Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 21:57, Crew 900 napisał:

A jednak wina gry
Musisz grać od nowa , ale miej nadzieję że nie będzie problemu z sidoriwczem
Życzę szczęścia



Nie dziękuję :P
Gram od nowa , jestem na bagnach i jak dotąd idzie mi nie źle. Ale przy nasypie kolejowym nad obozowiskiem renegatów poszedłem aż do granicy mapy i znalazłem.....Wintara!!
BTW podpowiedzcie skąd wziąć 3 pendive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:57, IronAss napisał:

> A jednak wina gry
> Musisz grać od nowa , ale miej nadzieję że nie będzie problemu z sidoriwczem
> Życzę szczęścia


Nie dziękuję :P
Gram od nowa , jestem na bagnach i jak dotąd idzie mi nie źle. Ale przy nasypie kolejowym
nad obozowiskiem renegatów poszedłem aż do granicy mapy i znalazłem.....Wintara!!
BTW podpowiedzcie skąd wziąć 3 pendive?


Kupuj wszystkie schowki i potej je odwiedź...jednego dostaniesz jako nagrodę za quest.
Wintara też znalazłem, jest bohatera gry. Tam przecież była emisja z filmiku na początku

A co do Pendrive''ów to mnie udało się odnaleść tylko 4 (dla gościa w bagnach i kordonie),
a potem, pomimo, że ciągle jakieś znajduje, to są to nie te, których każą szukać.
Mam np. pendrive z ulepszeniami kevlarowymi do kamizelek, jakiś polepszać do broni maszynowej itp.
niektóre warte i po 16000tyś ru. a tych tańszych znajeść nie idzie...
no chyba, że dalej będą i trzeba się będzie wracać???

Na początku wydawało mi się, że jest taka zależność:
koleś np. w Kordonie zleca, czyli szukamy ulepszeń na mapie Kordonu, ew. nagrody w questach w Kordonie itp.
a teraz sam nie wiem...
Co poradzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy tez macie problem z zabiciem kogos z granatów? Ja rzucam im pod nogi a one przeciwnika nawet nie ranią... Durne to troche. Oni rzucają ze snajperska dokładnością mi pod nogi to od razu ginę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no skonczylem... tylko...... nie zrozumialem zakonczenia :D a tak swoja droga to koncowka jest ciezka. Wczesniej w samym Limansku wkurzalem sie jak nie moglem znales wlasciwej drogi :-))))
o co chodzi w tym zakonczeniu ? bylem totalnie zaskoczony ze to juz koniec

pozdrawiam wsiech fanow Stalkera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto był w lokacji Magazyny Wojskowe, znalazł w wiosce z Pijawkami taki... nawiedzony dom? Gdy wchodzi się do niego od frontu, ekran robi się ciemny, po czym w domu pojawiają się zwłoki. Próbuje się jeszcze raz wejść - to samo, i zwłoki znikają... I tak w kółko. Do chałupy można wejść przez dziurę w ścianie na tyłach, wtedy widać w pokoju obok sieni wejście do piwnicy, ale gdy idzie się do niego, znów jest ciemno przed oczami...

Wie ktoś może jak tam wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:45, DavidV napisał:

Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże od kilku dni już mnie szlak trafia.
Wersja: 1.5.0.4
Agroprom - mam wejść do bodajże podziemi, przed wejściem jest kilku stalkerów którzy
są atakowani przez jakieś stwory (maybe zombie) co na czworaka kicają, otóż nie mogę
wejść do tego podziemia, tunelu lub bóg wie czego (to jest w takim lesie - zabłysłem
wiem... ), żeby było zabawnie nie zabijają mnie, po prostu mam Bug Crasha i pupa blada.
Próbowałem na 100 różnych sposobów ("w aucie") czekać aż zabiją stalkerów, pomagałem
im, zabijałem zombiaki, biegłem w tej ich wojence, pozbierałem wszystko w tej lokacji,
zadanka jakieś poprzechodziłem, z myślą, że coś zaskoczy i crasha nie zaliczę, a jednak.
Nic nie pomaga. Sprawdzałem na dwóch systemach operacyjnych XP i Vista - tu i tu dostaje
między oczy komunikat - crash. Pewnie nie idzie, ale z nadzieją głupią piszę, da się
jakoś zaradzić?

Dodatkowo pytanko: czy jest zapowiedziany nowy patch?


to wina save''a. Wczytaj poprzedni i będzie gitara :) ; Solstheim - działa ! :D Alarm był wyłączony jak pisałem ale co tam zacząłem strzelać to stalkerów, alarm zaskoczył, zabiłem ich wszystkich- alarm ucichł i otworzyły się drzwi. Wspaniały bug ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne nawiedzone domy, a bąble czasoprzestrzenne - kiedy wchodzisz od frontu automatycznie przenosisz się do innego budynku. Spróbuj od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 01:55, Bidasek napisał:

Żadne nawiedzone domy, a bąble czasoprzestrzenne - kiedy wchodzisz od frontu automatycznie
przenosisz się do innego budynku. Spróbuj od tyłu.


Żeby nie było niedomówień; jeżeli nadal nie możesz ominąć anomalii obierając drogę przez dziurę (choć mi się udawało), próbuj przez okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 01:48, LPKorn3324 napisał:

to wina save''a. Wczytaj poprzedni i będzie gitara :)


Dobre, faktycznie coś w tym błędzie było związanego z savem. Boże tak spie**olić grę, że nawet zapisując stan, nie masz pewności, że sobie pograsz następnym razem. Cały tydzień siedziałem w jednej lokacji i robiłem wszystko co mogłem, tyle harowania - świetnie. Niech twórcy spłoną, już nic nie kupie ich autorstwa, żeby wydawać wersje alpha - głupsi niż EA. Pazerne chamy, zabugowane ustrojstwo z mega balansowaniem kodu. Ci co planują zakupić, niech lepiej dobrze pomyślą, 101 razy przed zakupem czy faktycznie warto, czytając te wszystkie commenty odnośnie bugów, można jasno sobie odpowiedzieć - NIE WARTO! Normalnie cuda na kiju k..., cuda na kiju...
Dzięki za udzieloną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 08:13, Patryk Mogilno napisał:

Fan gry S.T.A.L.K.E.R kupi gre mimo bugów;) Ja problemu z zapisami gry nie mam może dlatego
że ZONA mnie lubi bo pracuje dla Powinnośći hehe


Coś w tym chyba jest. Gram od paru dni i nie miałem żadnego crasha ani większego buga, który uniemożliwiłby mi granie. Czasami tylko muszę trochę się naczekać na zaliczenie questa. Dodam, że należe do Powinnościi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, może ktoś pomoże: SPOILER Mam pójść Kompas dla Leśnika i zabrać go renegatom z kopalni. KONIEC SPOILERA Problem w tym, że po rozmowie o tym z Leśnikiem mam crasha - czasami od razu, czasami jak wychodzę do lasu a raz nawet udało mi się wybić całą bandę nim Clear Sky się wyłączył. Daleko jeszcze od tego momentu do dotarcia do Limańska? Bo jeśli nie i niewiele na tym stracę to może ktoś spróbowałby przejść ten fragment na moim save''ie? Byłbym dozgonnie wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 08:42, Bishoop napisał:

Coś w tym chyba jest. Gram od paru dni i nie miałem żadnego crasha ani większego buga,
który uniemożliwiłby mi granie. Czasami tylko muszę trochę się naczekać na zaliczenie
questa. Dodam, że należe do Powinnościi :)

No i prosze kolejny zadowolony członek Powinnośći;-) Widac że nie opłaci się służyc Czechowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 08:56, Patryk Mogilno napisał:

> Coś w tym chyba jest. Gram od paru dni i nie miałem żadnego crasha ani większego
buga,
> który uniemożliwiłby mi granie. Czasami tylko muszę trochę się naczekać na zaliczenie

> questa. Dodam, że należe do Powinnościi :)
No i prosze kolejny zadowolony członek Powinnośći;-) Widac że nie opłaci się służyc
Czechowi...

Tralalalalal mi gra się na razie nie zwaliła , wszystko ok no oprócz tych niektórych głupich bugów.A i należę do powinności , żart WOLNOŚĆ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:06, Crew 900 napisał:

xD

Przycisk O


Czyli mam kolejny błąd w grze, bo nie mam możliwości użycia detektora. Nawet wciskając "O" a nawet po przypisaniu innego klawisza do tej czynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:09, Kaucz napisał:

Tralalalalal mi gra się na razie nie zwaliła , wszystko ok no oprócz tych niektórych
głupich bugów.A i należę do powinności , żart WOLNOŚĆ xD

Haha;-) Do wolnośći trudno się dostac z tego co wiem...ja jednak wole Powinność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:12, DAMMAGE napisał:

Czyli mam kolejny błąd w grze, bo nie mam możliwości użycia detektora. Nawet wciskając
"O" a nawet po przypisaniu innego klawisza do tej czynności...

Jak masz np: karabin albo snajperke to klawisz "o" nic nie pomoże w ręku trzymaj pistolet albo śrube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować