Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 23:19, Arqadius napisał:

Pępek? Tia, przyganiał kocioł garnkowi :) Nie jestem pępkiem świata i owszem, ale póki
co Ty również :),


Tia ,ja niby jestem pępkiem świata? Wygłaszam opinie typu "niepodoba mi się to ,więc wywalajcie to zanim wielki XXX się wkurzy?" xD

Dnia 02.02.2008 o 23:19, Arqadius napisał:

No chyba że ma to służyć pokazaniu się - "oj, popatrzcie jaki mam świetny sprzęcik, jak
ładnie to u mnie wygląda, ale jestem jazzy/trendy/cool/si" :)


Pokaż mi posta gdzie napisałem np. "ja mam zarąbisty komputer a wy się chowajcie" czy coś w tym stylu. Ja się nie panoszę ze swoim sprzętem. Oczywiście musiałeś to napisać. Może masz jakieś kompleksy na tym punkcie? Napisałem ,że zmieniłem ustawienia na max i stała się rzecz dziwna. Tylko tyle :) A potem wrzucałem screeny jak przed zmianą. A może chodzi Ci o to ,że napisałem "jaki ładny Thompson" albo o tej farbie na Shermanie? No tak przecież to najgorszy akt szpanerstwa :) Wybacz bossie ,że zwracam uwagę na takie szczegóły. Żebyś był zadowolony odpokutuję to. Zmniejszę detale w grze do minimum i tak będę grał. Satysfakcjonuje cię to?

Dnia 02.02.2008 o 23:19, Arqadius napisał:

Dobra, koniec off-topa z mojej strony, teraz miejsce na kolejne, jakże interesujące obrazki,
więc moje kolejne odwiedziny znowu za miesiąc :).


Skoro jestem spamerem ,n00bem to może dokształcisz mnie i wrzucisz te swoje super ciekawe rzeczy ,hę? Chętnie to zobaczę. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:59, czops napisał:

> a to mnie wkurza w grze ze niemcy nie mowia po niemiecku tylko jakas dziwna mieszanina
niemieckiego
> z angielskim co to ma byc "kamerad down"? (towarzysz zabity)

W kampanii single szkopy posługują się językiem niemieckim zaś w multi angielskim z czysto
niemieckim akcentem.
LOL


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 12:11, Helldorado napisał:

> > a to mnie wkurza w grze ze niemcy nie mowia po niemiecku tylko jakas dziwna
mieszanina
> niemieckiego
> > z angielskim co to ma byc "kamerad down"? (towarzysz zabity)
>
> W kampanii single szkopy posługują się językiem niemieckim zaś w multi angielskim
z czysto
> niemieckim akcentem.
> LOL


LoL? Ale żeś napisał :p Wg mnie to bardzo dobre rozwiązanie :p W single po niemiecku, w multi po angielsku z tvardym niemieckim akcentem :)) Chociaż zdarzają się słowa/pojedyncze zdania po niemiecku ^^ Dla mnie świetne rozwiązanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 12:11, Helldorado napisał:

> > a to mnie wkurza w grze ze niemcy nie mowia po niemiecku tylko jakas dziwna
mieszanina
> niemieckiego
> > z angielskim co to ma byc "kamerad down"? (towarzysz zabity)
>
> W kampanii single szkopy posługują się językiem niemieckim zaś w multi angielskim
z czysto
> niemieckim akcentem.
> LOL


Czekaj... o co idzie z tym postem?! xD Bo nie czaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omG!!! Znów relic ownedline padł x/ Ktoś wie czemuż to tak? Bo ostatnio nie tylko mi tak często pada x/ To się powinno nazywać Relic Offline albo Relic Ownedline x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 16:10, M1chał napisał:

omG!!! Znów relic ownedline padł x/ Ktoś wie czemuż to tak? Bo ostatnio nie tylko mi
tak często pada x/ To się powinno nazywać Relic Offline albo Relic Ownedline x]

Padł?! U mnie loguje się normalnie ,znajduje serwery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 20:21, Yanss napisał:

Mam problem z CoH multi. Podczas gry nagle wyrzuca mnie z gry i pojawia sie komunikat,
ze program nie reaguje. W single raz tez sie raz przytrafilo. W bledzie jaki rejestruje
vista:

Problemsignatur
Problemereignisame: APPCRASH
Anwendungsname: RelicCOH.exe
Anwendungsversion: 2.201.0.2
Anwendungszeitstempel: 47503a28
Fehlermodulname: Debug.dll
Fehlermodulversion: 2.201.0.2
Fehlermodulzeitstempel: 47351444
Ausnahmecode: 80000003
Ausnahmeoffset: 00005f5d
Betriebsystemversion: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Gebietsschema-ID: 1031
Zusatzinformation 1: 30c2
Zusatzinformation 2: 6b53a3ef31cdffa4fef09809c0a0904e
Zusatzinformation 3: ca18
Zusatzinformation 4: ea185a2ef09db7bef355319d57c2a807

Tak, mam niemiecka Viste, a gra polska (mieszkam w Niemczech). Szukalem juz na innych
forach, problem sie pojawia tez po angielsku, ale poki co nikt nie zna powodu i rozwiazania
problemu. Sprzet mam wystarczajacy (swiezynka - Quad i 8800gt), ale ze lama ze mnie to
nie wiem czy mam wiecej danych podawac.

P.S. wszystkie sterowniki swieze, ostatnio jednak zdarza sie to czesciej.



Jakos nie dostalem od was zadnej porady (rozumiem, ze nikt niema podobnego problemu) wiec sam znowu kombinowalem.
Po upgradzie kompa stwierdzilem ze moge na maxa wykrecic detale i tak tez sie stalo, chodzilo cacus. Do czasu, jak juz wspomnialem. Po licznych probach i testach kicha. Zrobilem wiec znowu detale na zalecane przez ten smieszny test wydajnosci (zielona kreske mam na 1/3) i ... nie wywala. Podkrecilem pare rzeczy, ale bez przesady i znowu blad. O co tu chodzi? To na quadzie i 8800gt, 2giga nie moge grac na maxa detalach??? Nawet antialising mi wylaczyl. Jakies uwagi, sugestie? Bede wdzieczny.
Aha, jak wyciagnalem na maxa wszystko to nadal mialem zielona kreske ale pelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:27, czops napisał:

Padł?! U mnie loguje się normalnie ,znajduje serwery itp.

Tak teraz tak :p Ale wtedy wywaliło :/ :p Ostatnio często ten przeklęty relic pada :p Dlatego relic ownedline :p Nie wiadomo co będzie :p x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arqadius - Podzielam twoja opinie, ale ja bym to napisal bardziej wprost, nie uzywajac znakow typu ":)" :) .

Tu nie chodzi o same screeny ; ] ale co to ma byc za forum, gdzie goscie pytaja sie o pomoc techniczna, a uzytkownicy dalej wymieniaja sie screenami jak kartami pokemon. Zreszta i moje posty z problemem OF poszly w piach pare stron wczesniej, mimo tego, ze uzytkownicy pokazywali sobie stos artylerii brytyjskiej, a wystarczyl jeden zwrot do rozwiazania mojego problemu.
Gdyby te screeny ciagnely za soba cos pozytecznego dla wszystkich graczy/forumowiczow byl by git. Ale powiem twardo, imo wasze posty zasmiecaja temat i spokojnie mozna sie nimi wymieniac na prv.
To nie tak, ze ja was tepie, osobiscie nic nie mam do waszych osob. Chce tylko was zmobilizowac do czegos konkretnego. Ten temat powienien byc jak slownik czy encyklopedia dla graczy, a nie jak album z 10cioma odbitkami zołnierzy siedzacych po szyje w ziemi.


Co do samej rozgrywki :> prawde mowiac lubie jak przeciwnik ma artylerie :''D im ma jej wiecej tym jestem pewniejszy wygranej. Wiele osob ze tak powiem, spamuje dzialami myslac, ze to klucz. Jednak Artyleria ma dzialac jako wsparcie, a nie glowna sila ataku. Sporo uzytkownikow z tego co widzialem, narzeka ze gra stala sie ''spamerska''. Jednak ja bym jeszcze z tym okresleniem zaczekał. Alianci nie odniosa zwyciestwa poprzez masowanie woja jedynie dzialami; czolgami czy rangersami. Tylko mieszane wojsko ma ma szanse na zwyciestwo. Oczywiscie, zalezy przeciw komu gramy :''D ja uwielbiam Wermaht i przyznam, ze mialem klopoty z takimi osobami. Ale nie spychaly mnie poza polowe mapy. Co najlepsze, ja stawalem sie silniejszy a oni slabsi.
Jesli chtos buduje sama artylerie, wermahtowi wystarczy jeden budynek i prawie jeden oddzial. W takich wypadkach mieszani Granadierzy (Panzerschreck; MG42) miota all ; ] przy wsparciu 2ch halftrackow przerobionych na "Walking Stuka".
Czolgi natomiast padaja jak muchy przy starciu z naszymi granaciarzami i jest to najlepsza jednostka do zwalczania Alianckich pojazdow, dosc szybka, niezbyt droga posiadajaca potezny dmg.
Spam Rangersami... prawde mowiac szkoda mi osob, decydujacych sie na to zagranie. Kilka razy gralem z takimi aliantami. Niedosc, ze traca na nich cale MP, to zaraz uciekaja po jednym bombardowaniu dwoma halftrackami.

To tylko kilka slow na dowod, ze gra nie stala sie spamerska. Opisalem tylko jedna ze stron, poniewaz dziala to rowniez tak samo, tylko ze w odwrotna strone. Rangers=Grenadiers itp.

Pozniej jak bede mial czas opisze tu moja poczatkowa takte Wermahtem =) dodam tylko, ze to umiejetnosci prowadzenia, ustawiania, budowania, upgradowania decyduja kto wygrywa. Wiec nie mamy sie czego bac w opisaniu publicznie swojej taktyki, tu liczy sie wyczucie i przewidywanie.

Pozdrawiam,
SKrico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW nie wydaje się wam, że oddział piechoty brytów jest za drogi? Tym bardziej, że są oni praktycznie bezbronni wobec czołgów. 450 manpower? To ja już wolę spamować rangersów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:57, SKrico napisał:

@Arqadius - Podzielam twoja opinie, ale ja bym to napisal bardziej wprost, nie uzywajac
znakow typu ":)" :) .

Tu nie chodzi o same screeny ; ] ale co to ma byc za forum, gdzie goscie pytaja sie o
pomoc techniczna, a uzytkownicy dalej wymieniaja sie screenami jak kartami pokemon. Zreszta
i moje posty z problemem OF poszly w piach pare stron wczesniej, mimo tego, ze uzytkownicy
pokazywali sobie stos artylerii brytyjskiej, a wystarczyl jeden zwrot do rozwiazania
mojego problemu.
Gdyby te screeny ciagnely za soba cos pozytecznego dla wszystkich graczy/forumowiczow
byl by git. Ale powiem twardo, imo wasze posty zasmiecaja temat i spokojnie mozna sie
nimi wymieniac na prv.
To nie tak, ze ja was tepie, osobiscie nic nie mam do waszych osob. Chce tylko was zmobilizowac
do czegos konkretnego. Ten temat powienien byc jak slownik czy encyklopedia dla graczy,
a nie jak album z 10cioma odbitkami zołnierzy siedzacych po szyje w ziemi.


Co do samej rozgrywki :> prawde mowiac lubie jak przeciwnik ma artylerie :''D im ma
jej wiecej tym jestem pewniejszy wygranej. Wiele osob ze tak powiem, spamuje dzialami
myslac, ze to klucz. Jednak Artyleria ma dzialac jako wsparcie, a nie glowna sila ataku.
Sporo uzytkownikow z tego co widzialem, narzeka ze gra stala sie ''spamerska''. Jednak
ja bym jeszcze z tym okresleniem zaczekał. Alianci nie odniosa zwyciestwa poprzez masowanie
woja jedynie dzialami; czolgami czy rangersami. Tylko mieszane wojsko ma ma szanse na
zwyciestwo. Oczywiscie, zalezy przeciw komu gramy :''D ja uwielbiam Wermaht i przyznam,
ze mialem klopoty z takimi osobami. Ale nie spychaly mnie poza polowe mapy. Co najlepsze,
ja stawalem sie silniejszy a oni slabsi.
Jesli chtos buduje sama artylerie, wermahtowi wystarczy jeden budynek i prawie jeden
oddzial. W takich wypadkach mieszani Granadierzy (Panzerschreck; MG42) miota all ; ]
przy wsparciu 2ch halftrackow przerobionych na "Walking Stuka".
Czolgi natomiast padaja jak muchy przy starciu z naszymi granaciarzami i jest to najlepsza
jednostka do zwalczania Alianckich pojazdow, dosc szybka, niezbyt droga posiadajaca potezny
dmg.
Spam Rangersami... prawde mowiac szkoda mi osob, decydujacych sie na to zagranie. Kilka
razy gralem z takimi aliantami. Niedosc, ze traca na nich cale MP, to zaraz uciekaja
po jednym bombardowaniu dwoma halftrackami.

To tylko kilka slow na dowod, ze gra nie stala sie spamerska. Opisalem tylko jedna ze
stron, poniewaz dziala to rowniez tak samo, tylko ze w odwrotna strone. Rangers=Grenadiers
itp.

Pozniej jak bede mial czas opisze tu moja poczatkowa takte Wermahtem =) dodam tylko,
ze to umiejetnosci prowadzenia, ustawiania, budowania, upgradowania decyduja kto wygrywa.
Wiec nie mamy sie czego bac w opisaniu publicznie swojej taktyki, tu liczy sie wyczucie
i przewidywanie.

Pozdrawiam,
SKrico.

Witam
Dużo jest w tym prawdy co kolego napisałeś ale jak w każdej grze jest zawsze ale. Na 10 grających 2 gra uczciwie a ośmiu nie.
Proszę mi wytłumaczyć prosty przykład zajmuję prawie wszystkie punkty na mapie a przeciwnik ma dużo większą armię w której nie wiadomo skąd jest najlepsze uzbrojenie i do tego bardzo szybko odnawialne.
Sprawdziliśmy to z kolegą kilka razy i kasujemy grę z komputera gdyż gra jest stronnicza umożliwiająca kantowanie na wszelkie sposoby żeby tylko mieć awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:31, Yanss napisał:

> Mam problem z CoH multi. Podczas gry nagle wyrzuca mnie z gry i pojawia sie komunikat,

> ze program nie reaguje. W single raz tez sie raz przytrafilo. W bledzie jaki rejestruje

> vista:
>
> Problemsignatur
> Problemereignisame: APPCRASH
> Anwendungsname: RelicCOH.exe
> Anwendungsversion: 2.201.0.2
> Anwendungszeitstempel: 47503a28
> Fehlermodulname: Debug.dll
> Fehlermodulversion: 2.201.0.2
> Fehlermodulzeitstempel: 47351444
> Ausnahmecode: 80000003
> Ausnahmeoffset: 00005f5d
> Betriebsystemversion: 6.0.6000.2.0.0.768.3
> Gebietsschema-ID: 1031
> Zusatzinformation 1: 30c2
> Zusatzinformation 2: 6b53a3ef31cdffa4fef09809c0a0904e
> Zusatzinformation 3: ca18
> Zusatzinformation 4: ea185a2ef09db7bef355319d57c2a807
>
> Tak, mam niemiecka Viste, a gra polska (mieszkam w Niemczech). Szukalem juz na innych

> forach, problem sie pojawia tez po angielsku, ale poki co nikt nie zna powodu i
rozwiazania
> problemu. Sprzet mam wystarczajacy (swiezynka - Quad i 8800gt), ale ze lama ze mnie
to
> nie wiem czy mam wiecej danych podawac.
>
> P.S. wszystkie sterowniki swieze, ostatnio jednak zdarza sie to czesciej.


Jakos nie dostalem od was zadnej porady (rozumiem, ze nikt niema podobnego problemu)
wiec sam znowu kombinowalem.
Po upgradzie kompa stwierdzilem ze moge na maxa wykrecic detale i tak tez sie stalo,
chodzilo cacus. Do czasu, jak juz wspomnialem. Po licznych probach i testach kicha. Zrobilem
wiec znowu detale na zalecane przez ten smieszny test wydajnosci (zielona kreske mam
na 1/3) i ... nie wywala. Podkrecilem pare rzeczy, ale bez przesady i znowu blad. O
co tu chodzi? To na quadzie i 8800gt, 2giga nie moge grac na maxa detalach??? Nawet antialising
mi wylaczyl. Jakies uwagi, sugestie? Bede wdzieczny.
Aha, jak wyciagnalem na maxa wszystko to nadal mialem zielona kreske ale pelna.

To jest Vista 32 czy 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2008 o 17:24, Balzak napisał:

> > Problemsignatur
> > Problemereignisame: APPCRASH
> > Anwendungsname: RelicCOH.exe
> > Anwendungsversion: 2.201.0.2
> > Anwendungszeitstempel: 47503a28
> > Fehlermodulname: Debug.dll
> > Fehlermodulversion: 2.201.0.2
> > Fehlermodulzeitstempel: 47351444
> > Ausnahmecode: 80000003
> > Ausnahmeoffset: 00005f5d
> > Betriebsystemversion: 6.0.6000.2.0.0.768.3
> > Gebietsschema-ID: 1031
> > Zusatzinformation 1: 30c2
> > Zusatzinformation 2: 6b53a3ef31cdffa4fef09809c0a0904e
> > Zusatzinformation 3: ca18
> > Zusatzinformation 4: ea185a2ef09db7bef355319d57c2a807
> > .

.
..
Podkrecilem pare rzeczy, ale bez przesady i znowu blad.

Dnia 04.02.2008 o 17:24, Balzak napisał:

O
> co tu chodzi? To na quadzie i 8800gt, 2giga nie moge grac na maxa detalach??? Nawet
antialising
> mi wylaczyl. Jakies uwagi, sugestie? Bede wdzieczny.
> Aha, jak wyciagnalem na maxa wszystko to nadal mialem zielona kreske ale pelna.

To jest Vista 32 czy 64



niemiecka Vista 32, CoH polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam
> Dużo jest w tym prawdy co kolego napisałeś ale jak w każdej grze jest zawsze ale. Na
> 10 grających 2 gra uczciwie a ośmiu nie.
> Proszę mi wytłumaczyć prosty przykład zajmuję prawie wszystkie punkty na mapie a przeciwnik
> ma dużo większą armię w której nie wiadomo skąd jest najlepsze uzbrojenie i do tego bardzo
> szybko odnawialne.
> Sprawdziliśmy to z kolegą kilka razy i kasujemy grę z komputera gdyż gra jest stronnicza
> umożliwiająca kantowanie na wszelkie sposoby żeby tylko mieć awans.

Prawde mowiac, nie spotkalem sie jeszcze z jakims oszustwem, albo go nie spostrzeglem. Tak czy siak, rozgrywki NETowe sa najmniej prestizowe i ogolnie ssia. To tylko najlatwiejsza to zrealizowania rozgrywka z zywym przeciwnikiem. Jesli ktos chce pograc z kolegami itp to problemu nie ma, ale jesli chodzi o rywalizacje z innymi, to radze jakies turnieje. Albo realizowane pod okiem porzadnego sponsora, ktory czujnie spoczywac bedzie nad prawidlowym przebiegiem meczu, albo jakies LANy gdzie przekrety nie przejda.
lvl o niczym nie swiadczy, a osoby, ktore oszukuja czy wykorzystuja bledy w grze, by awansowac sa rowne zeru. Bo nabijanie sobie zwyciestw na 2gim koncie kolegi, jest szybsze i latwiejsze XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:57, SKrico napisał:

Tu nie chodzi o same screeny ; ] ale co to ma byc za forum, gdzie goscie pytaja sie o
pomoc techniczna, a uzytkownicy dalej wymieniaja sie screenami jak kartami pokemon. Zreszta
i moje posty z problemem OF poszly w piach pare stron wczesniej, mimo tego, ze uzytkownicy
pokazywali sobie stos artylerii brytyjskiej, a wystarczyl jeden zwrot do rozwiazania
mojego problemu.

No a nie pomyślałeś, że może nie znamy odpowiedzi? Od razu mówię że nie wiem jak inni, jeśli oni wiedzieli to racja, źle że nie odpowiedzieli, ale z drugiej strony nie mają takiego obowiązku :p Ja nie mam OF i nie mam pojęcia o brytolach czy PE, więc nie mogłem Ci pomóc :p Gdybym wiedział to bym powiedział :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:05, SKrico napisał:

Prawde mowiac, nie spotkalem sie jeszcze z jakims oszustwem, albo go nie spostrzeglem.


Jak ja zacząłem grać PE to mnie właśnie wyzywali od oszustów i cheaterów :), ale miałem po prostu taką taktykę, która na średnich i dużych mapach nie dawała większych szans przeciwnikowi (szczególnie brytom).

Dnia 04.02.2008 o 19:05, SKrico napisał:

lvl o niczym nie swiadczy, a osoby, ktore oszukuja czy wykorzystuja bledy w grze, by
awansowac sa rowne zeru. Bo nabijanie sobie zwyciestw na 2gim koncie kolegi, jest szybsze


Niestety musze się zgodzić, wiele razy wygrywałem bez większego problemu z gostkami na 9-11 poziomie, mających niezłe statystyki. A przecież logicznie patrząc to walka powinna być conajmniej wyrównana :/ To właśnie zabija tę grę - spamerzy (sporo takich jest), cheaterzy i statsiarze. Zawsze jednak pozostaje gra w gronie znajomych.

ps. dzięki za głos poparcia i rozsądku, który przywrócił mi wiarę w ludzi ;)

Yanss, Balzak: Choć zaraz pewnie ktoś na mnie znowu naskoczy, że znowu coś mi się nie podoba i że jestem pępkiem świata, ale taka mała prośba, tnijcie posty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:57, Arqadius napisał:

Niestety musze się zgodzić, wiele razy wygrywałem bez większego problemu z gostkami na
9-11 poziomie, mających niezłe statystyki. A przecież logicznie patrząc to walka powinna
być conajmniej wyrównana :/ To właśnie zabija tę grę - spamerzy (sporo takich jest),
cheaterzy i statsiarze. Zawsze jednak pozostaje gra w gronie znajomych.

Mhm, z tymi statsiarzami (1O level, staty dość dobre, a w grze.. x/ x/) też się spotkałem, ale z cheaterami raczej nie.. Fakt, wku**iało mnie to PE :p Skubane dobre jest, ale to nie cheaty. Ale ostatnio miałem taki motyw, że działko zestrzeliło samolot i ten wpadł dokładnie w malutki most :p I co się stało? Most zniszczony, a koleś snajperem przechodzi.. !?!?! Most był rozwalony a on po nim przechodzi.. Potem ja próbowałem i nie mogłem.. Ale to chyba błąd gry raczej :p Taa spamerzy.. :/ Co najlepsze że.. komputer też spamuje! :p Graliśmy vs komp na ekspercie, PE, i komp mnie zaspamował tymi małymi półciężarówkami z działami.. ^^ n/c Grałem też przeciwko jakimś polakom, to zaspamowali nas też jakimiś pojazdami z karabinami maszynowymi czy małymi działkami jak w Pumach :/

EDIT: Hmm.. Zapomniałem naskoczyć na Ciebie :p x] :p
PS. Pisałem na gg nie odpisywałeś :p Chociaż nie wiem czy to nie przez te porąbane gg :p Wręcz jestem 98% pewien że to przez gg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy spotkalem sie z inna forma spamu. Mianowicie PE spamuja najpierw tymi wozami zwiadowczymi a potem wpadaj do ciebie z wozami pancerzonymi i halftruckami z dzialkami ppanc. I co zrobic w takiej sytuacji. Wg mnie jedyna rada to arty. Bo ani rangersami ai rifles nie podejdziesz a czlgi czy ppance padaj pod ogniem tych halftruckow z ppancami i marderow.
Jak macie jakies pomysly a taki spam to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny meczyk właśnie skończyłem. Skopali nam (aliantom) dupę :p Alianci - ja 8 lvl, amerykanie; drugi koleś 7 lvl, brytole; trzeci koleś 9 lvl, brytole. Oś - pierwszy koleś PE, 1O lvl; drugi koleś PE, 11 lvl; trzeci koleś Wermacht, 12 lvl. Mój team to chyba właśnie statasiarze byli :/ :/ Jakoś szczególnie pro to ja nie jestem, ale muszę przyznać że bardzo dobrze się spisałem w tym meczu :p Pancerną dawałem szkopom radę, ale najpierw 6 halftrucków zniszczyło most (mapa scheldt), a potem dwa PE i samobieżna artyleria.. 6 chodzących stukasów, 6 Hummelów.. heee.. i w pewnym momencie naprawa mostu i wjazd Tygyrsa Królewskiego i parę czołgów.. Ładnie nas załatwili, ładnie. Jak grać przeciwko PE? :p ;] Ale 4 Hummele i Tygyrsa Królewskiego załatwiłem (potem go znów przywrócili do walki :/) ^^
I screeny z tejże gry :p LoL? Od kiedy uzupełnienia przysyłają martwe? :p A tak serio to zginęli zanim wylądowali :p Pod nimi były ze dwie P IV i jakieś tam spamerskie pojazdy PE :p :p :]

20080204224328

20080204224610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować