Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 20:07, Ryan Kam napisał:

Witamy szeregowy Lolaf . czeka cie koejna misja , wieć dowódctwo zyczy Ci samych sukcesow
. I witamy na forum gram . pl :D


Co jak co Coh-owcy ale perschingi są lepsze dla mnie niż tygrysy nieraz juz mi uratowały tyłek
, od przegranej , sa idealne do niszczenia struktury machiny wojennej szwabow :D


Śięta prawda bracie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pogram szwabami i sobie wybróbuję Tygryski :D

Miałem pech kuchnia , zabrakło mi zaledwie kilku minut , a zrobiłbym pojedynek Perching Tygrys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:31, Ryan Kam napisał:

Zaraz pogram szwabami i sobie wybróbuję Tygryski :D

Miałem pech kuchnia , zabrakło mi zaledwie kilku minut , a zrobiłbym pojedynek Perching Tygrys
:D


to ja Ci podam kilka statystyk dotyczących tych tanków

i tak as tygrysów ma 1600hp i zasieg strzału 180
a prsching 927 hp i zasięg standardowy jak inne tanki 40
co do dmg to tiger ma większy ale musze sprawdzić jeszcze jaka to różnica
normalny tiger ma 1100 (lub1080 hp) nie pamiętam
jeszcze inna rzecz to tiger ma lepsze parametry przebijania pancerza niż persching

zapytasz skąd mam te dane - otóż moduję sobie tą gre na własne potrzeby i praktycznie wszystko potrafię zmienić : ) dodałem sobie np: nowe jednostki piechoty (odział rozpoznawczy, panzerjager (z panzerschreckiem)- zmnieniłem upgredy i wiele wiele innych (drużyna piechoty po 8 ludzi itd) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:07, Ryan Kam napisał:

Co jak co Coh-owcy ale perschingi są lepsze dla mnie niż tygrysy nieraz juz mi uratowały tyłek
, od przegranej , sa idealne do niszczenia struktury machiny wojennej szwabow :D


Mi jakoś się nie udaje doprowadzić do walk z Pershingiem, może dlatego że jak mam możliwość zrobienia Tygrysa to nie zdąży już dojechać do bazy przeciwnika i nie ma też z kim wlaczyć. Bardzo rzadko w grach multi jest wystarczająca ilość punktów i czasu aby zrobić Tygrys a lub Pershinga. Przynajmniej w moich walkach multi :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:06, skinwalker napisał:

Ja już miałem grać z Xantesem, ale niestety problemy z netem od strony kolegi...
Czekamy na ciebie :P...

no sorry ale to ze mam posranego brata to nie moja wina tera w szkole jestem i se siedze w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:01, Xantes napisał:

tera w szkole jestem i se siedze w
necie....


hehe ja bym się tak bał logować w szkole na moje konto gram.pl ;p jak kiedyś uruchomiłem kompa to mi wyskoczyło okienko odnośnie rejestracji keylogera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:45, UMC.Hugo napisał:

> tera w szkole jestem i se siedze w
> necie....

hehe ja bym się tak bał logować w szkole na moje konto gram.pl ;p jak kiedyś uruchomiłem kompa
to mi wyskoczyło okienko odnośnie rejestracji keylogera ;]


Ja naszczęście w szkole mam Linuxa, i każdy ma swoje konto. Więc moge się logowa bez żednego ryzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 12:46, lolaf napisał:

hej, pewnie mnie wyśmiejecie, ale co to jest Xfire ???


Kto pyta nie błądzi lub błądzi z innymi :)

Na poważnie to pytania kieruj na początku do google.pl, a jeśli nie znajdziesz wyczerpujących odpowiedzi to pytaj na forum. Pierwsze 4 linki po wpisaniu w google xfire pozwolą Ci wyjaśnić sprawę :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:45, UMC.Hugo napisał:

> tera w szkole jestem i se siedze w
> necie....

hehe ja bym się tak bał logować w szkole na moje konto gram.pl ;p jak kiedyś uruchomiłem kompa
to mi wyskoczyło okienko odnośnie rejestracji keylogera ;]

wystarczy przed wyjsciem skasowac dane i historie i wszystko ok :) znowu w informatycznej jestem na necie ;)ten IE mnie wykancza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce grac przez neta to mi pisze ze MUSZE cos tam pobrac.. :( a to pobieranie zajmuje chyba z tydzien... :( Czy da sie to jakos pominac ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 17:32, lolaf napisał:

Jak chce grac przez neta to mi pisze ze MUSZE cos tam pobrac.. :( a to pobieranie zajmuje chyba
z tydzien... :( Czy da sie to jakos pominac ? ? ?


Nie da się, musisz pobrać aktualizacje aby móc grać w multi. Lepiej jednak by było jakbyś ściągnął sobie patche, będzie szybciej i przyda się na przyszłość jak będziesz przeinstalowywał grę. Poszukaj patchy na serwerze gram.pl w dziale pliki>patche.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja drogą to ten wątek pomału umiera :(

Czy wszyscy grają czy też jest tak małe zainteresowanie tą świetną grą? Wolałbym tą pierwszą opcję lub każdą inną tylko nie tą drugą :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki ale jednak 1 noc wystarczyla :) Juz gralem prez neta, i wpadlem na pomysl moze bysmy zalozyli wlasny klan, co Wy na to... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:42, Arqadius napisał:

Tak swoja drogą to ten wątek pomału umiera :(

Czy wszyscy grają czy też jest tak małe zainteresowanie tą świetną grą? Wolałbym tą pierwszą
opcję lub każdą inną tylko nie tą drugą :)

Pozdrawiam

mi sie zdaje ze ta pierwsza opcja ;) mam dobra wiadomosc dla gosci ktorych chce porobic po feriach powinienen juz miec internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, a czy ktos wie czy wogule bedzie taki pach z edytorem do robienia map i filmików??? (jak to było w CDA w zapowiediach mowione...) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować