bo g*wno sie znacie na angielskiej lidze i tylko widzieliscie jego mecze w LM na TVP gdzie akurat nic takiego nie pokazal w tym roku (niestety ;( ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za podwnojego posta ale zapomnialem postawic przecinek po MU... mialo byc widac ze nie jestes kibicem MU, tak jak ja! bo ja jestem od kiedy skonczylem 4 lata... moj dziadek byl kibicem MU (gdy jeszcz mieszkal w anglii), moj ojciec a takze i ja kontynuuje rodzinne tradycje... mimo ze mieszkam w polsce i na mecz MU moge pojechac tylko ra, dwa razy w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan ---> dlatego dodałem, że w ostatnim sezonie jego gra znacznie się poprawiła. Patrząc na umiejętności czysto piłkarskie oczywiście nie można nie powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie, jednak dla mnie piłka nożna to coś więcej, niż tylko puchary, zwycięstwa, bla, bla. A Ronaldo swoją postawą, gdy chciał koniecznie odejść do Realu Madryt, spadł w mojej hierarchii na samo dno. To co, że został. Ferguson go zmusił. Na szczęście przez ten rok (przynajmniej tak mi się wydaje) nieco dojrzał i nie będzie już odstawiał takich cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór jak dla mnie kiepski. Owen nie kojarzy mi się z niczym, poza tym, że nie pojechał na ostatnie MŚ i w Realu zrobił tyle co nic. Jak dla mnie błędem jest inwestowanie w piłkarza, który dopiero wraca po długo leczonej kontuzji i tak na prawdę nie wiadomo, czy będzie potrafił znów grać na najwyższym poziomie. Do tego dochodzi fakt, że gra obecnie w drużynie bardzo przeciętnej. Powinni pracować z kimś kto niedawno odnosił sukcesy, bo to o nich raczej pamiętamy, np. Kaka, Seedorf, Gerrard, Crouch, Messi, Guti, Raul, Nistelroy, Giggs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 12:38, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, ale musisz przyznać że te jego tricki i rajdy bardzo wiele pożytku wnoszą w grę Manchesteru
United, zauważ ile ten piłkarz ma asyst, nie przetrzymuje piłki bez pożytku dla drużyny, ściąga
na siebie paru graczy przeciwnej ekipy tym samym robiąc miejsce dla kolegów. ;)

Zgadzam się, jednak czym sobie zasłużył aż tak by znaleść się na okładce?

Dnia 21.07.2007 o 12:38, Obi-wan Kenobii napisał:

A co do Owena, cóż, nie rozumiem, czemu zrezygnowali z Thierry Henry, jest to piłkarz najwyższego
kalibru.

Dlatego, że chcieli Kakę, ale on woli fifę xD Zresztą Henry jest dobrym piłkarzem nie neguję tego, ale ten sezon coś mi uświadomił, że to nie niby największe gwiazdy typu ; Henry, C.Ronaldo, Ronaldinho nie pokazały nic nadzwyczajnego. Prawda jest taka- Kaka wymiata xD
Swoją drogą jestem przekonany,że na Polskiej wersji gry pojawi się Rasiak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować