Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 11:37, luki475 napisał:

Co naprawil? Wg mnie to praktycznie nic nie naprawil. Dalej mam problemy zeby wejsc i zagrac
online bo albo chce demnie plyte COH a mam orginlana albo po 10 min musze restartowac kompa
bo sie zawiesza i koniec.

Ja w ogóle nie mogłem wejść a po zainstalowaniu tego patcha od razu się udało. Pisałem to właśnie zaraz po tym jak mi się w końcu uruchomiło więc to był wynik euforii i radości po bulwersacji :] ;] Ale teraz mogę powiedzieć że uruchamia się ale nie zawsze za pierwszym razem :/ :/ A online to z rzadka.. :/ Ale lepiej tak niż wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak nie morze byc ci z relic musza to naprawic. JA probuje raz nie chodzi. Ok daje mu chwile przerwy tak ze 20 min i znowu nic. Dalej chce odemnie plyte kompani braci. Jestem ciekaw czy jak zainstaluje OF to tez bedzie chcial plyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzające to jest... Nie mogli rozwiązać tego inaczej? Na przykład po pierwszym włożeniu płyty utworzyć plik konfiguracyjny, w którym zapisywana była by właśnie informacje oryginalnośco gry po pierwszym włożeniu płyty... Nie wiem nie znam się na tym, ale mam nadzieję, że kolejny patch naprawi te błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 18:12, Rafix 06 napisał:

Wkurzające to jest... Nie mogli rozwiązać tego inaczej? Na przykład po pierwszym włożeniu płyty
utworzyć plik konfiguracyjny, w którym zapisywana była by właśnie informacje oryginalnośco
gry po pierwszym włożeniu płyty... Nie wiem nie znam się na tym, ale mam nadzieję, że kolejny
patch naprawi te błędy...


czy ja wiem - wcześniej tak było - ale to pozwalało pożyczyć całej rodzine płytkę i swobodną grę w singla lub po lanie albo hamchi (nie na serwerze relica) - czy to aż taki problem ??? - jakoś inne gry tak funkcjonują i da się żyć - mam na mysli oryginały - dla mnie nie jest to problem - odziwo nawet jak nie mam neta podłączonego to moge grać na paczu 2.02 -
załóż konto na serwerze i będziesz grał bez płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:15, Oskar 1994 napisał:

Ja mam teraz chyba 9 misję muszę się przebić przez żywopłoty w ciągu 45 min na medal i muszę
tam zdobyć pnkt strategiczny który broni masa Niemców ;]



Korzystaj z Haubic sa bardzo skuteczne . przed natarciem an wzgorze warto je z nich ostrezliwac , ułatwia zdobycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:10, scott napisał:

> Wkurzające to jest... Nie mogli rozwiązać tego inaczej? Na przykład po pierwszym włożeniu
płyty
> utworzyć plik konfiguracyjny, w którym zapisywana była by właśnie informacje oryginalnośco

> gry po pierwszym włożeniu płyty... Nie wiem nie znam się na tym, ale mam nadzieję, że
kolejny
> patch naprawi te błędy...

czy ja wiem - wcześniej tak było - ale to pozwalało pożyczyć całej rodzine płytkę i swobodną
grę w singla lub po lanie albo hamchi (nie na serwerze relica) - czy to aż taki problem ???
- jakoś inne gry tak funkcjonują i da się żyć - mam na mysli oryginały - dla mnie nie jest
to problem - odziwo nawet jak nie mam neta podłączonego to moge grać na paczu 2.02 -
załóż konto na serwerze i będziesz grał bez płytki

A jak t zrobic ze sie spytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja nie muszę wkładać płytki do stacji, gdyż mam już od dawna konto w RO. Wyskoczył mi tylko kilka razy komunikat o włożeniu płyty, gdy nie można było się zalogować do RO. A i tak cieszę się, że ten patch wyszedł, gdyż utrudnił życię piratom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją 13, po ogromnym ataku szkopów na wzgórze moje siły prawie nie istnieją i dochodzi wparcie, i nie wiem co robić z tym wsparciem czy nim zdobywać te punkty czy wyruszyć nimi na wzgórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah zrobiłem 9 misje w kocu (poziom normalny) ale czas 52 minuty zacząłem zdobywać punkt jak były 2 sekundy do końca na szczęście zapisałem jakieś 10 min wcześniej i teraz się pośpieszę i medal mój :D:D mam na razie 8 medali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:13, Ryan Kam napisał:

> Ja mam teraz chyba 9 misję muszę się przebić przez żywopłoty w ciągu 45 min na medal i
muszę
> tam zdobyć pnkt strategiczny który broni masa Niemców ;]


Korzystaj z Haubic sa bardzo skuteczne . przed natarciem an wzgorze warto je z nich ostrezliwac
, ułatwia zdobycie :D



No już to zrobiłem w 52 min czyli muszę powtórzyć na medal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kasa kasa kasa :/, czemu Relic nie zdecydował się na wydanie dodatku na zasadach podobnych do Warhammera 40K? Czemu nie mam możliwości grania nowymi wojskami mając podstawkę, skoro tak było zrobione z W40K?

Daliby do cholery chociaż możliwość grania nimi w potyczce z kompem lub w sieci lokalnej! Skoro moneta przesłoniła im świat - na takim czymś nic by nie stracili, a wiele osób przekonałoby się do dodatku grając wszystkimi wojskami i chcąc grać nimi po necie. No i wiele korzyści dla ludzi bez dodatku, byłaby możliwość wypracowania taktyk na poszczególne "rasy". Ale nie! kasa kasa kasa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 08:20, scott napisał:


> A jak t zrobic ze sie spytam
proszę o sprecyzowanie pytania .......

Jak zalozyc to konto. Link d stronki gdzie moglbym zalozyc konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:36, luki475 napisał:

Jak zalozyc to konto. Link d stronki gdzie moglbym zalozyc konto.


Konto zakłada się w grze. Wybierasz "Gra sieciowa", potem "Internet" i zakładasz nowe konto podając nick i hasło. Chyba dobrze pamiętam, ostatni raz robiłem to w październiku ....

... roku 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:47, MarneusPL napisał:

jasne. mogliby wogole zaczac udostepniac swoje gry w sieci, przeciez by na tym nie stracili
a duzo ludzi by sie przekonalo do ich kupna.


Nie kumam Twojego cynizmu, chyba zbyt wyszukany w formie jak dla mnie :/ Poza tym to co napisałeś jest bez sensu, chyba że to udostępnianie nie byłoby za free.

Twierdzę tylko, że mogli zrobić to co zrobili z W40K i tyle - mam W40K Dark Crusade (thx scott) i mogę grać w skirmish wszystkimi rasami,z dodatku jak i tymi, które były dostępne przed tym dodatkiem (nie wiem jak z grą po necie, bo nie chcę mi się ściągać patcha :). Conajmniej tyle mogli zrobić, a jeśli nie tyle, to chociaż dać możliwość grania nowymi wojskami z kompem czy też po LANie. Na czymś takim nic by nie stracili, a byłoby lepiej dla graczy.

I to mnie wkurza, to podejście :/ Bo dodatek do CoH i tak pewnie kupię, nawet gdyby zrobili tak jak z W40K, dla samej kampani niemcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:06, Arqadius napisał:

I to mnie wkurza, to podejście :/ Bo dodatek do CoH i tak pewnie kupię, nawet gdyby zrobili
tak jak z W40K, dla samej kampani niemcami :)


Ja kupuje akurat dla okopów i artylerii Brytyjczyków :) Cieszy mnie to ,że mamy rownież możliwosc grania Niemcami . Mam nadziej że teraz wysypie sie troche gier w kótrych bedziemy grac właśnie nimi :) ( RTS , FPS )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie kupisz, powiadasz. a dawn of war i winter assault kupiles? nie, bo po co, skoro masz rasy z tych gier za friko. udostepnianie nowych armii za darmo byloby dla relic strzalem w stope - bo to wlasnie one sa glowna atrakcja dodatku i dla nich kupi go wiekszosc ludzi. bo ta wiekszosc to "casuale" nie majacy czasu ani ochoty na cwiczenie sie w multi by dorastac do piet przeciwnikom. im wystarczy skimrish - a skoro of nie wprowadzi do niego wiecej niz patch, to po co go kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:23, MarneusPL napisał:

i tak pewnie kupisz, powiadasz. a dawn of war i winter assault kupiles?
nie, bo po co, skoro masz rasy z tych gier za friko


I tu się mylisz, kolejne pudło :) Nie sądź wszystkich po sobie. Mam Dawn of War, jednak nie mam Winter Assault z racji tego, że jakoś Gwardia Imperialna mnie nie "pociąga" :) Tak samo, nie kupię dodatku do CoH dla Brytów, tylko dla Niemców i ich kampani + multi (chociaż Wehrmacht mi wystarcza w zupełności).

Dnia 15.10.2007 o 20:23, MarneusPL napisał:

masz rasy z tych gier za friko. udostepnianie nowych armii za darmo byloby dla relic strzalem
w stope - bo to wlasnie one sa glowna atrakcja dodatku i dla nich kupi go wiekszosc ludzi.


Zrozum, ja nie twierdzę, że tak ma być z każdą grą. Chodzi mi o to, czemu nie zrobili tego z CoH skoro zrobili to z W40K? Przecież to ten sam producent i wydawca, ci sami ludzie. A jeśli uznali to za błąd/"strzał w stopę" to czemu nie znieśli tego pomysłu w kolejnych paczach/dodatkach w przypadku W40K?

Dnia 15.10.2007 o 20:23, MarneusPL napisał:

bo ta wiekszosc to "casuale" nie majacy czasu ani ochoty na cwiczenie sie w multi by dorastac
do piet przeciwnikom. im wystarczy skimrish - a skoro of nie wprowadzi do niego wiecej niz
patch, to po co go kupowac?


Tacy okazjonalni gracze będą mieli gdzieś dodatek do gry, w którą grają tylko od czasu do czasu, nie sądzisz? Kto z nich kupi dodatek skoro "nie maja(..) czasu ani ochoty na cwiczenie sie "? Jeśli już, to będzie ich znikoma ilość. Większość kupuje tę grę dla multi (choć mnie kampania też przyciąga) i rozwiązanie, dające możliwość gry nowymi stronami chociaż z kompem czy po LANie, wiele by dało graczom nic lub bardzo niewiele ujmując z zysków.

Cenię wkład Relic i THQ w świat gier, zapewne nadal będę kupowal ich produkty, jednak razi mnie po prostu brak konsekwencji w ich postępowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować