Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 17:50, lolaf napisał:

no wiem ze w folderze ale ja tak do tego wchodze (a jak zle to sorry :P ) a jak Ty wchodzisz
?


ja wchodzę D:\Gry\Company of Heroes\Worldbuilder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Gralem przez neta i nabilem sobie calkiem niezle statystyki.NIedawno formatowalem cały komputer i gdy zainstalowalem ponownie CoH i wchodze na relic.com i patrze moje statystyki to są wyzerwowane...:/.Na płytce mialem zgrane wszystkie savy i inne zapisane pilki zgralem je spowrotem do folderu gry i tez mam caly czas wyzerowane statystyki.Jak zrobic zebym mial takie jak przed formatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe wiesz to jest po prostu res wszyscy tak mają. wystarczy przeczytać w wiadomościach od relica. nowa "tura" jest i teraz się od nowa nabija staty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 14:08, UMC.Hugo napisał:

hehe wiesz to jest po prostu res wszyscy tak mają. wystarczy przeczytać w wiadomościach od
relica. nowa "tura" jest i teraz się od nowa nabija staty



lol...a mialem takie piękne staty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 14:08, UMC.Hugo napisał:

hehe wiesz to jest po prostu res wszyscy tak mają. wystarczy przeczytać w wiadomościach od
relica. nowa "tura" jest i teraz się od nowa nabija staty

no i dobrze nie ze ktos mowi komus nowemu ktory se nie nabijal staty (np.ja) ze nie chce se mna grac bo widzi po statach ze jestem slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:31, Xantes napisał:

no i dobrze nie ze ktos mowi komus nowemu ktory se nie nabijal staty (np.ja) ze nie chce se
mna grac bo widzi po statach ze jestem slaby


yoo :/ wiesz w sumie to ci którzy patrzą na staty które w sumie ładnie wyglądają :D jeżeli ktoś patrzy na staty kiedy z kimś gra to jest głupi, bez obrazy :P bo one nie mają wielkiego znaczenia i są dla bajeru. bo np. ja grałem w kolesiem który miał 5 lvl i jakoś go opykałem w sumie to się specjalnie nie namęczyłem a miałem 1 lvl jeszcze :D no chyba że ktoś ma 7-8... no to już można wywnioskować że jest raczej dobry bo za nic tych lvli nie dostał ;P a trochę się trzeba namęczyć na 7 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:34, Xantes napisał:

tej co mam robic w tym gramsajtcie mam takiego tylko nie wiem co z nim zrobic


nic to jest po prostu twoja taka "wizytówka" chyba ;P zresztą ja sam już nie wiem :] fajny CKM ;D czy to MG 42 czy 34 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:38, UMC.Hugo napisał:

> tej co mam robic w tym gramsajtcie mam takiego tylko nie wiem co z nim zrobic

nic to jest po prostu twoja taka "wizytówka" chyba ;P zresztą ja sam już nie wiem :] fajny
CKM ;D czy to MG 42 czy 34 ??

42
a nagorze to "king" tiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ja mialem cos dziwnego muj komp spelnial wymaganie minimalne gry Company of heros kiedy sobie wloczylem pierwsza misje bylo brzydko i sie cielo kiedy ZWIEKSzylem wymaganie bylo ladniej(o wiele) i sie nie tnelo dokladnie tak samo bylo jak gralem AGE 3 of Empires na kompie w Polsce Który bytl bardzo podobny po kwestiom wymagan? jakim cudem Company mi tak chod\i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować