Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

bardzo zblurowane te obrazki sa... i takie sloneczne... dla mnie troche dziwne :) jakos przyzwyczailem sie ze wszystkie screeny ze stalkera byly troche ponure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 07:37, morthi napisał:

bardzo zblurowane te obrazki sa... i takie sloneczne... dla mnie troche dziwne :) jakos
przyzwyczailem sie ze wszystkie screeny ze stalkera byly troche ponure...


Rzeczywiście, brakuje tam tylko radośnie machających skrzydełkami motylków :/ Przegięli odrobinę z tym oświetleniem, pewnie znowu trzeba będzie czekać, aż jakiś "młody zdolny" wypuści moda pogodowego. Takiej ilości słoneczka chyba nawet w Crysis nie było :D

Sama grafika też jakoś nie powala. Wygląda, jak żywcem wyjęta z pierwszego STALKERa, a to już roczek prawie, wypadałoby coś poprawić ;)

Nic to, Baśka. Pożyjemy - zobaczymy, jak powiedział Pan Michał tuż przed wysadzeniem twierdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie im wiecej takich screenow zacznie sie pojawiac a pozniej jeszcze filmikow tym gorzej :(
jednak zamiast krakac wole poczekac na pelna wersje i samemu sprawdzic co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale pierwsze STALKERowe screeny dość dobrze oddawały atmosferę gotowego produktu, więc jeśli tu będzie podobnie, to chyba trzeba będzie okulary przeciwsłoneczne nosić i smarować się kremem z filtrem:/

Jakoś reaktor skąpany w słońcu nie robi takiego samego wrażenia, jak reaktor pod warstwą ciemnych, burzowych chmur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie z rosyjskiego na niemiecki i z niemieckiego na angielski daje ciekawe efekty, musiałem mocno kombinować momentami, by wyłapać, o co chodzi, ale ogólnie wygląda to trochę tak, jakby poza pewnymi zmianami, CS był właściwie takim większym add-onem, a nie osobną grą. Z tego, co wyczytałem, wydaje mi się, że CS będzie dla SoC tym, czym Terror from the Deep był dla UFO: Enemy Unknown - niby zupełnie nowy tytuł, ale właściwie to samo, bez większych zmian.

No cóż, tyle teorii. Pozostaje czekać na to, jak całość sprawdzi się w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie ze instrukcja UFO: Enemy Unknown przewiduje mozliwosc uderzenia bronia ;) lecz z dziwnych powodow ta funkcja nie jest dostepna w samej grze... za to w terror sie juz pojawila...

prypec ladnie wyglada tyle ze nie bardzojest jak ja eksplorowac a pewnie wszystkie "ciekawe" jej elementy znajdziemy w limansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w tej grze nie będzie tyle błędów co w SOC i również mam nadzieję że będzie można grać w grę na Dx 9 bez Dynamicznego oświetlenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że wychodzi nowy stalker :) "jedynka" była wg mnie dobra, a jeżeli twórcy poprawią bugi, Clear Sky może być naprawdę udaną produkcją. I oby nie zwlekali z wydaniem tego stalkera, jak z Shadow of Chernobyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:18, Virus 500 napisał:

Premiera jest w Marcu tego roku

Wiesz co? Przynudzasz już tym żałosnym bełkotem.
Następnym razem sprawdź komunikaty developera zanim znowu zrobisz z siebie idiotę, no chyba że po prostu nie miałeś gdzie se nabić posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stalker sprawia wrazenie zajefajnej gry ale taki nie jest no moze troszeczke grafa na max slaba odbiega od realizmu na geforce 8600 i 1gb ram iprocesoze athlon 6400+ jest slaba wole crysis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja... niby co odbiega w stalkerowej grafice od realizmu? ta gra ma grafike najbardziej zblizona do prawdziwej a to dlatego, ze tworcy obfotografowali wiele roznych przedmiotow i miejsc w bliskim sasiedztwie elektrowni w czarnobylu i z tych zdjec sa potworzone tekstury, ktore mozemy zobaczyc w grze

czegos takiego cysis ani inne gry nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Cóż, skoro dla Ciebie grafika jest w grach najważniejsza, to się nie dziwię, że S.T.A.L.K.E.R. Ci nie podpasował. Trochę dorośniesz, zmieni Ci się gust, to wtedy pogadamy. ;)

A wracając do tematu Clear Sky. Patrzę na screeny i brakuje mi trochę "przybrudzonego" i mrocznego środowiska. Wszystko jest takie słoneczne, trawka zielona itp. Ciekawi mnie też, czy rozwiną (znacznie) system A-Life i SI postaci niezależnych.
EDIT: Wiadomo coś o nowych lokacjach? Gdzieś na forum serwisu stalker.funday.pl wyczytałem, że pojawi się mapa Dark Escape (Mroczna ucieczka) i Swamp (bodajże Mokradła lub Trzęsawiska). Czy to prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:13, striejwalk napisał:

stalker sprawia wrazenie zajefajnej gry ale taki nie jest no moze troszeczke grafa na
max slaba odbiega od realizmu na geforce 8600 i 1gb ram iprocesoze athlon 6400+ jest
slaba wole crysis


to graj w Crysisa, poza tym grafika w stalkerze jak dla mnie jest jedną z najbardziej sugestywnych jaką miałem okazję zobaczyć w grze komputerowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:33, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie czy w dodatku też będzie kilka zakończeń?

Jakim dodatku? Bo to temat o grze S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky a nie o jakimś dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:34, Vormulac napisał:

> Mam pytanie czy w dodatku też będzie kilka zakończeń?
Jakim dodatku? Bo to temat o grze S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky a nie o jakimś dodatku...


ja to biorę jako dodatek to będzie kilka zakończeń czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować