Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 09:37, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie dużo ludzi gra w multi ??

Teraz w grze jest 3000 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyt. dot. patche...Otóż powinno się pojawić od razu Aktualizowanie,lecz pisze błąd,ale JA mam połączenie z internetem. No i pisze,że błąd i ,żeby zaktualizować później,lecz ten problem leci w kółko.Odinstalowanie nic nie dalo.Lecz co Ja mam zrobić? Ręcznie zainstalować patche? Mam CoH''a w Złotej Edycji,a konto już posiadam dawno,ponieważ teraz chciałem powrócić do gry. Jeśli tak: to czy patche działają z ver. "podstawka i 2 dodatki"-to jakie patche zainstalowac najlepiej? Czy mam po kolei ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:48, Bartex69 napisał:

Mam pyt. dot. patche...Otóż powinno się pojawić od razu Aktualizowanie,lecz pisze błąd,ale
JA mam połączenie z internetem. No i pisze,że błąd i ,żeby zaktualizować później,lecz
ten problem leci w kółko.Odinstalowanie nic nie dalo.Lecz co Ja mam zrobić? Ręcznie zainstalować
patche? Mam CoH''a w Złotej Edycji,a konto już posiadam dawno,ponieważ teraz chciałem
powrócić do gry. Jeśli tak: to czy patche działają z ver. "podstawka i 2 dodatki"-to
jakie patche zainstalowac najlepiej? Czy mam po kolei ;/?

Instalujesz tylko ''''Tales of Valor'''' i aktualizujesz samodzielnie:
2500-1501
2501-2502
2502-2600
2600-2601.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal mam chyba zbugowany CD-Kay albo nie jest taki unikalny jak się wydaje. Jak chciałem założyć konto to mi pisało ze mój klucz jest już używany i jak teraz chciałem się zalogować na profil to mi pisało że jest używany(teraz spróbowałem i mi weszło). Poddać grę reklamacji?? Bo chyba tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 14:32, Axuwax napisał:

Jeśli kupiłeś grę nową, zafoliowaną to zareklamuj grę na stronie cd.projekt.

a sklep też może być?

Dnia 30.08.2010 o 14:32, Axuwax napisał:

A gdzie kupiłeś?

pisać dokładnie?
Polska- Zachodniopomorskie-Szczecin-Media Markt-Ul. Mieszka I 73 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 02:19, Kamil2w napisał:

> Jeśli kupiłeś grę nową, zafoliowaną to zareklamuj grę na stronie cd.projekt.
a sklep też może być?
> A gdzie kupiłeś?
pisać dokładnie?
Polska- Zachodniopomorskie-Szczecin-Media Markt-Ul. Mieszka I 73 :D


To idz do mediamarku, też powinni uznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, sprawdziłem te nowe Coh online. Gra się tak jak w podstawke, ale faktycznie jest mase ulepszen do wykupienia. Cieszy oko.
Tym bardziej że jak ktoś nie grał... cóż, tu jest nawet udostępniona kampania ! Wszystko za darmo.
A ja wydałem jakieś 250 zł za całą serię, ech...
Swoją drogą, wkurzające że mając wszystkie gry z serii trzeba ściągać 12 gb clienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:42, Darkstar181 napisał:

No, sprawdziłem te nowe Coh online. Gra się tak jak w podstawke, ale faktycznie jest
mase ulepszen do wykupienia. Cieszy oko.
Tym bardziej że jak ktoś nie grał... cóż, tu jest nawet udostępniona kampania ! Wszystko
za darmo.
A ja wydałem jakieś 250 zł za całą serię, ech...
Swoją drogą, wkurzające że mając wszystkie gry z serii trzeba ściągać 12 gb clienta.


Mam nadzieje że gra nie identyczna jak w coh bo zgłupieje. Sam też kupowałem wszystkie części ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2010 o 22:00, Axuwax napisał:

Mam nadzieje że gra nie identyczna jak w coh bo zgłupieje. Sam też kupowałem wszystkie
części ...

No w zasadzie to identyczna. Jedyną różnicą jest dowódca, któremu wybieramy specjalizacje i ulepszenia dla oddziałów. Coś takiego jak punkty wsparcia w normalnej rozgrywce, tylko że znacznie bardziej zmodyfikowane.
No i mamy możliwość dostania nieco silniejszych, specjalnych jednostek.
Ale generalnie rozgrywka jest taka sama. Jednostki te samo, budynki te same, zasady praktycznie te same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie grałem jakoś specjalnie w CoH normalne po sieci i teraz mnie zastanawiało, czy Victory Points w multi i odliczanka były już wtedy czy wrzucili to teraz, bo się w DoW 2 sprawdziło. Ale skoro mówisz, że rozgrywka ta sama to widać było to już wtedy :) Nawet miałem CoH instalować teraz, żeby sprawdzić, ale już mnie głowa boli na myśl o patchowaniu.

A co do wydawania tych 250 zł: podobno posiadacze oryginału i dodatków mają dostać jakiś bonusik w CoH Online, wiec coś tam z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 22:27, Bambusek napisał:

A co do wydawania tych 250 zł: podobno posiadacze oryginału i dodatków mają dostać jakiś
bonusik w CoH Online, wiec coś tam z tego będzie :)


Marna pociecha ale zawsze coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 22:27, Bambusek napisał:

No właśnie nie grałem jakoś specjalnie w CoH normalne po sieci i teraz mnie zastanawiało,
czy Victory Points w multi i odliczanka były już wtedy czy wrzucili to teraz, bo się
w DoW 2 sprawdziło. Ale skoro mówisz, że rozgrywka ta sama to widać było to już wtedy
:) Nawet miałem CoH instalować teraz, żeby sprawdzić, ale już mnie głowa boli na myśl
o patchowaniu.

Były,były. Mapy są te same, i zasady te same.

Dnia 02.09.2010 o 22:27, Bambusek napisał:

A co do wydawania tych 250 zł: podobno posiadacze oryginału i dodatków mają dostać jakiś
bonusik w CoH Online, wiec coś tam z tego będzie :)

O, ciekawe co to takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem zainstalować Eastern Front, a tu zonk. Podczas instalacji wyskakuje mi błąd (obrazek). Mieliście coś takiego? Mod pobrany z easternfront.com, więc problemów nie powinno być.

20100908182924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam..

mam problem z COH.. kupilem antologie elegancko sie spatchowalo bez zadnych problemow
i teraz niewazne w co gram.. czy w mp, sp lub potyczke.. po pewnym czasie lub od razu na poczatku gra mi wychodzi do windowsa.. ktos ma moze na to sposob?

mam win 7 i nie ma mozliwosci, ze nie spelniam wymagan gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować