Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 18:52, UMC.Hugo napisał:

czy ktoś mógłby mi podać link na stronę na której można umieścić pliki i żeby potem inni
mogli je potem pobrać ?? bo chciałbym zamieścić filmik z mojej potyczki ;D no chyba że ktoś
chce żebym przesłał mailem ;]
teraz akurat skończyłem potyczkę. normalnie mogłaby być replayem miesiąca :( zapomniałem
ją zapisać . koleś miał pełno piechoty ale ja walczyłem na partyzanta aż w końcu doszło to
tego... Tygrys!! ale nie jeden tylko dwa ;D wparowałem ze wsparciem piechoty, koleś miał tylko
crocodile i z dwa działa. wparowałem w bazę a koleś się poddał. ale to było piękne. pomagał
sobie sobie jeszcze lotnictwem ale było już za późno. potęga niemieckiej maszyny wojennej przebudziła
się jakby w jednej chwili ahhhh.... :) a miał chyba z 5 lvl cokolwiek to znaczy ;]

przeslij na www.marcel_fr@o2.pl wiem dziwny mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:11, Pilnick2 napisał:

Obczajcie jakie barykady tworzę przed rozwinięciem mojej bazy :)


nie no barykady gitt ;D tzn. podoba mi się dokładność wykonania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:11, Pilnick2 napisał:

Obczajcie jakie barykady tworzę przed rozwinięciem mojej bazy :)

patrz na to dokladnie przed baza przeciwnika chamskie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:21, Miniu napisał:

UMC.Hugo ostatni rep zawsze zapisuje sie jako temp.rec wystarczy nazwe zmienic :)


o jaaaaaaa człowieku ;D jak ci dziękować ?? :D podaj e-mail to ci wyśle. zobaczysz super widowisko !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:26, UMC.Hugo napisał:

> UMC.Hugo ostatni rep zawsze zapisuje sie jako temp.rec wystarczy nazwe zmienic :)

o jaaaaaaa człowieku ;D jak ci dziękować ?? :D podaj e-mail to ci wyśle. zobaczysz super widowisko
!! :D

MI TEZ WYSLIJ SLYSZYSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:26, UMC.Hugo napisał:

> UMC.Hugo ostatni rep zawsze zapisuje sie jako temp.rec wystarczy nazwe zmienic :)

o jaaaaaaa człowieku ;D jak ci dziękować ?? :D podaj e-mail to ci wyśle. zobaczysz super widowisko
!! :D

Wtslij na Miniu30@gazeta.pl wladuje od razu u siebie na serwer i dam linka na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym BowlingGreen zagrales duzo lepiej. W grze z Joshem bez sensu straciles pantere wysylajac ja sama ( zreszta z BG niewiele brakowalo i stalo by sie to samo). Zbudowales tez Zbrojownie szturmowa a potem nie wyporodukowales w niej nic . Podoba mi sie twoja taktyka tier2+tier4. Dawno nie gralem Axis wiec wiecej nic nie napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maly offtopic czy wie ktos z was jak zrobic ruchomy pulpit bo tak szukam na googlach i nic nie znajduje porzadnego prosze o pomoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:41, Xantes napisał:

maly offtopic czy wie ktos z was jak zrobic ruchomy pulpit bo tak szukam na googlach i nic
nie znajduje porzadnego prosze o pomoc!!!!!

Troche poszperałem i też nic nie mogę znaleźć, jak coś znajdziesz to daj znać na gygy. Jeszcze poszukam...

Xantes: to była 3 część coda, ten screen jeden (Omaha) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:54, skinwalker napisał:

> maly offtopic czy wie ktos z was jak zrobic ruchomy pulpit bo tak szukam na googlach i
nic
> nie znajduje porzadnego prosze o pomoc!!!!!
Troche poszperałem i też nic nie mogę znaleźć, jak coś znajdziesz to daj znać na gygy. Jeszcze
poszukam...

Xantes: to była 3 część coda, ten screen jeden (Omaha) ?

2 czesc pierwsza misja d-day "pointe du hoc" inwazja na normandie kompania:dog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:02, skinwalker napisał:

Obejrzałem 2 nagranie, niezła walka. Wydawało się, że przegrasz, a tu wystarczą 2 tajgery :)...



tak.... ;] jakby w jednej chwili przebudziła się ta wielka, straszna, jakby się mogło wydawać niepokonana niemiecka maszyna wojenna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:56, UMC.Hugo napisał:

> Obejrzałem 2 nagranie, niezła walka. Wydawało się, że przegrasz, a tu wystarczą 2 tajgery
:)...


tak.... ;] jakby w jednej chwili przebudziła się ta wielka, straszna, jakby się mogło wydawać
niepokonana niemiecka maszyna wojenna ;D

To i ja dodam jedną fotkę tygrysa (duża rozdzielczość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować