Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 16:06, Rumcajs52 napisał:

>
Co ty o misjach mówisz? :)
Trzeba w multi zagrać żeby zrozumieć fenomen tej gry :)


Ja tam osobiście w multi nie grałem, ale w tryby potyczki. Może kiedyś w multi zagram, ale na razie to tylko pojedyncze misje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie dziś rano w CoHa, wszystko pięknie fajnie... Odpalam go teraz i po zalogowaniu i wybraniu "potyczki" gra zalicza zwisa takiego, że albo się uda ją awaryjnie wyłączyć, albo trzeba kompa resetować;/ Kilka razy pod rząd próbuję i dalej to samo. Wyłączam neta, weryfikacja płyty, logowanie i... tadaaaam działa... WTF? Często się takie crushe zdarzają czy jak mam to rozumieć? Bo przecież skoro mnie loguje normalnie i tylko przy włączonym necie dzieje się zwis to chyba "samo się" u mnie nic nie spaprało?;] Kogo mam pogryźć - Gejspaja czy Relica? Co prawda w CoHa gram bardoz okazyjnie ale taki skecz mam po raz pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna rzecz tyle ze logujie sie git ale jak juz biore multi to wchodzi do poczekalni i koniec piesni zawiesza sie ze reset zostaie. Kur o co biega czy znowu relic cos zchrzanil czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na to wygląda;/ Pozostaje tylko albo wyłączać neta (jeżeli ktoś tak jak ja chce sobie popykać z kompem) albo zastosować coś brzydkiego, o czym nie wolno na tym forum wspominać, i co, (oczywiście czysto hipotetycznie) na samego singla wystarczy;]
Żenua i wstyd Relic......... Dotychczas grałem nałogowo w DoWa i tam często narzeka się na gejspaja, ale takiego syfu żeby nawet singla nie można było zagrać i żeby ręcznie resetować kompa to nie widziałem... Po kiego grzyba w ogóle ten przymus logowania online?? Oszuści i tak w toto grają, a ja co? Beta testy robię dla panów od zabezpieczenia legalnych kopii?

P.S. Czy ktoś z weteranów mógłby polecić jakieś ciekawe mapki fanowskie? Tudzież inne dodatki które warto do CoHa wrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto jak to obejsc
Copy all language files from you local version to English
Engine\Locale\Polish -> Engine\Locale\English
Engine\Archives\EnginePolish.sga -> Engine\Archives\EngineEnglish.sga
change language in file: cProgram Files\THQ\Company of Heroes\Locale.ini
from polish to english

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś, zainstalować najnowszą aktualizacje, może to coś pomoże, jeśli nie to spróbuj jeszcze raz zainstalować grę, innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:44, Miniu napisał:

Oto jak to obejsc

Thx, podziałało (chyba, że tak jak samo zaczęło się sypać, tak samo się naprawiło) chociaż nie za bardzo rozumiem na jakiej zasadzie? Polska wersja ma jakieś ekstra bugi? Mógłbyś nieco światła rzucić na całą sprawę?

-> Roberto7 - skoro piszę, że mi grę wywala przy aktywnym necie to chyba raczej muszę mieć grę upatchowaną? Bo nadopiekuńczy CoH by mi na starej raczej zagrać nie pozwolił. Poza tym takie rady o reinstalu kiedy sprawa cuchnie na kilometr jakimś multi-crush-bugiem są nieco... No ale thx za chęci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:44, Miniu napisał:

Oto jak to obejsc
Copy all language files from you local version to English
Engine\Locale\Polish -> Engine\Locale\English
Engine\Archives\EnginePolish.sga -> Engine\Archives\EngineEnglish.sga
change language in file: cProgram Files\THQ\Company of Heroes\Locale.ini
from polish to english

Probujie to zrobic ale czegos tu nie kapujie. Skad dokaldnie skopiowac te angielskie pliki i dokad i co dalej bo naprawde probujie to zrobic i cos m nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 11:37, luki475 napisał:

Probujie to zrobic ale czegos tu nie kapujie. Skad dokaldnie skopiowac te angielskie
pliki i dokad i co dalej bo naprawde probujie to zrobic i cos m nie wychodzi

Nie kopiować tylko podane nazwy zmienić - gra wtedy pozostaje nadal pl a crush znika jak ręką odjął;p (przynajmniej ja to tak zrozumiałem i tak zrobiłem^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 13:45, luki475 napisał:

Ta tylko sie potem kapnolem jak to pozmieniac zmienilem i nawet nieodpala mi.

Musi to dzialac bo wszystkim pomoglo . Musiales o czyms zapomniec albo zrobiles gdzies literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mozesz śmiało grysc Relica :)

2.Mapki to tu : http://www.coh.fkcod.pl/ ( grałem na nich i są okay)

3. http://exitii.nmj.pl/ - świetan stronka aby sobie poczytac o taktykach i nnych rzeczach , Sam czasem tu siedziałem i ogladałem powtórki

Są jakies nowosći w CoH-u ? Dawno nie grałem . Moze wie ktos czy nie wychodzi CoH2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 18:01, Ryan Kam napisał:

Są jakies nowosći w CoH-u ? Dawno nie grałem . Moze wie ktos czy nie wychodzi CoH2 ?


U PE jest chyba najwięcej, bo transporter amunicyjny już nie stawia goliatów, a miny.
Teraz to Vampir stawia goliaty.
I z tych bardziej zauważalnych to powiększono zasięg i promień widzenia brytyjskiego CKM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:44, Miniu napisał:

Oto jak to obejsc
Copy all language files from you local version to English
Engine\Locale\Polish -> Engine\Locale\English
Engine\Archives\EnginePolish.sga -> Engine\Archives\EngineEnglish.sga
change language in file: cProgram Files\THQ\Company of Heroes\Locale.ini
from polish to english


Kurcze dzięki !!! To działa!!! K**wa czego to ja nie robiłem. Powiem tyle, że wyciągnąłem nawet baterię z płyty głównej. A grę przeinstalowywałem 3 razy włącznie ze ściągnięciem 1,8 Gb patha. Grrrr !!!!

Ps. Zaczynam rozumieć konsolowców !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój entuzjazm był przedwczesny... Nie wyświetla mi sie lista dostępnych gier.... znaczy żadne nie są dostępne. Mogę grać tylko autodopasowanie. Pomożcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 21:04, Jabłoński napisał:


Ja tez tak miałem.
Godzinę później znowu włączyłem grę, i wszystko działało.
Spróbuj poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 21:04, Jabłoński napisał:

Niestety mój entuzjazm był przedwczesny... Nie wyświetla mi sie lista dostępnych gier....
znaczy żadne nie są dostępne. Mogę grać tylko autodopasowanie. Pomożcie!!!

Hmmm teraz sprawdziłem - też gier nie widzę... I szczerze mówiąc jestem zszokowany... Dotychczas grałem nałogowo w DoWa i tam to było narzekanie na multi (że gejspaj wolno łączy, że kick bugi) i bluzgi na Relica i Spaja że nic z tym nie robi bo pewnie zajmuje się swoim "lepszym" dzieckiem CoHem. A tu proszę? Od wczoraj zacząłem się intensywniej bawić tą grą i miałem już multi-crushe połączone z resetem (again thx Miniu) a teraz się okazuje że jakby mnie naszła ochota na multi (na szczęście nie nachodzi;]) to sobie nie pogram bo znowu się coś zwaliło... Niezła kumulacja biorąc pod uwagę, że to wszystko w ciągu 24h..........;/
CoH tak ma regularnie czy to ja przywlokłem jakiegoś pecha?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować