Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

ja sobie jakos prawie zawsze radzilem z spamem - popatrz aby gosc by mial conajmniej 4 oddzialy strzelcow musi wydac 4x270=1080+ 200 mp i 60 paliwa + granaty przylepne (juz nie pamietam ile to bylo) i granaty nie wiem ile MP ale 40 paliwa a to da sie po prostu szturmowcami

jeszcze pamietam jak se przyzwalem szturmowcow z tygrysem naraz oni zaczeli rzuca bomby przylepne do tygrysa a ja ich ciagnalem szturmowcami (oni maja fajne granaty) albo na przyklad oni szarzowali paroma oddzialami wzgorze w mapie droga n10 (czy jakos tak) a ja z sojusznikiem - oddzial pionierow z miotaczem ognia+1 oddzial volks mp40+ mozdzierz i to wystarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2007 o 17:10, Arqadius napisał:


Sorki Scott, ale chyba sobie nie pogramy, chyba że z Twoimi modami :)


pogramy pogramy - może 1v1 bo ktoś musi mnie na multi grać nauczyć ;p - ostatnio gram bez modów z kompem aby klmiat załapać ale to nie to myślę że w przyszłym tygodniu już będę miał szybsze łącze na chacie ... coś się wymyśli na spamerów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 08:31, scott napisał:

coś się wymyśli na spamerów ;p

hmm to jest mysl umowic sie z kims ktory bedzie co jakis czas spamowal a pozniej jak powiesz sie wycofywal i to tak dlugo az nie odkryjesz jakis dobry sposob na spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:26, Xantes napisał:


> coś się wymyśli na spamerów ;p
hmm to jest mysl umowic sie z kims ktory bedzie co jakis czas spamowal a pozniej jak powiesz
sie wycofywal i to tak dlugo az nie odkryjesz jakis dobry sposob na spam ;)


no dokładnie - inna rzecz że trochę znam mechanikę tej gry (od środka ) i przypatrzę się problemowi ale najlepiej jednak z kimś zagrać i potestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 13:03, scott napisał:

no dokładnie - inna rzecz że trochę znam mechanikę tej gry (od środka ) i przypatrzę się problemowi
ale najlepiej jednak z kimś zagrać i potestować


No skoro tak nalegasz to ok :) Poczekam do następnego tygodnia i zobaczymy co się da wymyślić. Znajmość statystyk jednostek może pozwoli opracować skuteczną taktykę, np. "jak oddziałem volksów załatwić 6 oddziałów strzelców w 2 minuty" :) Nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:10, Arqadius napisał:

> no dokładnie - inna rzecz że trochę znam mechanikę tej gry (od środka ) i przypatrzę się
problemowi
> ale najlepiej jednak z kimś zagrać i potestować

No skoro tak nalegasz to ok :) Poczekam do następnego tygodnia i zobaczymy co się da wymyślić.
Znajmość statystyk jednostek może pozwoli opracować skuteczną taktykę, np. "jak oddziałem volksów
załatwić 6 oddziałów strzelców w 2 minuty" :) Nie mogę się doczekać.

no bez przesady ale mam pomysła :) tylko trzeba przetestować bo z kompem nie da rady tego sprawdzić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:21, scott napisał:

> > no dokładnie - inna rzecz że trochę znam mechanikę tej gry (od środka ) i przypatrzę
się
> problemowi
> > ale najlepiej jednak z kimś zagrać i potestować
>
> No skoro tak nalegasz to ok :) Poczekam do następnego tygodnia i zobaczymy co się da wymyślić.

> Znajmość statystyk jednostek może pozwoli opracować skuteczną taktykę, np. "jak oddziałem
volksów
> załatwić 6 oddziałów strzelców w 2 minuty" :) Nie mogę się doczekać.
>
no bez przesady ale mam pomysła :) tylko trzeba przetestować bo z kompem nie da rady tego sprawdzić
;p

komputer nie spamuje..... niestety

ja mam takie wrazenie ze gra z komputerem jest o wiele dluzsza bo w necie to najczesciej grasz cos okolo 10~20 min a z kompem nawet gralem godzine! prawie zawsze jest tak jak grasz z czlowiekiem to jest pare duzych starc i na tym sie konczy gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedn z pomysłów na spam strzelców - nie testowaliście we wczesnym etapie gry - kupno sd 251 (transporter) i obsadzenie go piechotą ( strzla z mg 42 na pokładzie ) lub użycia miotaczy płomieniu - świetna sprawa tylko nie wiem ja w multi - sprawdzcie - ... mam jeszcze kilka pomysłów ale narazie .ciiii
myślę że można mieć wcześniej sd 251 niż gość ma granaty przylepne - a taki sd jest tani i jeszcze wojo uzupełnia na polu bitwy - myślę że jest mało używany a jest przydatny (upgredy później )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 09:35, scott napisał:

jedn z pomysłów na spam strzelców - nie testowaliście we wczesnym etapie gry - kupno sd 251
(transporter) i obsadzenie go piechotą ( strzla z mg 42 na pokładzie ) lub użycia miotaczy
płomieniu - świetna sprawa tylko nie wiem ja w multi - sprawdzcie - ... mam jeszcze kilka pomysłów
ale narazie .ciiii
myślę że można mieć wcześniej sd 251 niż gość ma granaty przylepne - a taki sd jest tani i
jeszcze wojo uzupełnia na polu bitwy - myślę że jest mało używany a jest przydatny (upgredy
później )

ckm amerykanski (co to kur$$a ma byc!) ma ta dziwna amunicje ppanc. wiec transporter schodzi jak "piece of shit"
a poza tym czemu wczesniej niz bommby przylepne przeciesz one sa tanie chyba tylko 25 paliwa a taki transporter+ tech 2 + miotacz+ koszary wojenne jest dosyc duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 10:30, Xantes napisał:

ckm amerykanski (co to kur$$a ma byc!) ma ta dziwna amunicje ppanc. wiec transporter schodzi
jak "piece of shit"
a poza tym czemu wczesniej niz bommby przylepne przeciesz one sa tanie chyba tylko 25 paliwa
a taki transporter+ tech 2 + miotacz+ koszary wojenne jest dosyc duzo


nie na ckm tylko na piechotę strzelców zajmujesz ich volksami a zboku wiazd takim sd 251 z miotaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 10:58, scott napisał:

nie na ckm tylko na piechotę strzelców zajmujesz ich volksami a zboku wiazd takim sd 251 z
miotaczem


Nie bardzo :/ Miotacz masz dopiero na t3 więc sporo czasu i kaski upłynie zanim do niego dojdziesz. Jedyny sens to wsadzić pionierów i osłaniać piechotę podczas ataku strzelców. Jednak tak czy inaczej ten, swoją drogą bardzo dobry, transporter jest na t2. Czyli musisz wydać kasę na t2 plus na budynek i dopiero transporter. Ciekawym podejściem jest np. wsadzić volksów plus 2 oddziały pionierów (jeden z miotaczem ognia) do niego i pojechać do wrogiej bazy. Efekt ciekawy, najczęsciej wycofywane jest kilka oddziałów strzelców co daje nam chwilkę wytchnienia na polu walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


no tak ale grenadierzy to podstawa więc masz ten budynek (tam jest sd 251) i on ma być tylko takim tymczasowym wsparciem do czasu dojścia da stuga lub pumy ( improwizacja) i świetnie chroni przed pociskami z bunkrów oraz strzelców - inna sprawa to taktyka defensywana (bunkry na strzelców) ale broniąc się nik nie wygra :) .... torzeba pokombinować jeszcze z mg 42 i ich odpowiednim ustawieniem (szachownica) - nie grupować i w kupie - no ale gdybać można - pogramy zobaczymy ....

p.s ja tam lubie używać sd 251 -bo świetna mobilność (pakujesz piechotę i goo) , i możliwośc upgreadów (np w pociski rakietowe itd)
cóż nie mówię aby się nimi pchać na działa p.panc - ale myślę żę dobre ustawienie i prowadzenie wojska może przynosić sukcesy ( tak jak było w starcafcie np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na porównanie dodatku (Company of Heroes: Opposing Fronts, typ dodatku: Stand-Alone-Add-on) w wersji pod Direct X 9 i 10.

Screenshot nr 1 i 3 przedstawia grę wykorzystującą DX 10, natomiast screenshot''y nr 2 i 4 przedstawiają grę pod DX 9.

20070606144733

20070606144752

20070606144807

20070606144820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:52, Vormulac napisał:

Czas na porównanie dodatku (Company of Heroes: Opposing Fronts, typ dodatku: Stand-Alone-Add-on)
w wersji pod Direct X 9 i 10.

Co tam screeny,lepiej obejrzeć filmik
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1659
Trzeci od góry.
Wielkich zmian poza oświetleniem to raczej nie ma...poza tym opublikowano testy gry pod DX10. Gra niemiłosiernie przycina się na karcie GF 8800 GTS. Na lepszych jest nieznaczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:57, Darkstar181 napisał:

> Czas na porównanie dodatku (Company of Heroes: Opposing Fronts, typ dodatku: Stand-Alone-Add-on)

> w wersji pod Direct X 9 i 10.
Co tam screeny,lepiej obejrzeć filmik
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1659
Trzeci od góry.
Wielkich zmian poza oświetleniem to raczej nie ma...poza tym opublikowano testy gry pod DX10.
Gra niemiłosiernie przycina się na karcie GF 8800 GTS. Na lepszych jest nieznaczna poprawa.


dokładnie , wiem bo sprawdzałem - szkoda sensu z tym dx 10 :) na dx 9 (ustawienia) działa dużo lepiej a wygląda prawie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:03, scott napisał:


no tak ale grenadierzy to podstawa

ehh czy ja dlugo nie gralem w CoHa( bodajze 5~7 dni) w necie bo jakos jak to przeczytalem to sie zdziwilem od kiedy greniadierzy to podstawa? wiekszosc gosci robi tak ze buduje tylko kwatery i pozniej zbiera to tech 4 i buduje czolgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:46, Xantes napisał:

>
> no tak ale grenadierzy to podstawa
ehh czy ja dlugo nie gralem w CoHa( bodajze 5~7 dni) w necie bo jakos jak to przeczytalem to
sie zdziwilem od kiedy greniadierzy to podstawa? wiekszosc gosci robi tak ze buduje tylko kwatery
i pozniej zbiera to tech 4 i buduje czolgi

A dokladniej ostwindy, ktorymi sie szybko rangerow zabija, ale we wczesnej fazie gry naprawde ciezko znalezc jakas takte na spam, ktora uwazam za calkowicie tepacka. Ale mam pomysl, moze spam engami? sa tani bo 120 mp, niektorym dac miotacz ognia i mozna ich jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:07, Hydro2 napisał:

> >
> > no tak ale grenadierzy to podstawa
> ehh czy ja dlugo nie gralem w CoHa( bodajze 5~7 dni) w necie bo jakos jak to przeczytalem
to
> sie zdziwilem od kiedy greniadierzy to podstawa? wiekszosc gosci robi tak ze buduje tylko
kwatery
> i pozniej zbiera to tech 4 i buduje czolgi
A dokladniej ostwindy, ktorymi sie szybko rangerow zabija, ale we wczesnej fazie gry naprawde
ciezko znalezc jakas takte na spam, ktora uwazam za calkowicie tepacka. Ale mam pomysl, moze
spam engami? sa tani bo 120 mp, niektorym dac miotacz ognia i mozna ich jechac.

odpapa - jak przeciwnik pomysli po prostu zrobi ogien zaporowy i wogule piechota na nic jedyna opcja by byli snajperzy ale oni sa dosc drodzy

kiedys widzialem jak gosciu spamowal strzelcami a tamten zaczal spamowac motocyklami gosciowi prawie sie udalo pokonac strzelcow ale bez mojej pomocy zapewne motorbike''uw juz by nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:16, Xantes napisał:

> > >
> > > no tak ale grenadierzy to podstawa
> > ehh czy ja dlugo nie gralem w CoHa( bodajze 5~7 dni) w necie bo jakos jak to przeczytalem

> to
> > sie zdziwilem od kiedy greniadierzy to podstawa? wiekszosc gosci robi tak ze buduje
tylko
> kwatery
> > i pozniej zbiera to tech 4 i buduje czolgi
> A dokladniej ostwindy, ktorymi sie szybko rangerow zabija, ale we wczesnej fazie gry naprawde

> ciezko znalezc jakas takte na spam, ktora uwazam za calkowicie tepacka. Ale mam pomysl,
moze
> spam engami? sa tani bo 120 mp, niektorym dac miotacz ognia i mozna ich jechac.
odpapa - jak przeciwnik pomysli po prostu zrobi ogien zaporowy i wogule piechota na nic jedyna
opcja by byli snajperzy ale oni sa dosc drodzy

kiedys widzialem jak gosciu spamowal strzelcami a tamten zaczal spamowac motocyklami gosciowi
prawie sie udalo pokonac strzelcow ale bez mojej pomocy zapewne motorbike''uw juz by nie bylo

Ogien zaporowy tylko na jedna druzyne dziala, a na dodatek marnuje amunicje, wiec, mozna by po spamie wprowadzic sdkfz, ktora by ich powyrzynala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2007 o 11:32, Hydro2 napisał:

Ogien zaporowy tylko na jedna druzyne dziala, a na dodatek marnuje amunicje, wiec, mozna by
po spamie wprowadzic sdkfz, ktora by ich powyrzynala

sdkfz+bomby przylepne=rozwalone sdkfz

wystarcza 2 bomby (chyba) aby rozwalic sdkfz a co za problem rzucic 2 kiedy ma sie 5 oddzialow strzelcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować