Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

własnie zastanawiam się nad kupnem Company of Heroes, ale nie wiem co jest lepsze... CoH czy World in Conflict ?? a co do dodatku, czy wymaga on pełnej wersji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 23:22, Długi18 napisał:

własnie zastanawiam się nad kupnem Company of Heroes, ale nie wiem co jest lepsze... CoH czy
World in Conflict ?? a co do dodatku, czy wymaga on pełnej wersji ??


Dodatek do CoH nie będzie wymagał podstawki, będzie dodatkiem samodzielnym.
Przeszedłem całe Company of Heroes, jeśli lubisz RTS-y, to nie zawiedziesz się na tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 07:13, GearHead napisał:

Dodatek do CoH nie będzie wymagał podstawki, będzie dodatkiem samodzielnym.


W takim razie wole kupić sobie sam dodatek, nie podstawową wersje ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 11:21, Długi18 napisał:

> Dodatek do CoH nie będzie wymagał podstawki, będzie dodatkiem samodzielnym.

W takim razie wole kupić sobie sam dodatek, nie podstawową wersje ;P



Tylko ze jak kupisz sam dodatek to nie będziesz mogł grac nacjami z podstawki,tylko Brithish i PE.Wiec radze ci poczekac na jakis pakiecik podstawka+dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek już niedługo... nie mogę się już doczekać by wydać pierwszy rozkaz niemieckiej dywizji pancernej lub poczciwym angolom :) . Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 11:21, Długi18 napisał:


> Dodatek do CoH nie będzie wymagał podstawki, będzie dodatkiem samodzielnym.

W takim razie wole kupić sobie sam dodatek, nie podstawową wersje ;P



Jak wiem można grać w podstawkę i dodatek osobno, ale jest jedno ale.... obie części są ze sobą powiązane patchem 2.01, który umożliwia pełne wykorzystanie obu części gry jak i jednostek w nich zawartych.
Gram w podstawkę z wgranym patchem, jest wszystko ok. Potrzeba tylko sporo miejsca na twardym dysku na obie części gry i patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 23:22, Długi18 napisał:

własnie zastanawiam się nad kupnem Company of Heroes, ale nie wiem co jest lepsze... CoH czy
World in Conflict ?? a co do dodatku, czy wymaga on pełnej wersji ??


CoH to super gra. Zarówno podstawka jak i dodatek funkcjonują oddzielnie, ale obie gry połączone patchem dają najwięcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:09, Balzak napisał:

> własnie zastanawiam się nad kupnem Company of Heroes, ale nie wiem co jest lepsze... CoH
czy
> World in Conflict ?? a co do dodatku, czy wymaga on pełnej wersji ??

CoH to super gra. Zarówno podstawka jak i dodatek funkcjonują oddzielnie, ale obie gry połączone
patchem dają najwięcej możliwości.



no ale mozna grać bez podstawki? jak kupie tylko dodatek to będzie chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:14, Długi18 napisał:

no ale mozna grać bez podstawki? jak kupie tylko dodatek to będzie chodzić??

Jak wynika z powyższych postów - tak. Również się zastanawiam czy nie sięgnąć po CoH, bo nie miałem okazji jeszcze zagrać, a w DoW się zagrywałem dniami i nocami (nawet) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 1 pytanie i 1 problem :
- z rok temu jak się dowiedziałem że można przejmować wrogie ckm i rakietnice a jakieś też można montować na czołgach to się ucieszyłem bo pomyślałem że można wrogie montować - i teraz czy można będzie w dodatku montować jakoś wrogie ckm na własnych czołgach (na realu niewiem czy to by było możliwe ale cóż ...)
- mój problem jest taki że od pewnego czasu występuje błąd/komunikat " Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?GetCompositionInfo@Input@Plat@@YG_NPA_WI@Z w bibliotece Platform.dll."
problem pojawiał się od momentu chyba kiedy zainstalowałem jakiegoś patcha - do tego zgubiła mi się płyta (żeby nie było wątpliwości to jest orginał , a na dodatek wersja ze skrzynią a szkoda mi jest kupować drugi raz CoH''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:14, Długi18 napisał:

> > własnie zastanawiam się nad kupnem Company of Heroes, ale nie wiem co jest lepsze...
CoH
> czy
> > World in Conflict ?? a co do dodatku, czy wymaga on pełnej wersji ??
>
> CoH to super gra. Zarówno podstawka jak i dodatek funkcjonują oddzielnie, ale obie gry
połączone
> patchem dają najwięcej możliwości.


no ale mozna grać bez podstawki? jak kupie tylko dodatek to będzie chodzić??


Oczywiście ze można grać, ale nie wykorzystasz wszystkich możliwości , które dadzą dwie połączone części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:11, kaganiec napisał:

mam 1 pytanie i 1 problem :
- z rok temu jak się dowiedziałem że można przejmować wrogie ckm i rakietnice a jakieś też
można montować na czołgach to się ucieszyłem bo pomyślałem że można wrogie montować - i teraz
czy można będzie w dodatku montować jakoś wrogie ckm na własnych czołgach (na realu niewiem
czy to by było możliwe ale cóż ...)
- mój problem jest taki że od pewnego czasu występuje błąd/komunikat " Nie znaleziono punktu
wejścia procedury ?GetCompositionInfo@Input@Plat@@YG_NPA_WI@Z w bibliotece Platform.dll."
problem pojawiał się od momentu chyba kiedy zainstalowałem jakiegoś patcha - do tego zgubiła
mi się płyta (żeby nie było wątpliwości to jest orginał , a na dodatek wersja ze skrzynią a
szkoda mi jest kupować drugi raz CoH''a

Co do pytania to można przejmować wrogie ckemy, moździerze i działa, co do instalowania wrogiego uzbrojenia na czołgach, nie spotkałem się w całej grze z taką możliwością.
Natomiast żeby naprawić Twój problem musisz mieć płytę, w jednym z patchy był plik sprawdzający orginalność gey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:16, Balzak napisał:

Co do pytania to można przejmować wrogie ckemy, moździerze i działa, co do instalowania wrogiego
uzbrojenia na czołgach, nie spotkałem się w całej grze z taką możliwością.
Natomiast żeby naprawić Twój problem musisz mieć płytę, w jednym z patchy był plik sprawdzający
orginalność gey.


no płyta się zgubiła i już jej nie będe miał musiałbym kupić kolejną - tą kupiłym najwcześniej w supersellerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiegoś innego sposobu na ściągnięcie tego patcha (1800mb.. lol? :/) Przecież to będzie się ściągać tak z 20h.. Macie jakieś inne źródło? Przez jakiś program może? Żeby dało się to zatrzymać a potem znów wznowić? 1.8 GB.. kiepski żart.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:02, M1chał napisał:

Macie jakieś inne źródło? Przez jakiś program może? Żeby dało się to
zatrzymać a potem znów wznowić?

Nie wiem jak jest w inych przeglądarkach ale w Operze można tak zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:02, M1chał napisał:

Nie ma jakiegoś innego sposobu na ściągnięcie tego patcha (1800mb.. lol? :/) Przecież to będzie
się ściągać tak z 20h.. Macie jakieś inne źródło? Przez jakiś program może? Żeby dało się to
zatrzymać a potem znów wznowić? 1.8 GB.. kiepski żart.. :]


Free Download Manager 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:42, hallas napisał:

Najważniejszy jest klucz - jak masz własny klucz to nośnik nie jest problemem - pożycz od jakiegoś
kumpla.


ci których znam mają tylko piraty (wolałbym uniknąć piracenia) - zanłem w mojej miejscowości jednego ziomka który ma potężną armię orginałów i pewnie to też by miał ale z nim niemam kontaktu itd.
jeśli można z pirata to skorzystam z barbarzyńskiej płyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby pograć przez internet NAPRAWDĘ trzeba ściągać tego ogromnego patcha?
Nie można jakoś się pogodzić, że nie będzie się widziało gier z dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować