Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hiszpański shooter w objęciach UE III

29 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 14:47, xbit71 napisał:

Niech wywalą jeszcze jakąś fajną grę na PS2... :[


Jestem ZA.. coś by się chciało jeszcze przygarnąć a w tym roku nic ciekawego się nie zapowiada chyba że MANHUNT 2 ale z nim nie wiadomo kiedy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:50, Kafar napisał:

> Niech wywalą jeszcze jakąś fajną grę na PS2... :[

Jestem ZA.. coś by się chciało jeszcze przygarnąć a w tym roku nic ciekawego się nie zapowiada
chyba że MANHUNT 2 ale z nim nie wiadomo kiedy :/


Też się zgadzam.....oby jeszcze robili jakieś gry na ps2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS czyli mój ulubiony gatunek gier :D A w dodatku w trybie co-op co też po prostu uwielbiam. Najciekawsze jest to, że będzie można przechodzić grę grając aż w czterech...

A nie pamiętam aby coś takiego było możliwe w innych strzelankach (oczywiście nie wliczam Serious Sama bo to jest czysta beka a nie tytuł z raczej poważnym klimatem). Tylko ten UE III... masakra dla mojej karty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...co-op z rozbudowaną fabułą i dylematami natury moralnej?? Chyba nie przejdzie :D Choćby z uwagi na pewną cechę rozgrywki multiplayer- otóż, gra zazwyczaj skupia się wokół krótkich meczy, dynamicznej wymiany ciosów. Wierzcie mi, że skoordynować współpracę czterech nie mających ze sobą większego kontaktu graczy to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Co więcej- musieliby być to za każdym uruchomieniem ci sami ludzie, bo w innym wypadku wybory moralne z dnia poprzedniego traciłyby sens- chociażby z uwagi na różnicę w charakterach teamowiczów. Ale...kto wie. Ja w to wchodzę, mimo nikłych nadziei na sukces. Choćby ten komercyjny. Powodzenia, Hiszpanio! My mamy Painkillera, wy możecie chwalić się The Scourge Project, a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:58, Renchar napisał:

Teraz będą już wychodzić gnioty na Ps2 bo wszystko przechodzi już na Ps3 lub X360.


aLe gracze grający na ps2 mieli swój czas.2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słabo to na razie wygląda. Widać, że autorzy nie wykorzystali do tej pory pełnych możliwości UE III.
Dobrze, że coop będzie - to zawsze plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:03, Kolumb22 napisał:

> Teraz będą już wychodzić gnioty na Ps2 bo wszystko przechodzi już na Ps3 lub X360.

aLe gracze grający na ps2 mieli swój czas.2 lata

chyba 7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...pięć. Dwa pierwsze odliczam jako czas na zapoznanie się z konsolą. Deweloperów, rzecz jasna, bo gracze od razu chwycili o co w tym chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:03, Kolumb22 napisał:

> Teraz będą już wychodzić gnioty na Ps2 bo wszystko przechodzi już na Ps3 lub X360.

aLe gracze grający na ps2 mieli swój czas.2 lata


Nadal są ale już gorsze.. natomiast jest biblioteka gier starszych a tak naprawdę nie starszych bo gry na konsole sie nie starzeją.. ciągle ta sama grafa itp. Ja mam od 7 miechów ps2 i z 15 gierek czyli kropla w morzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować