Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 17:48, Arclight napisał:

Hitler MUSIAŁ wypowiedzieć Stalinowi wojnę. Polecam przeczytać "Lodołamacz" Suworowa.

a czemu musial ?


a poza tym patrze na to penerskie polozenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiler nienawdził stalina i komuzimu ,,, i w końcu musiał wypowiedzieć wojne .

Zawarl z nim paklt by spokojnie zebrac siły i zatakowac francje a potem ich zniszczyc . Gdyby zdobył rosję to wtedy podbiłby cały świat !!!

Fajna fotka musisz mieć chyba dobry sprzet aby zrobic taki screnn :D

A company of heroes , największe dla mnie znaczenie maj też aramty polowe , sa wyjatkowo silne i potrafia zrobić puch z czołgów i piechiechoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:48, Ryan Kam napisał:

Hiler nienawdził stalina i komuzimu ,,, i w końcu musiał wypowiedzieć wojne .

Zawarl z nim paklt by spokojnie zebrac siły i zatakowac francje a potem ich zniszczyc . Gdyby
zdobył rosję to wtedy podbiłby cały świat !!!

Fajna fotka musisz mieć chyba dobry sprzet aby zrobic taki screnn :D

A company of heroes , największe dla mnie znaczenie maj też aramty polowe , sa wyjatkowo silne
i potrafia zrobić puch z czołgów i piechiechoty

am2 athlon 3000+ 1gbram(667mhz) gforce 7600gs(256)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitler musiał zaatakować, by powstrzymać Stalina. To Stalin chciał wojny, co więcej, zgromadził olbrzymią armię. Niestety ofensywną, nie przeszkoloną do działań defensywnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:02, Ryan Kam napisał:

chodzi ci na maksymalnych detalach ???

oprocz efektow (ustawilem je na high zamiast ultra ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, te przeklęte 88-mki. Jak ja ich nienawidzę, grając aliantami. Szczególnie, jeśli dochodzi do sytuacji jak poniżej, na screenie. Snajper jest przeciwnika, Calliope jest moja. Akurat wtedy facet budował przeklętą 88-kę, ale nie narobiła zbyt wielu szkód, miałem wszystkie victory pointy.
A tak a''propos multi, czy nie wkurzają was gracze osi, którzy na mapie Semois, rzucają się pionierami, żeby "zadrutować wszystkie mosty i przejścia z bazy aliantów? W większości, to słabi gracze, ale czasami człowiek może nie zauważyć, że drużyna piechoty wybrała się na spacer po mapie, i nie jest w tym miejscu, w którym być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 19:59, Xantes napisał:

am2 athlon 3000+ 1gbram(667mhz) gforce 7600gs(256)


ale w rodzielczości 1024x768 ??
wrzuc 1280x1024 + aa bedzie ładniej i mniej kanciato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 07:37, Ryan Kam napisał:

Na jakiej mapie grałeś nie mogę sobie przypomnieć :D

samois czy jakos tak a patrz na ta line of defense nie chcialbym byc aliantem ktory musi tam podbiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał podobny błąd? W misji (kampania) z panterami, tej w której ginie MacKe(a)y, na mapie jest zlokalizowane lotnisko z wrakami samolotów, które u mnie wczytaniu save''a, że tak powiem "zmartwychwstały" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:32, darsz napisał:

Czy ktoś miał podobny błąd? W misji (kampania) z panterami, tej w której ginie MacKe(a)y, na
mapie jest zlokalizowane lotnisko z wrakami samolotów, które u mnie wczytaniu save''a, że tak
powiem "zmartwychwstały" ;)

narzekasz? przeciesz masz teraz dodatkowe lotnictwo;) ale ja takiego bledu nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mapki ci sie najbradziej podobaja w potyczce , ja lubie tą gdzie sie walczy w miescie fabryce . Sa tam takie fajnie miejsa gdzie mozna dac snajperow i karabiny maszynowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba to jeszcze w potyce gdy się ja nagra , to mozna zobaczyc jak wygładał teren przed walka i po walce , coś pięknego . Istne Verdum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:33, Ryan Kam napisał:

Mi sie podoba to jeszcze w potyce gdy się ja nagra , to mozna zobaczyc jak wygładał teren
przed walka i po walce , coś pięknego . Istne Verdum :D

popatrz se na tego screena gdyby pomyslec ze przedtem to byla piekna laka z kwiatami a ktos z was mial taki blad jak w tym 2 screenie ja wogole nie wiem skad on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować