Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz czwarty

30 postów w tym temacie

gram.pl

Minął kolejny tydzień, tradycyjnie przyszedł więc czas na wybór najważniejszego naszym zdaniem filmiku, jaki pojawił się w ciągu ostatnich 7 dni na gramowym kanale YouTube. I aby nie skostnieć już w tej tradycji, tym razem odeszliśmy nieco od utartego schematu...

Przeczytaj cały tekst "Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że będzie coś ciekawszego, niż filmik, który już był reklamowany w jednym z wcześniejszych newsów. ;] Idę sprawdzić czy w lodówce Wiedźmina nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, Wiedźmin ... normalnie rzy... wymiotować mi się chcę. Niedługo znienawidzę gram.pl, gdyż zamiast platformy dla graczy, robi się z niego serwis reklamowy gry Wiedźmin. Marna reklama, ... fu ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, chłopaki, dajcie się gramowi dowartościować!! :D Wszak to ich pierwsza gra będzie...A tak serio- nie warto, CDProjekt. Taka zabawa w kryptoreklamę i w "okołoserialowogwiazdorskiespotocośtam" to gra nie warta świeczki. Nie lepiej iść tropem Blizzarda?? Aa?? Bo czy Mistrz potrzebuje reklamy? Nie, tak samo jak kulturysta ciuchów :P itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że tu są zazdrośni użytkownicy:) Nie uważam że filmik był ły wręcz odwrotnie no tylko troche nie do taktu było jak pokazywali fajne scenki z Wiedźmina a tu nagle przerwa i jakiś plakat dziwaczny.
Przy okazji dowiedziałem się jak wyglądają popularni użytkownicy na gram.pl jak np. human ghost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@amellas

A skąd CD Projekt ma mieć renomę jak Blizzard skoro to jego pierwsza gra?

Generalnie o wiele fajniejsza taka reklama niż zalewanie spotami w prasie iak to się standardowo robi w przypadku gier. Pozazdrościć można, że się nie było i w ogóle ;-).

A Tym z Was, którzy dziwią się, że gram robi non-stop darmową reklamę Wiedźmina przypominam, że niezależnie od tego jak bardzo by niezależny wydawał się to portal to należy do CDP, więc logiczne, że promują tutaj swoje produkty.

IMO w bardzo sensowny sposób, zawsze mogli by dać np. tysiące pop-upów i typowych reklam jak to masz w przypadku normalnego serwisu o grach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik :D, co mi sie rzuciło w oczy ... pod koniec na tych fotkach HumanGhost wyszedł strasznie podobnie do Paul Wall''a [raper].

Trudno znaleźć zdjęcie z tej samiej strony, ale, no dla mnie to jak bracia wyglądają :D.

20070723025821

20070723025827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować