Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 13:52, Zakharov napisał:

Ja już swoja paczkę dostałem teraz kończę instalować. Świetnie 130 MB patch na dzień dobry
:/

co to jest 130 mb - 2.01 do podstawki ma tylko 1.8 gb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:53, scott napisał:

> Ja już swoja paczkę dostałem teraz kończę instalować. Świetnie 130 MB patch na dzień dobry

> :/
co to jest 130 mb - 2.01 do podstawki ma tylko 1.8 gb :)


Prawda nawet szybko się ściągnął (NSM jest coraz lepszy gdyby tylko mi porty do COH przestali blokować...) le mi się trochę spieszy bo za godzinę muszę na wykład jechać. Po drodze zahaczając o saturna aby orange box kupić.

Ech tyle dobrych gier w jeden dzień tak mało czasu, no cóż będzie co robić w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś grał w CoH na podobnym kompie athlon 2400+ 2.0 Ghz, 512 ram i GF 6200 128 mb (Pixel shader 3.0 dla przypomnienia)?? Na jakich ustawieniach grafiki gra bedzie działac płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:51, crespo1 napisał:

ktoś grał w CoH na podobnym kompie athlon 2400+ 2.0 Ghz, 512 ram i GF 6200 128 mb (Pixel shader
3.0 dla przypomnienia)?? Na jakich ustawieniach grafiki gra bedzie działac płynnie

LOW i 1024 ale z 512 ram raczej odradzam

a tak btw to podstawka coh nie powinna stanieć niedługo po wejściu dodatku? może bedzie jakaś złota edycja czy cuś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:19, Sycylius napisał:

Przy zamawianiu wybrałem poczte polską i myślałem ze gre otrzymam w piątek-sobote,a tu dzisiaj
taka niespodzianka.Listonosz doniósł mi swiezo zapakowaną paczuszke;).


daleko mieszkasz od warszwy ? ( ja w katowicach i nie ma ;/ a też wybraełm poczte . Cóz poztaje czekac do jutra . ma nadzieje zę bedzie !!!!!

Gdzie jest ten wskaznik ktory zamyak hud ? ( nie ma go wersja gry 1.0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:56, lewleon111 napisał:

Jak dziś jest premiera to czemu w sklepach sprzedawcy nic nie wiedzą o żadnej premierze? W stolicy nie ma,na gram.pl napisali że nakład wyczerpany,w dniu premiery??To teraz trzeba miesiąc wczesniej zamawiac gre żeby załapac sie na premiere?Wersja limitowana jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:10, lewleon111 napisał:

> Jak dziś jest premiera to czemu w sklepach sprzedawcy nic nie wiedzą o żadnej premierze?
W stolicy nie ma,na gram.pl napisali że nakład wyczerpany,w dniu premiery??To teraz trzeba
miesiąc wczesniej zamawiac gre żeby załapac sie na premiere?Wersja limitowana jakaś czy co?


He he, sprytny sposób na "edycję" postów :)

Swoją drogą to chyba wszystkie egzemplarze wykupione są, bo na sklepie gram.pl nic nie ma :( Nakład wyczerpany w dzień premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:50, Ryan Kam napisał:

daleko mieszkasz od warszwy ? ( ja w katowicach i nie ma ;/ a też wybraełm poczte . Cóz poztaje
czekac do jutra . ma nadzieje zę bedzie !!!!!


W Łodzi czyli stosunkowo nie daleko

Dnia 18.10.2007 o 16:50, Ryan Kam napisał:

Gdzie jest ten wskaznik ktory zamyak hud ? ( nie ma go wersja gry 1.0 )



Taka strzałka na u gory tego dolnego paska


BTW:Zainstalowalem gre potem sciagłem latke(pomijam fakt ze wszystko u mnie trwalo kolo 3 godzin:O:O) i pod koniec jej instalacji wyskakuje błąd ze wersja latki jest inna z jakims tam plikiem wTF?!?!?!?!?!Mysle dobra chociaz pogram w kampanie,odpalam i nic z tego odrazu mi wyskakuje ze trzeba latke sciagnac i plansza do logowania na relic online i jedynie moge wybrac wyjscie do windows.Moje pytanie jest takie,jak moge pograc w te 2 nowe kampanie?!?!?!I czy musze instalowac jeszcze jakies inne latki??(w podstawce mam wersje 1.7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakład wyczerpany? Nakład wyczerpany?! Nosz, chciałem jak najszybciej zamówić grę, i się nie udało... Pierwszy raz moja taktyka "zamów dzień przed premierą" nie wypaliła. :/ Cóż, jutro po szkole biegnę do Empiku i kupuję OF. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sycylius----> no bo można grać tylko poprzez internet tzn. logujesz się do Relic Online i tylko wtedy możesz zagrać w singlową kampanię. Trochę żal, ale poza tym Kampanie Market Garden( niemiecka) i wyzwolenie Caein (brytyjska) są genialne! Klimatyczne, wciągające, emocjonujące. Gra może nie porywa tak jak pierwowzór, ale jest równie dobrze zrobiona. wynika to tylko z tego, że to jest po prostu to samo, tylko, że w innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:42, Budyn napisał:

Sycylius----> no bo można grać tylko poprzez internet tzn. logujesz się do Relic Online
i tylko wtedy możesz zagrać w singlową kampanię.



To ladny wał.Patch mi sie instalowal i sciagal dobrą godzine a gdy juz było zakonczanie wyskoczył jakis durnowaty błąd.Ten patch co ma 137mega bodajze przekształcił mi gre z wersji 2100 do 2101.Niewiem co mam robic skoro podczas aktualizacji wyskakuje błąd ze wersja aktualizowana jest niezgodna do patcha a przeciez sciagalem z relic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:32, mefiperes napisał:

Nakład wyczerpany? Nakład wyczerpany?! Nosz, chciałem jak najszybciej zamówić grę, i się nie
udało... Pierwszy raz moja taktyka "zamów dzień przed premierą" nie wypaliła. :/ Cóż, jutro
po szkole biegnę do Empiku i kupuję OF. ;-)

Dziś w empikach warszawskich nie było(w saturnach też nie}.Jak w nocy Mikołaj nie dowiezie to jutro też nie będzie.I to smutne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:50, Sycylius napisał:

> Sycylius----> no bo można grać tylko poprzez internet tzn. logujesz się do Relic Online

> i tylko wtedy możesz zagrać w singlową kampanię.


To ladny wał.Patch mi sie instalowal i sciagal dobrą godzine a gdy juz było zakonczanie wyskoczył
jakis durnowaty błąd.Ten patch co ma 137mega bodajze przekształcił mi gre z wersji 2100 do
2101.Niewiem co mam robic skoro podczas aktualizacji wyskakuje błąd ze wersja aktualizowana
jest niezgodna do patcha a przeciez sciagalem z relic

Mnie też się ściągnął do tej wersji i żadnych problemów nie ma. Możesz zrobić screen tego błędu? może wynika to z tego, że aktualizacje poprzednie, tzn 1.6 czy coś takiego pobierałeś z innych stron, niż automatyczny aktualizator Relica.

PS. Z tym nakładem wyczerpanym to dobre, patrzyłem wczoraj wieczorem, to ostatnia sztuka była w sklepie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować