Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 01:20, Arqadius napisał:

Poza tym nie sądzę, aby aż tak dużo
ludzi czytało ten wątek na forum gram.pl. Jednak, póki co, wstrzymam się z graniem na multi,
dopóki nie wypuszczą kolejnego patcha, mam nadzieję, że będzie to dość szybko.

Ja czytam - to co zagramy na Semois - i teraz kto pierwszy do kościoła snajperem :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wykorzystywał tego buga bo ktoś złoży na was donos i dostaniecie zawieszenie konta lub bana. A zgodnie z umowa licencyjna mogą to zrobić za wykorzystywanie bugów. Po za tym lepiej stosować normalne strategie bo wkrótce bug będzie naprawiony.

Dnia 01.10.2007 o 15:52, xDeuSx napisał:

Mam pytanie, co to za ogromnych rozmiarów patch 2.101?! Co poprawia ten patch, dlaczego ma
taki wielki rozmiar?


Dodaje dane od dwóch nowych armii dzięki czemu można grać przeciwko nim mając tylko COH and nie OF, masę map, sporo zmian w balansu (nie wszystkie dodały jeszcze dodane) w tym reorganizacja doktryny terroru na

LS: zapał -> propaganda -> król tygrys
PS: ta pierwsza zdolność ->burza ognista -> v1 (kosztuje teraz tylko 150 mun).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ściągam. Musiałbym czekać ok. 7 godzin by zobaczyć, jak ktoś może już grać nowiutkimi armiami a ja nie. Poczekam na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:47, BukE napisał:

Wyjasnilo sie cos z tym kosciolem? Przeciez to jest masakra, snip strzela co sekunde... :|

Jak masz fart to i ze trzy oddziały możesz snajperem wykosić :-)

Szwadron pancerny + moździesz + 2 snajperów - i całe miasto moje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:47, BukE napisał:

Wyjasnilo sie cos z tym kosciolem? Przeciez to jest masakra, snip strzela co sekunde... :|


Ta poszło do relic, pewnie będzie jako hotfix wkrótce albo nawet jak zintegrowana zmiana w najbliższym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nieźle sie w cohu po nowym patchu pochrzaniło:/:/.Nawet go nie będe narazie instalowal,juz chyba wole od nowa kampanie przejsc.Takie pytanie jeszcze mam,czy w dodatku sa dodane jakies nowe jednostki dla starych armi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Takie pytanie jeszcze mam,czy w dodatku sa dodane jakies

Dnia 01.10.2007 o 19:01, Sycylius napisał:

nowe jednostki dla starych armi?

Nie, żadnych nowych jednostek( bo w sumie, to tacy amerykanie i tak mają już chyba całe uzbrojenie z tamtego okresu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:01, Sycylius napisał:

Widze ze nieźle sie w cohu po nowym patchu pochrzaniło:/:/.Nawet go nie będe narazie instalowal,juz
chyba wole od nowa kampanie przejsc.Takie pytanie jeszcze mam,czy w dodatku sa dodane jakies
nowe jednostki dla starych armi?



Po za zamianą asa na króla tygrysa nie ma nowych jednostek. Są jednak nowe umiejętności i zmiany istniejących. Głównie dla wermachtu ajk anarzie. Dla amerykanów tez będą w jednym z najbliższych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za dwa posty (co prawda w sporym odstępie czasowym) pod rząd.

Co jest nikt nie daje postów? A tyle sie wydarzyło.

OF ma premierę 18 października i można już składać zamówienia na gram.pl

A strona relin online z rankingiem dostała przeróbkę n której widać... ranking aranżowanego automatcha i ranking klanowy!

http://coh.relicrank.com/ladder/company

Oczywiście ranking jest testowany co widać po tym ,że biffy i inni członkowie relic są członkami i założycielami większości kompani czyli klanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietna wiadomosc z tym dodatkiem,a do tego data wydania:].Oby tylko nie bylo opoznienia.Mam jeszcze problem,sciągłem sobie powtorki meczy z gamereplays.org i wpakowałem je do folderu moje dokumenty/my games/coh/playback.Włączam coha biore potyczke,zakladke powtorki i tam nic nie ma;/.Nie moge ich obejzec:/.Jest moze jakis inny sposob na obejzenie tych powtorek albo jakis inny folder gdzie trzeba je zgrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 00:20, Zakharov napisał:

Co jest nikt nie daje postów? A tyle sie wydarzyło.


no niby tak ale czy na + ?
zacznę od tego durnego menu - a zakończę na balansie jednostek ...jakoś tak średnio :/

Dnia 03.10.2007 o 00:20, Zakharov napisał:

OF ma premierę 18 października i można już składać zamówienia na gram.pl

na gram.pl już nic nie kupię bo ... (no może na razie nic nie kupie)
w media takie same ceny jak "promocje" w gram.pl z użyciem wpln, a po ostatnim pre-orderze dodatku do Medievala II który miał być u mnie w dniu premiery lub max 1 po był chyba 6 dni po premierze (i dzwinie było jak widziałem go w sklepie a nie mogłem kupić :P) - wolę do sklepu pomaszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 09:42, scott napisał:

na gram.pl już nic nie kupię bo ... (no może na razie nic nie kupie)
w media takie same ceny jak "promocje" w gram.pl z użyciem wpln, a po ostatnim pre-orderze
dodatku do Medievala II który miał być u mnie w dniu premiery lub max 1 po był chyba 6 dni
po premierze (i dzwinie było jak widziałem go w sklepie a nie mogłem kupić :P) - wolę do sklepu
pomaszerować



Kwestia preferencji, po za C&C3 (który do gram.pl trafił później) wszystkie gry które zamawiałem trafiały do mnie przed premiera na następny dzień po wysłaniu (był obsuw z SupCom ale to kurier nawalił i przez 3 dni paczka zwiedzała Gdańsk). Ale oczywiście zawsze biorę kuriera bo poczta polska jest do niczego (na dodatek mają monopol na listy do 2012 :/ świetnie jeszcze 5 lat użerania się z tą chora instytucją).

Ja do media mam daleko co prawda i tak przejeżdżam obok ja jadę na uczelnię ale jednak wolę na gram.pl kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z CoH po zastosowaniu tego mega wielkiego patcha. Gdy wpisuje nazwę użytkownika, nie mogę wpisać tzw. podłogi! Nie można wpisywać żadnych innych znaków prócz liter i cyfer! Pomóżcie! Poza tym, gdzie jest okno z kampanią, itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:00, Luk1540 napisał:

Mam pytanie odnośnie patcha 2.101 czy jeśli zamierzam kupić dodatek to musze go ściągać czy
będzie on razem z dodatkiem?


Z dodatkiem jest patch 2.000 sam patch 2.000-2.101 jest dość mały w rozmiarze bo są tam tylko zmiany balansu itd.
Więc nie musisz ściągać i instalować 2.101 jak masz zamiar kupić dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde niu podoba mi się pudełko polskiego wydania coh of . ja wolałbym napis po angilesku tytułu gry , a na dole po polsku . Tak po za tym jest o.k . Na pewno kupie sobie ta gre , nie moge sie doczekać granai niemcami rozwalanai aliantów oraz okopow brytyjczykow . Gra bedzie cudowna i wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować