Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - na PC o 20% dłuższe

95 postów w tym temacie

Gdyby Microsoft chciał to nic nie mieli byśmy nic do gadania bo Fable był ich produkcji. Po za tym z nimi mieli umowę i też od naszego Micro zależy czy to wyszło by na Pieca. A że teraz potrzebują jakichś gier żeby lidzie Vistę kupowali to na razie roztwonią kilka tytułów. Normalnie kazali by nam się pocałować w Du... Dobrze że ja kupuje Ps3 bo wiem że takie MGS4 lub FF, Tekken, VF nie wyjdzie na PC hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:58, Grz3chu napisał:

dobrze, że Sony nie trwoni tak swoich exclusivów O_o


No, całe szczęście, że nie można na PC zagrać w God of Wara albo Final Fantasy XII. Wszyscy na tym zyskują. o_O

Nigdy nie pojmę takiego podejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:14, Renchar napisał:

GDobrze że ja kupuje Ps3 bo wiem że takie MGS4 lub FF, Tekken,
VF nie wyjdzie na PC hahaha


I co Ci właściwie daje ta świadomość? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Darkstar181

To jest już nawet pewne. Jednym słowem win xp dożyje do końca roku.

Tak między nami. Czy nie zauważyliście , że większość gier które są przenoszone z konsol na PC są obiektywnie "lepsze" od swoich konsolowych pierwowzorów . Dla przykładu "Fable" (szereg dodatków i zmiany w fabule etc) , "Jade Empire" (lepsza grafika, nowe style walki etc) ," KOTOR 2" (RP + polonizacja) czy "Oblivion" (darmowe mody). GoW też będzie grą obiektywnie lepszą - lepsza grafika , dłuższa rozgrywka, lepsze sterowanie ( wyłaczenie autoaimingu) .
Z drugiej strony gry z PC przenoszone na konsole też są obiektywnie "lepsze" dla przykładu DMoM&M (dodatkowe plansze , ulepszona grafika), Far Cry czy FEAR.Ciekawe prawda.
Moim zdaniem nic w naturze nie ginie tylko zmienia właściciela :)

Dlatego nie ma co się spierać X 2 będzie miał Mass Effect PC będzie miał Crysys i London:Hellgate :) Spoko and keep cool !!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:16, Renchar napisał:

Darkstar181 We wszystkie gry pograsz na XP ale fajnych efektów miał nie będziesz haha

Hahaha...ha?

Drogi robaczku... a gdzie ci piszę że Gears of War w wersji na PC ma wykorzystywać DX10, aaa...? Jeszcze tego nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:18, Bezimek napisał:

- lepsza grafika , dłuższa rozgrywka, lepsze sterowanie ( wyłaczenie autoaimingu) .


Autoaiming w Gearsach? Ciekawe, ciekawe, nie powiem.

Dnia 27.07.2007 o 16:18, Bezimek napisał:

Z drugiej strony gry z PC przenoszone na konsole też są obiektywnie "lepsze" dla przykładu
DMoM&M (dodatkowe plansze , ulepszona grafika), Far Cry czy FEAR.Ciekawe prawda.
Moim zdaniem nic w naturze nie ginie tylko zmienia właściciela :)


A może to dlatego, że skoro gra wychodzi na nowej platformie rok później, to twórcy postanawiają coś do niej dołożyć, żeby nie było, że idą na łatwiznę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ortodoksyjni fani (prawie jak fanatycy), ja wole aby gry były na wszystkie platformy, a nie np. super że ci konsolowcy nie dostaną Heroesa V dobrze im tak. Po co takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:29, Warrior Within napisał:

Nie ma to jak ortodoksyjni fani (prawie jak fanatycy), ja wole aby gry były na wszystkie platformy,
a nie np. super że ci konsolowcy nie dostaną Heroesa V dobrze im tak. Po co takie podejście.


O, o, dobrze mówi. Exlusive''y powinny się ograniczać wyłącznie do tytułów first-party, bo tutaj wiadomo - Sony na pewno nie zgodzi się, aby produkowana przez nich gra trafiła na sprzęt MS i na odwrót. Ale co do reszty - to my gracze wyłącznie zyskamy jak będą wychodzić na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:34, Domek napisał:

O, o, dobrze mówi. Exlusive''y powinny się ograniczać wyłącznie do tytułów first-party, bo
tutaj wiadomo - Sony na pewno nie zgodzi się, aby produkowana przez nich gra trafiła na sprzęt
MS i na odwrót. Ale co do reszty - to my gracze wyłącznie zyskamy jak będą wychodzić
na wszystko.

Nioo zgadzam sie :P
Ale gdyby wszystkie gry byly na wszystkie platformy to by pewnie tylko PC ostalo :/.

No i fajnie, ze GoW na PC bedzie, chociaz mi szkoda tez Riddick''a, ktorego na X''a robia oraz w ktorym ma byc znacznie dluzsza rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'' Autoaiming w Gearsach? Ciekawe, ciekawe, nie powiem"

Jak najbardziej. Wystarczy porównać "rozkład" pocisków przy strzałach seriami w GoW na X 2 czy np.: Fear na PC . Jeśli mi powiesz, że strzelając serią 99 % pocisków trafia w cel to się chyba szaleju najadłeś . Oczywistym jest, że GoW ma wspomaganie celowania, tak samo zresztą jak ma to miejsce w Halo 2 (niestety w wersji na PC też :() Oczywiście w GoW jest to zrobione subtelnej niż w Halo2 ale nie zmienia to faktu, że rzeczony wyżej element występuje.

" A może to dlatego, że skoro gra wychodzi na nowej platformie rok później, to twórcy postanawiają coś do niej dołożyć, żeby nie było, że idą na łatwiznę? :)"

Powiem, że nie wiem za bardzo o co Ci chodzi. Zrobienie gry na nowym silniku graficznym nazywasz pójściem na łatwiznę - ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry na wszystkie platformy to nie byłby chyba zbyt dobry pomysł. Przy zakupie ulubionej gry miało by się pewnie dylematy na jaki sprzęt gre wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:52, konarion napisał:

Wszystkie gry na wszystkie platformy to nie byłby chyba zbyt dobry pomysł. Przy zakupie ulubionej
gry miało by się pewnie dylematy na jaki sprzęt gre wybrać.

Przecież nie każdy ma w domu np pc i konsole (a tym bardziej kilka). Wybierał byś na tę platforme na której najwygodniej ci sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:54, Warrior Within napisał:

> Wszystkie gry na wszystkie platformy to nie byłby chyba zbyt dobry pomysł. Przy zakupie
ulubionej
> gry miało by się pewnie dylematy na jaki sprzęt gre wybrać.
Przecież nie każdy ma w domu np pc i konsole (a tym bardziej kilka). Wybierał byś na tę platforme
na której najwygodniej ci sie gra.


Wiadomo, że nie każdy ma ale są takie osoby. Jak teraz częśc gier wychodzi na PC i na konsole, a część tylko na konsole to już tacy ludzie mają mały problem, a jakby wszytskie gry wychodziły na to i na to to byłby podwójny problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się oszukany. Czyli muszę kupować grę po raz drugi, żeby poznać prawdziwe zakończenie? Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:48, Bezimek napisał:

Powiem, że nie wiem za bardzo o co Ci chodzi. Zrobienie gry na nowym silniku graficznym nazywasz
pójściem na łatwiznę - ciekawe :)


Wow, wziąłeś moje zdanie, nawet je zacytowałeś, i wyciągnąłeś z niego wniosek dokładnie przeciwny do tego co napisałem. To dopiero ciekawe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:58, konarion napisał:

Wiadomo, że nie każdy ma ale są takie osoby. Jak teraz częśc gier wychodzi na PC i na konsole,
a część tylko na konsole to już tacy ludzie mają mały problem, a jakby wszytskie gry wychodziły
na to i na to to byłby podwójny problem:)


Wolę zdecydowanie taki problem niż "ojej, nie zagram w tę świetną grę, bo nie mam danej konsoli". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować