Zaloguj się, aby obserwować  
Hank_Moody

Nasze okładki do najnowszych gier - konkurs ;)

56 postów w tym temacie

Dzisiaj ostatni dzień głosowania, po którym wyłonimy okładkę tygodnia. Od jutra można zgłaszać nowe propozycje, dotychczasowe okładki nie będą brane pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 21:52, marcincinek15 napisał:

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę pisać
;)


Można dać dwie okładki z jednej gry? Czy tylko jedną? Bo mam mały problem... nie umie się zdecydować która ładniejsza (zrobiłem dwie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:01, Master Miroy napisał:

Moja okładka do "Star wars knights of the Old Republic II" (Poza konkursem)

Wiesz jak by nie była poza konkursem to bym na nią głosował. Mira jest baaardzo seksi na tej okładce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:33, otc napisał:

robione w paincie na prendce, ale mam nadzieję, że nie jest tak źle ;]


Nie jest źle :) Tylko... gdzie się podział tytuł gry :D? Popracuj nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wezmę udział :D Nareszcie jakiś dobry temat, gratuluje pomysłu autorowi :) Jutro zamieszczę moją prace ;]

/Propozycja żeby głosowanie przebiegało drogą emailową do osoby podliczającej, tak będzie lepiej :) i powiedzmy że otwarcie głosowania jest w niedziele (dzień na głosowanie), a od poniedziałku nowa tura i podliczenie starych. Fajnie by też było żeby było wyraźnie zaznaczone gdzie zaczyna się nowa tura żeby nie patrzeć na daty itd.
Licze że moje rady się przydadzą :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:03, MastAlol napisał:

/Propozycja żeby głosowanie przebiegało drogą emailową do osoby podliczającej, tak będzie lepiej
:) i powiedzmy że otwarcie głosowania jest w niedziele (dzień na głosowanie), a od poniedziałku
nowa tura i podliczenie starych. Fajnie by też było żeby było wyraźnie zaznaczone gdzie zaczyna
się nowa tura żeby nie patrzeć na daty itd.
Licze że moje rady się przydadzą :)/


Według mnie dobry pomysł :) Idąc tym tropem najlepiej gdyby prace były zbierane przez cały tydzień a następnie wszystkie na raz dane do oceny... w postaci sondy albo czegoś ;P (żeby było widać procentowe wyniki). Może prosta stronka w HTML''u albo jakiś gramsajt? Chodź boje się czy nie jest to troche przesadzona forma i czy autor tego tematu będzie miał chęci/możliwości to zrobić ;P Zawsze mogę spróbować pomóc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:46, Bialer napisał:

> robione w paincie na prendce, ale mam nadzieję, że nie jest tak źle ;]

Nie jest źle :) Tylko... gdzie się podział tytuł gry :D? Popracuj nad tym ;)

AAAAAA no fackt ;/ czegoś mi brakowało i teraz wiem czego ;] ale i tak w trakcie mam inną tą może w międzyczasie poprawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować