Zaloguj się, aby obserwować  
JaN-J

"Fakt"- wpadki

66 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 19:52, Laska-z-Polski napisał:

Ja widziałem kiedyś artykuły "Amerykanie wskrzesili człowieka" (ROTFL) i "Komary roznoszą ptasią
grypę"(ROTFL 2) :P Nie ma co, chłopaki w redakcji tego szmatławca mają tyle wyobraźni, że mogli
by napisać jakąś książkę science-fiction :D


Łoooo XD ostro, ostro... Przy tym fabuła filmu "Plan 9 z kosmosu"(ogłoszony najgorszym filmem SF w historii) wydaje się logiczna, wręcz z życia wzięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:02, JaN-J napisał:

Zauważyłem że nie ma tematu o Fakcie, więc postanowiłem żeby był temat chociażby o jego wpadkach.
Na początek. ( może niedokładnie ale sens jest taki: "dzieci bawiły się jakimś przedmiotem.
Mężczyzna zadzwonił na poicję po przybyciu saperów okazało się że jest to mina przeciwlotnicza
" To są miny przeciwlotnicze- mógłby ktoś wyjaśnić jak to dzieła?- żart czegoś takiego
nie ma


Mina przeciwśmigłowcowa IMZR-11.Prawdopodobnie chodzi o coś takiego.Zabezpiecza się tym przewidywane miejsca przyziemiania wrogiego śmigłowca z desantem.Jako że doświadczeni wojskowi piloci nigdy nie lądują na ziemi w czasie wypuszczania desantu,czujniki miny namierzają cel po charakterystyce hałasu silnika i odpalają w jego kierunku głowicę bojową.Działa chyba na kilka metrów.Są różne typy takich min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja coś z innej beczki - w jakimś kolorowym pisemku dla pań domu xD.Opowiadanie o śmierci małej dziewczynki pod kołami - cytat:"W powietrzu unosi się zapach świeżo skoszonego siana".LOL XD.W Fakcie było też coś w tym stylu xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 21:32, ISAMU napisał:

Mina przeciwśmigłowcowa IMZR-11.Prawdopodobnie chodzi o coś takiego.Zabezpiecza się tym przewidywane
miejsca przyziemiania wrogiego śmigłowca z desantem.Jako że doświadczeni wojskowi piloci nigdy
nie lądują na ziemi w czasie wypuszczania desantu,czujniki miny namierzają cel po charakterystyce
hałasu silnika i odpalają w jego kierunku głowicę bojową. ...


K i dzieci w piaskownicy bawiły się taką właśnie głowicą bojową ... litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 21:46, Dann napisał:

K i dzieci w piaskownicy bawiły się taką właśnie głowicą bojową ... litości.

Co? Nie widziałeś jak się dzieci bawią głowicą bojową w piskownicy? Ja nie XD
Niedługo będzie że dzieci bawiły się w domu śmigłowcem bojowym Apache...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe o Fakcie w bash.org.pl.

<strusmb> Ronaldinho dogadał sie z Legia! Wymiana na linii Legia - Barcelona dojdzie do skutku. Oprócz Brazylijczyka klub z katalonii będzie musiał dopłacić 30 mln euro za Łukasza Fabiańskiego. Więcej w Fakcie.
<kanks> Zidane wraca do pilki. Tym razem do metalu. Wiecej w Fakcie
<miero> Posłowie obniżyli swoje diety poselskie o 90%. Więcej w Fakcie.
<strusmb> Dublin stolicą Polski... więcej w Fakcie
<Adam> Chłopiec uwięziony w lodówce zjadł własną nogę. Więcej w "Fakcie".
Alien [Alien@192.168.16.37] has joined #polska
<bartii> Jarosław Kaczyński podał się do dymisji.
<Alien> Serio?
<bartii> Więcej w Fakcie
<Alien> eee... szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować