Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 10:27, rick90 napisał:

Otóż po naprawieniu przez saperów
mostu, na samym środku pozostaje niewielka wyrwa. Niby nic takiego ale żaden ciężki sprzęt
nie chce się przez nią przeprawić.


dziwne :/ ja żadnej wyrwy nie miałem... może jak spróbujesz jeszcze raz to jej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 14:54, UMC.Hugo napisał:

dziwne :/ ja żadnej wyrwy nie miałem... może jak spróbujesz jeszcze raz to jej nie będzie


W tym rzecz że próbowałem...:/ właściwie to nie jest wyrwa, zresztą spróbuję ją opisać.

Kiedy most jest zburzony ma tak jakby trzy kolumny. Saperzy naprawiają go "dostawiając" z obu stron prostokątne płyty. Ta "wyrwa" jest w zasadzie tą środkową kolumną z gruzem a wszystko wygląda tak jakby płyty nie były do siebie dosunięte.

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyło wam to widok na tą sprawę.

Próbowałem nawet parę razy burzyć i na nowo naprawiać most ale nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:02, rick90 napisał:

Próbowałem nawet parę razy burzyć i na nowo naprawiać most ale nic to nie dało.


Nie wiem czy zadziała ale ja naprawiłem most do połowy, a potem mechanicy zgineli i dokończyłem most następnymi....

Ps: To jest moja ulubiona misja zużyłem tam chyba z 6 szermanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz w tym watku o tym z 2 razy.
" pakujesz je do katalogu w Dokuments and Settings-Nazwa uzytkownika-Mojedokumenty-MyGames-CompanyofHeroes-plaback albo My Computer -> My Documents -> My Games -> Company of Heroes -> Playback. Potem z opcji "potyczka" juz w grze mozesz je odtwarzac"
Po kazdej rozgrywce na ekranie statystyk mozesz zapisac replay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby mi podać link z którego mogę ściągnąć najnowszego patha ?? bo przez grę nie mogę ściągnąć :/ a próbowałem z fileplanet ale kiedy go chciałem zainstalować to pisało ze mam złą wersję językową czy jakoś tak. proszę o link ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:32, UMC.Hugo napisał:

czy ktoś mógłby mi podać link z którego mogę ściągnąć najnowszego patha ?? bo przez grę nie
mogę ściągnąć :/ a próbowałem z fileplanet ale kiedy go chciałem zainstalować to pisało ze
mam złą wersję językową czy jakoś tak. proszę o link ! :(


Wejdz na glowna strone Gram.pl tam bedziesz mial w prawym dolnym rogu zakladke patche i mozliwosc sciagniecia tej wersji ktora chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, oglądałem replaya z waszego meczu przeciwko fac5? i komuś tam jeszcze, na początku myślałem, że loss będzie ale jakoś wam się udało :). Akcja w bazie przeciwnika rulez :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobaj mi sie teraz w kam pani misje gdzie dowodzimy spadochroniarzami :D

Vierville jest spoko :D ( te misje przynajmniej mi skrócaja czas do premiery airborne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby mi podać link na stronę na której można umieścić pliki i żeby potem inni mogli je potem pobrać ?? bo chciałbym zamieścić filmik z mojej potyczki ;D no chyba że ktoś chce żebym przesłał mailem ;]
teraz akurat skończyłem potyczkę. normalnie mogłaby być replayem miesiąca :( zapomniałem ją zapisać . koleś miał pełno piechoty ale ja walczyłem na partyzanta aż w końcu doszło to tego... Tygrys!! ale nie jeden tylko dwa ;D wparowałem ze wsparciem piechoty, koleś miał tylko crocodile i z dwa działa. wparowałem w bazę a koleś się poddał. ale to było piękne. pomagał sobie sobie jeszcze lotnictwem ale było już za późno. potęga niemieckiej maszyny wojennej przebudziła się jakby w jednej chwili ahhhh.... :) a miał chyba z 5 lvl cokolwiek to znaczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:52, UMC.Hugo napisał:

czy ktoś mógłby mi podać link na stronę na której można umieścić pliki i żeby potem inni
mogli je potem pobrać ?? bo chciałbym zamieścić filmik z mojej potyczki ;D no chyba że ktoś
chce żebym przesłał mailem ;]
teraz akurat skończyłem potyczkę. normalnie mogłaby być replayem miesiąca :( zapomniałem
ją zapisać . koleś miał pełno piechoty ale ja walczyłem na partyzanta aż w końcu doszło to
tego... Tygrys!! ale nie jeden tylko dwa ;D wparowałem ze wsparciem piechoty, koleś miał tylko
crocodile i z dwa działa. wparowałem w bazę a koleś się poddał. ale to było piękne. pomagał
sobie sobie jeszcze lotnictwem ale było już za późno. potęga niemieckiej maszyny wojennej przebudziła
się jakby w jednej chwili ahhhh.... :) a miał chyba z 5 lvl cokolwiek to znaczy ;]


Prześlij na mazi606@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałem do końca bo spadam na kabarety ;) o 20 na tvp2 1cz. i odrazu po niej następna...

Zrobiłem kilka screenów z twojej potyczki, jakoś mnie naszło :P
(Niezła walka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:52, skinwalker napisał:

Nie obejrzałem do końca bo spadam na kabarety ;) o 20 na tvp2 1cz. i odrazu po niej następna...


dzięki już oglądam ;D

Dnia 30.12.2006 o 19:52, skinwalker napisał:

Zrobiłem kilka screenów z twojej potyczki, jakoś mnie naszło :P


rozumiem to doskonale ;] sam robie krótkie filmiki z fajnych ujęć. mam już chyba z 5 GB ;D

Dnia 30.12.2006 o 19:52, skinwalker napisał:

(Niezła walka)


dzięki. koleś był trochę kiepski (3 lvl cokolwiek to znaczy) jak podobała ci sie ta to szkoda ze nie zobaczyłeś tej walki która stoczyłem o 18.00 to było coś :O ale go nie zapisałem :,( jak obejrzałem replay tygodnia/miesiąca(nie pamiętam) to mój by sie nadawał na replay roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować