Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 07:23, Ogapixi napisał:

Ostwidy są to bardzo dobre czołgi niemieckie przeznaczone na wykańczanie piechoty oraz lotnictwa.
Ale już przeciwko jakimkolwiek czołgom nie mają żadnych szans. Dlatego zawsze trzeba je wysyła
wraz ze wsparciem pantery, tygrysa, albo w najgorszym przypadku oddziałem piechoty wyposarzonym
w panzerfausta.


Tia... a ja rozwalam czołgi bombami spadochroniarzy... :D (w najgorszym razie moździerzami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:37, lolaf napisał:

hej, a czy ktos wie czy wogule bedzie taki pach z edytorem do robienia map i filmików??? (jak
to było w CDA w zapowiediach mowione...) :(


już jest przecież jeżeli masz najnowszy path to wejdź do folderu z grą i tam jest program trochę trudny w obsłudze ale daje za to dużo możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 07:43, Ryan Kam napisał:

Jakich hugo ???? :D


o rany no :P chodzi głównie o modelowanie świata. ja sam w sumie nie zrobiłem w nim wiele po za wzgórzem z CKMami. ale kiedy się ten program już pozna to daje tyle możliwości ^^

20070115122226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:48, Ryan Kam napisał:

Za co xantes ????

Prosż tu masz mój nick na xfire makaveli45ryan

Pozdro

za "spam" 2 razy nacisnalem dodaj post i gosc mnie zdegradowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:23, UMC.Hugo napisał:

> Jakich hugo ???? :D

o rany no :P chodzi głównie o modelowanie świata. ja sam w sumie nie zrobiłem w nim wiele po
za wzgórzem z CKMami. ale kiedy się ten program już pozna to daje tyle możliwości ^^


ja osobiście "przerabiam" samą rozgrywkę czyli wszelkie staty i zależoności itd. czyli rozgrywkę może mniej ciekawsze bo to tylko cyferki i szlaczki z komendami ale efekty także niezłe :) a narzędzi używam innych tych zrobionych przez fanów. Można wszystko zmienić :) jeśli chodzi o mechanikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A było juz takie pytanie w tym temacie czy jest mozliwosć taka żeby zostawały trupy i wraki ,na polu bitwy a nie znikały . Czy można tak modowac :D

Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą wygrałem potyczkę z graczem który wybrał doktrynę pancerną. i doszło do tego zdarzenia - Tiger vs. Pershing tylko że Pershing miał jeszcze do pomocy Shermana Calliope i wiecie kto wygrał ? hehe ;] TIGER !! haha koleś próbował manewrować miedzy budynkiem co w sumie mu wychodziło ale i tak na końcu wygrał Tygrys. jak ktoś chce to wyśle replay na maila ogólnie potyczka taka se, nic specjalnego prócz tego pojedynku ;D

Tiger 1 : 0 Pershing (+Sherman)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem, nie mogę grać po sieci ponieważ zapomniałem hasła do mojego konta, co gorsza zapomniałem odpowiedzi na pytanie pomocnicze przy odzyskiwaniu hasła. Generalnie kaszana, bo sam serial nie wystarczy... czy istnieje jakiś sposób żeby odzyskać konto ? moze zeby wysłali hasło na maila jakiego podałem przy rejestracji. Ktoś maił taki problem wcześniej ? Help :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:32, Ryan Kam napisał:

A było juz takie pytanie w tym temacie czy jest mozliwosć taka żeby zostawały trupy i wraki
,na polu bitwy a nie znikały . Czy można tak modowac :D

Pozdro :D


pisałem już w którymś poście że można ale nie ma co przesadząc bo spowalnia to rozgrywkę na wolnych kompach :) ale jest to możliwe - sam tego używam ale tylko dla niektórych jednostek - można także ustawić aby znikały po kilku minutach -
powiem jeszcze że mody uruchamia się z osobnege skrótu czyli masz na kompie dwie wersje standardową i zmodowana i można grać w obie.
Osobiście ograniczyłem piechocie bazooki i panzershrecki (tylko rangersi mają 1 szt. a niemcy tylko panzerfausty ale tańsze 20 ammo) ale dodałem 2 osobowy squad z panzerschreckiem i bazooką rekrutowany w koszrach -
oraz wiele wiele innych zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam daję w kompanię piechty i buduję sobie haubice saperami.Albo kupuję ze trzy shermany i ustawiam.Na niemiaszką piechtę daję snajpera
PS Mam zrytą wersję:kolesie mówią po GERMAŃSKU.Ale mam spolszczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:40, UMC.Hugo napisał:

> hej, a czy ktos wie czy wogule bedzie taki pach z edytorem do robienia map i filmików???
(jak
> to było w CDA w zapowiediach mowione...) :(

już jest przecież jeżeli masz najnowszy path to wejdź do folderu z grą i tam jest program trochę
trudny w obsłudze ale daje za to dużo możliwości


Tia, ale ja tego nie mam jak aktualizowalem to najnowszego pacha ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:34, lolaf napisał:

Tia, ale ja tego nie mam jak aktualizowalem to najnowszego pacha ???


musisz mieć. tzn. nie jestem pewien czy potrzeba najnowszego patha ale najlepiej by było. a jeżeli nie masz to coś jest nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:47, UMC.Hugo napisał:

> Tia, ale ja tego nie mam jak aktualizowalem to najnowszego pacha ???

musisz mieć. tzn. nie jestem pewien czy potrzeba najnowszego patha ale najlepiej by było. a
jeżeli nie masz to coś jest nie tak :/


Ok znalazlem w aktualizacji ze to mam, ale teraz problem nie moge tego znalesw w grze i w

moje dokumenty> my games> company of heros> i.. no wlasie :(
a Wy jak to odpalacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 16:39, lolaf napisał:

moje dokumenty> my games> company of heros> i.. no wlasie :(
a Wy jak to odpalacie ?


LOLaf ;] nie w moich dokumentach tylko w folderze z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:31, UMC.Hugo napisał:

> moje dokumenty> my games> company of heros> i.. no wlasie :(
> a Wy jak to odpalacie ?

LOLaf ;] nie w moich dokumentach tylko w folderze z grą


no wiem ze w folderze ale ja tak do tego wchodze (a jak zle to sorry :P ) a jak Ty wchodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować