Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl nieco wcześniej niż zapowiadaliśmy - bo już dzisiaj - pojawiły się zestawy przedpremierowe gry Guild Wars: Eye of the North. Dostępne za jedyne 9,90 PLN, są niewątpliwą atrakcją dla wszystkich fanów sieciowej produkcji NCsoftu. Jednocześnie rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na samą grę, dostępną od 79,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, a kiedy beda pre release nightfall bonus pack ;). Fajnie ze mozna kupic taniej, za 80 zl, tylko szkoda ze nie moga wyslac w tyms amym czasie pre release i wlasciwej gry. Trzeba placic 2x za wysylke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North"

A czy to już obowiązuje, czy dopiero po zarejestrowaniu tego pre-order packa? Bo właśnie zamówiłem, a cena GW:EN jest nadal 79,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wraz z pojawieniem się newsa ^^
Grę wystartuję z NFa, którego już posiadam... szkoda że promocja tak późno bo niedawno też kupowałem Nightfalla. Mam nadzieje, że ktoś mi dołoży do gry bo będę miał problemik z kurierem jak przyjdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, nie mogłem się już doczekać :D !

Świetna cena, a i ten bonus pack...!

PS W zeszły piątek wysłałem do BOKu pytanko dot. GW, ciekawe kiedy można spodziewać się odpowiedzi (wiem, wiem, +5 dni ze względu na "Wiedźka" :) ), ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko planowana wysyłka 31.08(piątek) przed poniedziałkiem 3.09 raczej nie otrzyma się paczki... poza tym szkoda, że za wysyłkę nie można zapłacić wPLN... chyba jednak wybiorę się do MM 31.08 i kupię za podobną cenę jak tutaj gra+przesyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - preorder pack jest na 1x CD, a samo GWEN na 1x DVD - błąd pracownika sklepu gram.pl, czy też preorder pack nie zawiera całej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:45, Sth`Devilish napisał:

Ciekawe - preorder pack jest na 1x CD, a samo GWEN na 1x DVD - błąd pracownika sklepu gram.pl,
czy też preorder pack nie zawiera całej gry?

Raczej błąd lub przeoczenie.
guildwars.com wyraźnie podaje że pre-release pack zawiera DVD, nie CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z empików była wyprzedaż GW: factions i po 35zł był. Kumpel sobie kupił, poprosiłem go żeby dla mnie też zdobył kopię ale już nie było :( No co się dziwić, przy takiej cenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak ta znizka jest naliczana ?
> Myslalem ze w koszyku mi od razu podliczy ze znizka a tam mam dalej niecałe 90zł

No właśnie - mam podobny problem -> pre order pack + samo gwen w jednym zamówieniu = 9,90+99,90 :( zamiast 9,90+90,00....
Fajnie by było gdyby ktoś z CDP dał znać czy brak zniżki wynika z "świeżości" newsa (i braku ustawienia odpowiednich promocji w sklepie) i czy zostanie to jakoś uwzględnione w już złożonych zamówieniach ;)

Druga rzecz - czy faktycznie potrzeba składać oddzielnie zamówienie na preorder pack i oddzielnie na gwen i dwa razy płacić za dostawę żeby móc pograć w Preview Weekend (24-26 sierpnia)? Czy też będzie podobnie jak przy GWF i GWN tzn. klucze będą dostepne po złożeniu i zaakceptowaniu zamówienia w sklepie...?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować