Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 15:28, prf napisał:

Jak przełącza się rozmowę w czasie gry , zamiast tylko do zespołu na do wszystkich.

Shift i Enter :] Sam się kiedyś pytałem ^^ Ale nie wiem czy to tu na forum czy w grze..? Nie pamiętam ^^ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:49, Rumcajs52 napisał:

>
Mały detal.
Po polskich drogach nie jeżdżą ostwindy ;)
Chyba...

A szkoda :D ^^
BTW. Jak to jest z awansowaniem? Grając przeciwko botom zalicza zwycięstwa (przegranych nie! LoL? :p) Ale grając przeciw botom da się awansować? Czy tylko grając przeciwko "prawdziwym" graczom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CoH multi. Podczas gry nagle wyrzuca mnie z gry i pojawia sie komunikat, ze program nie reaguje. W single raz tez sie raz przytrafilo. W bledzie jaki rejestruje vista:

Problemsignatur
Problemereignisame: APPCRASH
Anwendungsname: RelicCOH.exe
Anwendungsversion: 2.201.0.2
Anwendungszeitstempel: 47503a28
Fehlermodulname: Debug.dll
Fehlermodulversion: 2.201.0.2
Fehlermodulzeitstempel: 47351444
Ausnahmecode: 80000003
Ausnahmeoffset: 00005f5d
Betriebsystemversion: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Gebietsschema-ID: 1031
Zusatzinformation 1: 30c2
Zusatzinformation 2: 6b53a3ef31cdffa4fef09809c0a0904e
Zusatzinformation 3: ca18
Zusatzinformation 4: ea185a2ef09db7bef355319d57c2a807

Tak, mam niemiecka Viste, a gra polska (mieszkam w Niemczech). Szukalem juz na innych forach, problem sie pojawia tez po angielsku, ale poki co nikt nie zna powodu i rozwiazania problemu. Sprzet mam wystarczajacy (swiezynka - Quad i 8800gt), ale ze lama ze mnie to nie wiem czy mam wiecej danych podawac.

P.S. wszystkie sterowniki swieze, ostatnio jednak zdarza sie to czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:55, M1chał napisał:


Ja to w ogóle nie wiem jak to już jest z tymi awansami :/

Pewnego razu gram sobie PE(na początku mojej przygody z CoH) mam 2 stopień.
Przegrałem z jakimś typkiem i OMG!OMG!, 3 stopień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie ustawienia graficzne. Swoją drogą dziwna sprawa. Jak miałem ustawione detale na średnie to CoH mi się ciął przy dużych bitwach. A teraz ,tak dla zabawy ustawiłem wszystko na max i... zero przycinek :D Kilka screenów:

20080126233521

20080126233559

20080126233636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 23:36, czops napisał:

Zmieniłem sobie ustawienia graficzne. Swoją drogą dziwna sprawa. Jak miałem ustawione detale
na średnie to CoH mi się ciął przy dużych bitwach. A teraz ,tak dla zabawy ustawiłem wszystko
na max i... zero przycinek :D Kilka screenów:



Na jakim sprzecie grasz?Pytam z ciekawosci bo sam mam na med detale i przy wiekszych bitwach mi sie tnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 23:36, czops napisał:

Zmieniłem sobie ustawienia graficzne. Swoją drogą dziwna sprawa. Jak miałem ustawione detale
na średnie to CoH mi się ciął przy dużych bitwach. A teraz ,tak dla zabawy ustawiłem wszystko
na max i... zero przycinek :D Kilka screenów:

Dobre screeny :] Te pierwsze trzy jak dla mnie najciekawsze. A grafika jeszcze lepsza :] :]
BTW. Co to za mapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak patrz na screeny M1chała, to aż mnie wkur*** bierze ;P Mam tą grę, ale na mojej karcie (Radek 9200) nie wyświetla jednostek :/ Modle się żeby mamuśka kupiła mi przynajmniej Radka 9800 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:08, Rumcajs52 napisał:

>
To ty masz czity :D
Twoi przeciwnicy też pewnie nie widzą twoich jednostek :D

Ja mam gdzieś takie czity ;P Ja chce pograć ;P Nawet raz na siłe grałem tymi "niewidzialnymi" jednostkami ;P Jeździłem Shermanem i młóciłem niewidzialnych szkopów ;P Widziałem jedynie pryskającą krew i ogień wylotowy z lufy Shermana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:12, NuGGet napisał:

Ja mam gdzieś takie czity ;P Ja chce pograć ;P Nawet raz na siłe grałem tymi "niewidzialnymi"
jednostkami ;P Jeździłem Shermanem i młóciłem niewidzialnych szkopów ;P Widziałem jedynie pryskającą
krew i ogień wylotowy z lufy Shermana xD

LoL! W sumie to współczuję :p A kombinowałeś w drugą stronę? Może jakieś wyższe detale? Karta nie będzie dawała rady i będzie wyświetlała jednostki na zielono albo różowo ^^ xD (Miałem tak na starym kompie w Battlefield Vietnam - miałem różową broń na wyższych detalach xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wszystkiego. Najbardziej wkurza mnie to, że na pudełku pisze "wymaga Pixel Shader 1.4", i ja taki właśnie mam w swojej karcie. A jak napisałem do Pomocy Technicznej, pytałem dlaczego nie widać jednostek, to odpisali mi że potrzeba PS 2.0 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sycylius
Pentium4 3.06Ghz 3.56Ghz , EVGA GF8800GTS SC 320MB DDR3 , GoodRam 2x1GB 800Mhz , P5VD2-MX ,Chieftec 450W , HDD 400GB ,Sound Blaster X-Fi , Win XP SP2
M1chał
Ta mapa to Semois 1v1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 18:45, NuGGet napisał:

Kurcze, jak patrz na screeny M1chała, to aż mnie wkur*** bierze ;P Mam tą grę, ale na mojej
karcie (Radek 9200) nie wyświetla jednostek :/ Modle się żeby mamuśka kupiła mi przynajmniej
Radka 9800 ;P


Gdy ja patrzę na jego screeny ( szczególnie te ze zbliżeniami ) to robi mi się niedobrze na widok tych rozmazanych tekstur... :P
A co do twojej karty grafiki to musisz sobie na nią zapracować :P . Ogólnie rzecz biorąc w jedne wakacje spędzone za granicą można zarobić tyle, by starczyło na mega wypasionego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować