Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 09:31, JoeBlack26 napisał:

wiec jesli zamowila pre order i Gwen jednoczesnie nie bede mila klucza na wekeendowy event
25-26 i jak unikatowe bronie ? prosze o dopowiedz


klucz do eventu i broni dostaniesz (ale na evencie nie pograsz bo przesylka dojdzie juz po nim)

ja tez najpierw zamowilem obie jednoczesnie, ale potem anulowalem zamowienie i zamowilem je osobno

niestety trzeba zaplacic kurierowi 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:47, Konrad512 napisał:

Czyli jak zamówię preorder pack, to dostane zniżke 10 zł na GW:EN i pokrycie kosztów wysyłki
gry? Tak to mam rozumieć? :P


znizke tak, pokrycie kosztow przesylki nie (chyba ze mozliwosc wykorzystania 20wPLN potraktujesz jako pokrycie kosztow :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:32, MonkOfWar napisał:

No dobra, no to zamawiamy :) .

Wszystko już jasne, trzeba najpierw pre-release (weekendu nie przepuszczę :P ), potem dodatek
właściwy.


ja sobie do preordera ''dokupilem'' http://www.gram.pl/sk5_8g3lJ,4_Guild_Wars_Factions_BOX.html

w koncu cos z tymi wplnami trzeba zrobic :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:50, Arkadiusz napisał:

> Czyli jak zamówię preorder pack, to dostane zniżke 10 zł na GW:EN i pokrycie kosztów wysyłki

> gry? Tak to mam rozumieć? :P

znizke tak, pokrycie kosztow przesylki nie (chyba ze mozliwosc wykorzystania 20wPLN potraktujesz
jako pokrycie kosztow :P)


A widział ktoś może te bonus packi w MM? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:47, Konrad512 napisał:

Czyli jak zamówię preorder pack, to dostane zniżke 10 zł na GW:EN i pokrycie kosztów wysyłki
gry? Tak to mam rozumieć? :P


Oznacza to, że jak zamówisz, odbierzesz i zarejestrujesz proorder pack, to będziesz miał zniżkę 9.90 podaczas składania zamówienia na GW:EN. (czyli tak naprawdę opłaca się to zrobić tylko jak chcesz grać w tym bounusowym weekendzie przed premierą. Inaczej jest to raczej bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 15:30, Konrad512 napisał:

Czyli będe musiał odwołać zamówienie na GW:EN, kupić preorder packa i potem złożyć zamówienie
ponownie :p


na to wygląda (debilizm no nie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam tego packa za 9,90 a GW:EotN kupię w Empiku. W końcu dzięki packowi będę miał bronie i będę uczestniczył w evencie, a GW wolę MIEĆ 31 sierpnia a nie MIEĆ WYSŁANE 31 sierpnia. A tak w ogóle to w Empiku jest pewniej ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik czy MM wsio ryba, ważne żeby mieć w dłoni GW:EN a nie tylko obietnice, że już jedzie.
ALe przy GW:F było tak, że ci co mieli zastawy przedpremierowe mogli grać tydzień bez zarejestrowania gry, bo były problemy z wysyłkami. Więc kto wie jak to będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś udzielić jakiejś konkretniejszej informacji, kiedy zostaniemy poinformowani o tym kto zmiescil sie w ''top 5000'' ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 16:09, Byku700 napisał:

Ja zamawiam tego packa za 9,90 a GW:EotN kupię w Empiku. W końcu dzięki packowi będę miał bronie
i będę uczestniczył w evencie, a GW wolę MIEĆ 31 sierpnia a nie MIEĆ WYSŁANE 31 sierpnia. A
tak w ogóle to w Empiku jest pewniej ^_^


a ja tam sie zastanawiam co dostane za to ze przesyłka sie spóźni :P


ps. moim zdaniem klucz preorderowy powinien umozliwiac gre np do 7 wrzesnia (tydzien czasu to chyba wystarczy zeby kurier dowiozl paczke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie widze w tym sensu,skoro koszt Pre-Order Packa razem z kosztami wysyłki wyniesie mnie 25 złoty,z czego 15 to wysyłka. Jesli zamowie jedno i drugie (GWEN + preorder pack) zapłacę około 105,wliczając koszty wysyłki. Jeśli wpierw będę mieć packa,to znaczy że=
25złoty + 99 złoty - 30 złoty (10 bonusa z preorderu) + 15 złoty koszt wysyłki = 109 złoty - oto koszt osobno,po "zniżce"
9+100+15-20= 105 złoty
to nie ma żadnego sensu,proszę o NORMAlNE wytłumaczenie.
Gdyby CDP wysyłało pre-order packa przez mail przy zapłacie na konto,ok. Nie ponosze kosztów wysyłki więc jestem na plus. Jednak 15 złoty kosztu wysyłki nie tylko nie dają mi nic z "zniżki" 10 złoty na GWEN,bo musze 2x płacić za wysyłkę. To zbytnio nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:48, Cobis napisał:

A ja nadal nie widze w tym sensu,skoro koszt Pre-Order Packa razem z kosztami wysyłki wyniesie
mnie 25 złoty,z czego 15 to wysyłka. Jesli zamowie jedno i drugie (GWEN + preorder pack) zapłacę
około 105,wliczając koszty wysyłki. Jeśli wpierw będę mieć packa,to znaczy że=
25złoty + 99 złoty - 30 złoty (10 bonusa z preorderu) + 15 złoty koszt wysyłki = 109 złoty
- oto koszt osobno,po "zniżce"
9+100+15-20= 105 złoty
to nie ma żadnego sensu,proszę o NORMAlNE wytłumaczenie.
Gdyby CDP wysyłało pre-order packa przez mail przy zapłacie na konto,ok. Nie ponosze kosztów
wysyłki więc jestem na plus. Jednak 15 złoty kosztu wysyłki nie tylko nie dają mi nic z "zniżki"
10 złoty na GWEN,bo musze 2x płacić za wysyłkę. To zbytnio nie ma sensu


może bym się z toba w pełni zgodził... ale... kto ci każe zamawiać tego packa z dostawą kurierską? pocztą polską dwa razy taniej! i nie mów że po prostu chcesz mieć packa przed weekendem gwen, bo do niego mnóóóóstwo czasu (ponad 3 tyogdnie...). nie możecie też zapłacić za przesyłkę raz, aby dostać i packa i gwen. pack już jest, gwen będzie chwilę przed premierą... a packa chcecie mieć tydzień wcześniej.
i dla tych co wyżej o tym pisali: z tego co widziałem, ktoś z ekipy gram.pl napisał co i jak z tym 31 sierpnia. teraz ta data jest podana jako data wysyłki, bo nie wiemy kiedy do gram.pl trafią opakowania z grą, więc nie mogą nam podać innej daty, żeby nas nie okłamać niechcący. na 99,(9)% ten 31 sierpnia zmieni się na wcześniejszą datę, i dostaniemy (przynajmniej ci co zamówili kuriera) grę przed premierą.

no i tylko taka mała uwaga do sklepu gram.pl... moglibyście dla tych z wawy i okolic udostępnić opcję odbioru osobistego (ja chętnie po swoje zamówienia bym się pofatygował na jagiellońską czy gdzie tam siedzicie :)? chyba dobry pomysł... wiele sklepów internetowych na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm szybkie pytanie... czy to tylko ja mam takie szczescie, czy moze inni tez nie maja karty do rejestracji elektronicznej w przesylce z preorderem?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 23:08, Lishisan napisał:

Ok...dostalem nightfala i prelase packa...teraz pytanie...jak mam teraz zarejsetrowac go zeby
miec znizke na preorder GWEN????

Rejestrujesz pre order packa na koncie gram.pl i przy zamówieniu na GW:EN powinno ci wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować