Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Northrend w nowym dodatku do WoW-a?

58 postów w tym temacie

Domek

Wygląda na to, że zbliżającego się BlizzCona i związanych z nim rewelacji oczekiwać z niecierpliwością powinni nie tylko fani StarCrafta. Według najnowszych plotek, Blizzard ujawni na swojej imprezie plany dotyczące następnego dodatku do gry World of Warcraft, a wśród nich otwarcie kontynentu Northrend.

Przeczytaj cały tekst "Northrend w nowym dodatku do WoW-a?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard już zapowiadał że TBC to nie jedyny dodatek do WoW-a. Więc może faktycznie dowiemy się czegoś o nowym rozszerzeniu. Ale żeby tak chwytać się każdej , najmniejszej i najbardziej niepewnej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Northrend to oczywista nowa rzecz w dodatku do WoWa.... mam nadzieje że będzie to coś więcej niż cały kontynent składający sie z lodowych pustkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frogger2048 -> nie wiem skad ta opinia, skoro Blizzard ostatnio oglosil ze przekroczyli 9 000 000 uzytkownikow.
Jak narazie wszystkie inne MMO sa w cieniu WoW i mozna sobie wmawiac inaczej, ale fakty mowia za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam ich nienawidzić... Na BlizzCon miał być nowy tytuł, nad którym pracują. A mogło być tak pięknie... Teraz to już prawie pewne, że to będzie drugi dodatek do wOw''a (jakby tak nie było wcześniej ;/) Cóż, na Diablo III przyjdzie nam poczekać do 2012 roku pewnie, wtedy to jak im tylko pokażę środkowy palec i trzasnę im z hukiem drzwi przed nosem. Jedyna nadzieja, że nie pójdą w stronę Maxis i nie będą robić seryjnie dodatków, bo wtedy to już będzie przegięcie... Ciekawe czy w końcu zabiorą się za "odświeżanie" ostatniej pozostałej leciwej gry. Imho mam lekki żal do nich, ale cóż - póki co pozostaje mi nieugięta wśród H&S dwójka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!Ciekaw jestem jak to zrobią z Arthasem.Mam nadzieję że nie zrobią po prostu super bossa którego trzeba będzie pokonać w jakimś queście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kolejnego expansion do WoW''a i SC2 blizzard ma zaprezentować "inny" projekt.
Można się domyślić, że chodzi im właśnie o Diablo III.
Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arbitius-> Skąd? Ano stąd że iż grałem w tę grę dość długo (ponad 1.5 roku) i wiem jak wyglądaja aktualnie servery (część jest baardzo pusta), od dawna (stycznia) nie utworzono nowego serva, powiedz mi jak taki noy uzytkownik ma zagrac w te gre jesli w zasadzie na kazdym servie Azeroth jest puste...chyba bedzie gral sam ze soba...:)
ps. 9 mln kont, ok w tym np. 4 mln nie uzywane:) nie da sie zlikwidowac swojego konta w wow, mozesz tylko "zamrozić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:55, Frogger2048 napisał:

ps. 9 mln kont, ok w tym np. 4 mln nie uzywane:) nie da sie zlikwidowac swojego konta w wow,
mozesz tylko "zamrozić"


9mln to konta aktywne. Poza tym problemem dla nowego gracza nie jest brak ludzi na serwerach, tych jest naprawdę dużo. Problemem jest to, że większość to lvl 70. Jak tu nowy gracz może poszpanować swoim ekwipunkiem, skoro większość osób biega z topowymi epikami? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swojej opinni chcialem tylko powiedziec iz tym razem napewno nie bedzie wystarczyl "skok" na kase w stylu TBC (nie przypadlo mi do gustu) licze na redesign Azeroth, zeby byl sens stworzyc nowa postac, nie kreci mnie nowa grafika northend, wilki sniezne zamiast piekielnych dzikow itp, oraz troche inowych instancow i czy frakcje.
No cóż...moze blizz sie postara, mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, zal, bol i smutek :(
wszystkie wielkie postacie tego uniwersum gina jedna po drugiej stajac sie farm-able bossami... przyszla kryska i na Arthasa... ale wlasciwie po nim juz niema jakiejs znakomitosci do farmowania. ciekawe co panowie z blizza wymysla na kolejny dodatek, pewnie Maelstrom. to jeszcze by bylo znosne, ale pozniej? pewnie trzeba bedzie zrobic W4 zeby pchnac fabule do przodu, dodac nowe postacie i pedem przezucic je do farmowania w WoWie, wkoncu gra jakos musi zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frogger2048 Konto da sie Usnac i ludzie to robia :P tylko trzeba wiedziec jak :P A jak slysze Ze servery sa "puste" to mnie szalony smiech ogarnia Skad w takim wypadku te dziesialki serverow ktore sa pelne i niemozna na nich kat robic skad sie biora Kolejki do zalogowania sie do co po niektorych naszczescie to zadkosc ^^ as co do dodatku wydaje mi sie ze to bedzie zdecydowanie za szybko -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować