Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 10:50, tomeksmy01 napisał:

> > Co do burz piaskowych etc. to prawda ;) Testują. Mam nadzieję, że coś z tym
zrobią
> :D
> Ha, to dobrze coś pamiętałem. Czyli akcja w afryce jest bardzo możliwa :] Chociaż
najbardziej
> to bym chciał w CoHu zobaczyć Rosjanów ;]

Nie masz czym się martwić nie tylko burze piaskowe ale i zamiecie śnieżne ;) Taką jakość
grafiki w tego typu innowacyjnej strategii jeszcze w żadnej grze nie było, dlatego akcja
II WŚ wspaniale nadaje się dla takiego produktu, podczas II WŚ było tyle frontów, konfliktów
i bitw że spokojnie CoH mógłby mieć kilkanaście długich kampanii, tylko jest pytanie
czy to by się nam nie znudziło :| No i czas powstania tych kampanii też byłby długi :/

Myślę że taka gra nigdy sie nie znudzi, bo zawsze absorbuje. A II WŚ jest dla niej najlepszym tematem i myślę że jest w swojej kategorii najlepszą grą,choć zawsze jest jakieś ale.
Pewnie Obrona Stalingradu albo bitwa na łuku Kurkim to ciekawe pola bitwy a może Tobruk albo El Alamein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że jak powstanie następny dodatek do CoH, to właśnie nowe kampanie umiejscowią w Afryce i Rosji. El Alamein i bitwa pod Stalingradem to by było coś. :D I tw warunki pogodowe, jak zamieć śnieżna! Po prostu cudo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Luk Kurski to zadna wielka bitwa pancerna tylko strzelanie do kaczek - co to za bitwa kiedy przeciwnik zna rozstawienie wrogiej armi i tak ustawia swoje sily coby wroga wystrzelac bez najmniejszych strat?

waterloo, lipsk, kock czy powstanie warszawskie - to byly bitwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z pobieraniem paczy. Nie wiem czy to juz sie pojawilo. Podczas sciagania paczy do Opposing Fronts w grze wyskakuja co 0,5mb błędy o niemoznosci pobrania. Chcialem pobrac z netu ale nie moge znalesc pacza do polskiej wersji - oczywiscie oprocz gram.pl, skad pobieranie to max 10kb/s co mnie tylko smieszy.
Jest ktos w stanie znalesc pacze w wersji pl? Wersja od 2.000 do aktualnej. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupi problem: mianowicie nie wiem jak włączyć napisy, nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji. Przy okazji jak sprawdzić jaką mam wersję? Kupiłem sobie dzisiaj w Platynowej Edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gra jest rewelacyjna, ja ciągle w nią gram i myślę, że nie przestanę. ;)
Jak dla mnie, to wszystkie bitwy są ciekawe, wiadomo, nie każda tak samo ale to zawsze coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 16:18, BukE napisał:

Witam, mam problem z pobieraniem paczy. Nie wiem czy to juz sie pojawilo. Podczas sciagania
paczy do Opposing Fronts w grze wyskakuja co 0,5mb błędy o niemoznosci pobrania. Chcialem
pobrac z netu ale nie moge znalesc pacza do polskiej wersji - oczywiscie oprocz gram.pl,
skad pobieranie to max 10kb/s co mnie tylko smieszy.
Jest ktos w stanie znalesc pacze w wersji pl? Wersja od 2.000 do aktualnej. Z gory dziekuje.

To że wywala Ci błedy podczas ściagania to problem z netem, ja ściagam patche z gram.pl z prędkością sięgającą nawet 300kb/s, a znaleść gdzieś indziej, a próbowałeś na stronie producenta, może pasuje do polskiej wersji nie sprawdzałem ale co Ci szkodzi. Zawsze można też załączyć na noc i wkońcu się ściągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:10, Toro1981 napisał:

To że wywala Ci błedy podczas ściagania to problem z netem


Tez tak pomyslalem. Wzialem wiec laptopika do pracy, jak zwykle i probowalem tam. Rowniez dzieje sie to samo. Nie wiem zupelnie o co chodzi. :)
Na stronie producenta nie znalazlem, a po necie szukalem polskiej wersji tez dluzszy czas - bezskutecznie. Rzeczywiscie puszcze chyba na noc z gram.pl i "w koncu sie sciagnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:51, wrobel253 napisał:

Mam trochę głupi problem: mianowicie nie wiem jak włączyć napisy, nigdzie nie mogę znaleźć
tej opcji. Przy okazji jak sprawdzić jaką mam wersję? Kupiłem sobie dzisiaj w Platynowej
Edycji.


Platynowej Kolekcji, gwoli ścisłości. A napisy są domyślnie włączone, tylko po prostu w niektórych momentach się nie wyświetlają. Sama gra jest w wersji 1.0, ale na płycie jest CHYBA jakiś patch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu ci pisze, jaką wersję posiadasz. A co do patcha na płycie, nie wiem czy go tam znajdziesz (jakiegokolwiek). Jeżeli uruchamia ci się tryb multi, to znaczy, że masz grę za aktualizowaną do najnowszej wersji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki...

...a mianowicie powtóreczka z CoH''a, 2 vs 2 Dolina Rzeki Vire (Rank Game). Grałem w starym profilu (TS04pl) ciekawa gra, przeciwnicy nie byli dosyć wymagający (bryt od razu zaczołi sie fortyfikować). Może nie gram najlepiej ale dopiero sie ucze więc prosze o wyrozumiałość. Mój kolega z zespołu prawdopodobnie całkiem dobry gracz ciągle ratował mi d... tyłek, bardzo prosze o komentarze (krytyke). a no i link...

http://www.polmasters.pl/subpages/Pliki/Zrzuty_(Upload)/4p_vire_river_val ley_2008_02_25_19_32_33_rec23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie z innej beczki ;D :P

Jak zainstalować pełną wersje i dodatek ,aby oby dwie wersje były na komputerze ,a nie tylko dodatek (dodatek kasuje kompanie braci ,a kompania braci kasuje za linią frontu) ??
Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 10:36, matios_ napisał:

/ ciach... /


Jaki jest cel czegoś takiego? Przecież dodatek udostępnia identycznie to samo co podstawka, oraz oczywiście dodatkowe kampanie, mapy i strony konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 10:50, matios_ napisał:


Bo jak nie masz dodatku, to nie możesz grać frakcjami(nie wiem czy to dobre słowo xD) z dodatku, i nie masz kampanii i map z dodatku.
A jak masz tylko dodatek, to nie masz niczego z podstawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować