Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

heh mam jeden problem... gdy gram w CoHa to co jakis czas restartuje mi sie sam z siebie komputer .. jest to denerwujace zwlaszca jak zapomne zrobic save .. jakies rady? spotkal sie ktos z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:59, MrMurdzi napisał:

heh mam jeden problem... gdy gram w CoHa to co jakis czas restartuje mi sie sam z siebie komputer
.. jest to denerwujace zwlaszca jak zapomne zrobic save .. jakies rady? spotkal sie ktos z
tym?


Mi tak się działo z IGI2, hemmm może masz mało ramów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:13, MrMurdzi napisał:

1gb ramu Geforce 7950 GT Intel core 2 Duo 1,7 mowie odrazu zeby niebylo zbednych waszych postow
;P

A zasilacz?
Jeżeli grasz na bardzo wysokich detalach( a więc procesor ma robotę) zasilacz może nie wyrabiać.Mój kumpel miał ten sam problem,musiał kupić lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh dobrze wiedziec.. niewiem jaki mam i niewiem jak to sprawdzic.. jak moglby ktos powiedziec :) ostateczniezmniejsze detale.. chociaz gra jst piekna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:26, MrMurdzi napisał:

heh dobrze wiedziec.. niewiem jaki mam i niewiem jak to sprawdzic.. jak moglby ktos powiedziec
:) ostateczniezmniejsze detale.. chociaz gra jst piekna ;D


Otwórz obudowę i przeczytaj co pisze na zasilaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:28, tosz napisał:


> hello zdecydowanie karty graficznej - ramu ci spokojnie starczy no jeszcze ten procek
słabawy
> ale przedewszystkim grafika
a czy taka byłaby dobra ? - GeForce 6800 XT 128MB 256Bit AGP


zdecydowanie lepiej - widzę że jesteś ograniczony do złącza AGP - czyli niedługo będziesz zmuszony na przesiadkę an pci -express -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 14:07, RakuPL napisał:

Ktoś słyszał coś o jakimś dodatku do CoH?



Raczej nie, choć pewnie po sukcesie sie pokuszą... Choć osobiście czekam aż wypuszczą Homeworlda 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tej musze wam dac przykra wiadomosc brat mi neta na moim kompie rozwalil(wiem dac mu w ryj trza) i nie moge grac w CoH''a teraz wlasnie siedze na kompie mojej mamy(CO ZA KLAWIATURA!) no to powiadomie was gdy znowu bede mial neta a tera to se poczwicze na botach i potem was rozwale(nawet 5vs1!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:14, Xantes napisał:

tera to se poczwicze na botach i potem was
rozwale(nawet 5vs1!)


hehe ;D chętnie zagram. mam nadzieję że użyłeś tutaj przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądz taki pewny bo ta pewnosc Cię jescze zgubi :P

A i pozdrów brata :D

I podejmuje wyzwanie twoje :P

( xfire sobie wgram , ale poczekam na dobrego netka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jutro przyjdzie listonosz z CoH(em)... :) nareszcie ukochana gra... No więc miam proźbę, a jednocześnie wyzwanie... Więc kto pierwszy by chciał ze mnązagrac ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy szeregowy Lolaf . czeka cie koejna misja , wieć dowódctwo zyczy Ci samych sukcesow . I witamy na forum gram . pl :D


Co jak co Coh-owcy ale perschingi są lepsze dla mnie niż tygrysy nieraz juz mi uratowały tyłek , od przegranej , sa idealne do niszczenia struktury machiny wojennej szwabow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:07, Ryan Kam napisał:

Co jak co Coh-owcy ale perschingi są lepsze dla mnie niż tygrysy nieraz juz mi uratowały tyłek
, od przegranej , sa idealne do niszczenia struktury machiny wojennej szwabow :D


ee tam... :p Tygrys najlepszy jest i tyle :D + wsparcie szturmowców to szwaby wygraną mają już prawie w kieszeni. ja zazwyczaj tak gram ze "przegrywam" i dochodzi do tego momentu że na pole bitwy wchodzi Tiger! - czytaj armagedon ;] przeciwnik wpada w panikę i nagle całą rundę nadrabiam zaledwo w kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować