Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 07:17, Patryk Mogilno napisał:

Ekwipunek da się odzyskać na pchlim targu (jest na mapie). Ale niestety kasy już się
nie da...


Da się. Niestety, częściowo. Przed wlezieniem w zasadzkę w piwnicy przy Pchlim Targu należy pójść do jakiegoś handlarza i nakupować gratów, najlepiej za całą kasę którą mamy, po czym ukryć je (np. w skrzynce na piętrze Pchlego Targu), najlepiej wraz ze wszystkimi posiadanymi przedmiotami. Po bandyckiej niespodziewajce i zabraniu PDA z piwnicy (nie zapomnijcie o leżącym tam pendrajwie) idziemy po swoje przedmioty do skrzyneczki na piętrze Targu i spieniężamy to, co trzeba.

Ja osobiście oprócz "tony" gratów miałem przy sobie ciężko zarobione 100 000 rubli (warto pomęczyć się i biegać z bronią i sprzętem zabitych do handlarzy, nawet kilkakrotnie - broń w przeciwieństwie do ciał nie znika).
Po spieniężeniu dodatkowych gratów zakupionych przed "zasadzką" w piwnicy odzyskałem tylko jakieś 18 000 rubli. Cóż, lepszy cyc niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie polecacie udać się na łowienie artefaktów? Bo znalazłem kilka Koralów Mamy na cmentarzysku maszyn, ale jakoś w innych lokacjach ciężko o dobry łup.

Aha - i gdzie znajdę GP 37? Uwielbiam tę broń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 10:55, piecia997 napisał:

A gdzie polecacie udać się na łowienie artefaktów? Bo znalazłem kilka Koralów Mamy na
cmentarzysku maszyn, ale jakoś w innych lokacjach ciężko o dobry łup.

Aha - i gdzie znajdę GP 37? Uwielbiam tę broń :D


----------------------------SPOILER---------------------------------------
Pier wszy artefakt znalazłem w pierwszej misji na bagnach,
Potem jeszcze bodaj 4 na całych bagnach (trzeba dobrze poszukać)
W dolinie mroku za bazą Wolności, na stacji benzynowej (wykrywacz pomoże), za X18.
No i w Kordonie około 4,5.
Musisz pobiegać po podejrzanych terenach - bagna na wysypisku itp.

Gram w grę już czwarty raz od początku i za każdym razem znajduję nowe miejsca,
a najdalej doszedłem do Jantaru/mostu w czerwonym lesie (crashe,crashe,crashe)

----------------------------SPOILER----------------------- ----------------

GP37 sam jeszcze nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to jak oni chodzą tak trzymając broń , szkoda że my tak nie możemy :(
I szkoda że nie można mieć takiego kombinezonu jak on

Oraz głupio że nie da się dalej ulepszać naszej reputacji , żeby był pasek zielony trza niestety dołączyć do frakcji i to właśnie głupio :/

20080920112242

20080920112250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą reputacją to nie jest tak prosto.

Zrobiłem questa dla Powinności (czy jak oni się tam zwą) związanego z zalaniem podziemi pod Agropromem, i mam tylko 2 żółte kreski na plus ;) Niełatwo ich przekonać :D

Crew 900:
Przystąp do Stalkerów, i tyle, najmniej problemów z reputacją (oprócz bandytów, ofkors) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Nie wiem czy popełniłem błąd albo gra ma jakiegoś buga ale jest taka sytuacja:
Wybrałem sie pierwszy raz z kordonu na wysypisko. Troche sie pogubiłem i mam teraz za mało czasu na dobiegniecie do schronu na wysypisku. Poprostu zacząłem się skradac zamiast uciekać przed emisją. Dodatkowo kożystałem z quicksave, który nacisnąlem sobie zbyt poźno. Poprzedni save mam z bagien na samym poczatku gry. Wsciekłem sie niemilosiernie bo zmieniłem grafike, gra teraz pieknie wyglada i stabilnie działa a sam sobie strzeliłem w kolano. Proszę poratujcie mnie save''em z grą na początku wysypiska zaraz po wyjściu z kordonu. Mamy dzisiaj weekend i chętnie bym sobie pograł. pozdraiwam
Przejście z powrotem do kordonu nic nie pomaga i tak mnie zabija...
a... prosze mail na adres folcrom@interia.pl
dzieki...z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałem już kiedyś to pytanie, ale nie dostałem odpowiedzi, więc zapytam jeszcze raz...
Gdzie mogę znaleźć/kupić karabin Thunder S14?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem jak wychodzę z bagien do kordonu 1 raz to trzeba te wojsko ominąć i dupa nie udaje mi się cały czas mnie z tego karabina rozwalają a do Sidorowicza trzeba jakoś dojść - muszę powiedzieć że cień Czarnobyla był łatwiejszy :) ja się z Zoną zaam dobrze xD No to jak można tych wojskowych ominąć aby dojść do Sidorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:59, sinir napisał:

Gdzie mogę znaleźć/kupić karabin Thunder S14?
Pozdrawiam.


Ja swojego kupiłem u Mitaja, handlarza z Powinnościi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:04, Kaucz napisał:

Witam, mam problem jak wychodzę z bagien do kordonu 1 raz to trzeba te wojsko ominąć
i dupa nie udaje mi się cały czas mnie z tego karabina rozwalają a do Sidorowicza trzeba
jakoś dojść - muszę powiedzieć że cień Czarnobyla był łatwiejszy :) ja się z Zoną zaam
dobrze xD No to jak można tych wojskowych ominąć aby dojść do Sidorka :P


Tyle razy już było wałkowane. Albo apteczki, bandaże, kitranie się i sprint, albo wracasz tunelem na bagna i przechodzisz do Kordonu drugim przejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 22:24, heyboy napisał:

> Minęła już doba w Kordonie a drzwi do Sidorowicza dalej zamknięte. Poradźcie co
robić
> bo nie mogę ruszyć z miejsca...

Yyyy. Zadam może głupie pytanie, ale próbowałeś je otworzyć? One się otwierają na zewnątrz,
więc trzeba stać troszeczkę dalej. Jeśli dalej się ich nie da otworzyć to bug.
Ewentualnie wrzuć swojego sejwa na jakieś wyslijto.pl, gigasize albo sendspace to sprawdzę
u siebie. Chyba, że z jakimiś modami grasz...


Oczywiście że usiłowałem je otworzyć.. :P ( grślismy z dziećmi w SoC)
Proszę oto link http://rapidshare.com/files/146824980/ save.rar.html (zlikwiduj spację przed"save.rar)
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:50, IronAss napisał:

Oczywiście że usiłowałem je otworzyć.. :P ( grślismy z dziećmi w SoC)
Proszę oto link http://rapidshare.com/files/146824980/ save.rar.html (zlikwiduj spację
przed"save.rar)
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.


Nie grasz przypadkiem na czystej wersji? Bo u mnie wywala komunikat, że save jest niekompatybilny z moją wersją gry. Ja gram na tym nowym patchu, więc nic nie jestem w stanie zrobić. Może jest tu jeszcze ktoś grający bez patcha, to pomoże. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:57, heyboy napisał:

> Oczywiście że usiłowałem je otworzyć.. :P ( grślismy z dziećmi w SoC)
> Proszę oto link http://rapidshare.com/files/146824980/ save.rar.html (zlikwiduj
spację
> przed"save.rar)
> Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Nie grasz przypadkiem na czystej wersji? Bo u mnie wywala komunikat, że save jest niekompatybilny
z moją wersją gry. Ja gram na tym nowym patchu, więc nic nie jestem w stanie zrobić.
Może jest tu jeszcze ktoś grający bez patcha, to pomoże. Sorry.



wersja 1.5.01 + path 1.5.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:22, Crew 900 napisał:

Podoba mi się to jak oni chodzą tak trzymając broń , szkoda że my tak nie możemy :(
I szkoda że nie można mieć takiego kombinezonu jak on

Oraz głupio że nie da się dalej ulepszać naszej reputacji , żeby był pasek zielony trza
niestety dołączyć do frakcji i to właśnie głupio :/

Czegoś tu nie rozumiem.Na drugim twoim screenie, dlaczego w takim szybkim czasie jakim jest bez wątpienia jeden dzień w stalkerze zarobiłeś aż 400 tysięcy rubli.Jakiś mod,kod?Przecież to niemożliwe.Ja gram tak dokładnie i skrupulatnie jak nigdy.Jestem przy Jantarze i dotychczas udało mi się najwięcej zarobić około 60 tysięcy rubli.Bo cały czas wydaje no drogie bronie,kombinezony,ammo.Na sprzedaży fantów też nie zarobie tyle ile bym chciał.A zbieram na egzo i jego ulepszenia.Ja nie wiem jak wy tyle kasy macie,ale z tym to już przesada w jeden dzień 400 000 Rubli lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U handlarza za dużo kasy można sprzedać artefakty , z resztą też już byłem w innych lokacjach i zbierałem artefakty , oraz pomagałem innym . potem wróciłem na bagna żeby u nich sobie uzyskać reputację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy tylko na bagnach, w bazie czystego nieba tak gra zżera pamięć bo mam na maksa detale i nigdzie [na razie] nie tnie tylko tnie w tej bazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować