Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft ciśnie

58 postów w tym temacie

Heheh sporo kasy twócy mogą się cieszyć .
JA nie gram w Wowa mimo iż już całe moje osiedle zagrywa sie w niego - moze ze strachu że się uzależnie albo z skąmpstwa które mam od Sknerusa z Kaczora Donalda z młodych lat :D - kto wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole inaczej marnować życie np: grając na konsolach w gry w których dzieje sie 20 razy wiecej i ciekawiej
mój brat jak w tego WoW-a gra to od razu wychodze z pokoju bo mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj... jak ktos probuje sie oduzaleznic od WoW''a to trzeba uwazac, zeby nie wpasc na EVE, bo potem jeszcze wieksze uzaleznienie bedzie :P
Ale w sumie....
Ciekawe ile kontynuacje beda robic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że nikt z obecnych tutaj nie zauważył iż WoW ma swój najlepszy okres za sobą. Zysk Vivendi o którym mowa wynika ze sprzedaży TBC, a nie z jakiegoś ogromnego przyrostu użytkowników. Wystarczy sprawdzić stan serverów, część z nich to typowe "Ghosttowns" (szczególnie jesli chodzi o kontynent Azeroth). Servery obecnie rekomendowane dla nowych graczy zostały uruchomione w styczniu 2007 wraz z TBC (zatem jak na Wowa są już stare a co oznacza startowanie z nową postacią na starym servie większosc osob chyba wie), dla nowego gracza oznacza to że po prostu nie będzie miał z kim grać w Azeroth czyli do tego 58-60 lvl.
Sam grałem w WoW przez jakieś 1.5 roku i bardzo miło wspominam ten czas, jednakże obecnie gra ta nie jest już w stanie mi nic nowego zaoferować, wieczne dodawanie nowych instanców czy ntej frakcji do trzepania reputacji to jednak już nie to. Liczę iż przy okazji nowego dodatku nastąpi jakiś redesign Azeroth który by skusił graczy do zrobienia nowych postaci, koelejny dodatek w stylu TBC (czyli 80 lvl nowe obszary) dobije te grę.
No to tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mi na początku też WoW do gustu nie przypadł. Zbyt cukierkowy - mówiłem. Jakiś miesiąc temu wstałem, pomyślałem można kupić, jak się nie spodoba to można sprzedać i zamówiłem. Teraz biegnie mi już 2 tydzień darmowego miecha i szczerze nie żałuje. W WoWa trzeba zagrać potem ocenić i takie moja zdanie, a że blizz potrafi odwalić kawał wyśmienitej roboty to już inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mnie nie kręcą sieciowe gry o wiele bardziej lubię single player. A tak grając w WoWa jeszcze bym sie uzależnił i zapomniałbym o bożym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW był super... BYŁ... To co mi się najbardziej w nim podobało to 40 osobowe instancję... Molten Core, Blackwing Lair, Ahn Quiraj... Taaa, to było coś. TBC mnie neistety odrzuciło. Dwa miechy po premierze przestałem grać. Narazie niemam zamiaru grać w BC. Ale czasy podstawowego WoW''a wspominam baaardzo miło :) szkoda, że już nie wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować