Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Czy Stalker Czyste Niebo w wersji TopSeller też ma "w sobie" edycję premierową,jak Cień Czarnobyla w TS? Chodzi o taką zakładkę,i po wyjęciu tej zakładki jest premierowa edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się coś zrobić,gdy się zaktualizowało się grę do 1.5.10,a gdy grałem na singlu,miałem 1.5.01? Bo teraz mi wyskakuje,że nie moge grać na swoich sejwach. Jest jakiś sposób,aby odpatchować gre,bo gdy próbuje zainstalować wcześniejsze łatki,to nic się nei robi. Jest jakiś sposób,abym jeszcze grał na tych save''ach,czy mam zaczynać od początku? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba od nowa. Graj na tej wersji gdyż na czystej wersji gra jest po prostu niegrywalna z powodu makabrycznej ilości bugów i błędów. Oczywiście na wersji 1.5.10 też jest dużo niedociągnięć i bugów ale przynajmniej gra nie wywala co parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbytnio ochoty grać odnowa :/ Ale jam mus,to mus... A czy przynajmniej byłem daleko,czy blisko końca,gdy

Spoiler

dowiedziałem się od górnika,że Kieł jest na wschodzie?

Chce wiedzieć,czy dużo przeszłem,i tera jestem debil,i to zaprzepaściłem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś mody/trainery/kody bądź linia w jakimkolwiek pliku konfiguracyjnym która pomogłaby mi przeżyć emisję? Zapisałem grę podczas trwania jednej i nie jestem w stanie jej przeżyć. Ostatni save mam z tak dawnego okresu że równie dobrze mógłbym rzucić gierkę w kąt. Także: jest jakiś modzik na teleport albo niewrażliwość na emisję czy możliwość anulowania owej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:52, JohnSnake napisał:

Są jakieś mody/trainery/kody bądź linia w jakimkolwiek pliku konfiguracyjnym która pomogłaby
mi przeżyć emisję? Zapisałem grę podczas trwania jednej i nie jestem w stanie jej przeżyć.
Ostatni save mam z tak dawnego okresu że równie dobrze mógłbym rzucić gierkę w kąt. Także:
jest jakiś modzik na teleport albo niewrażliwość na emisję czy możliwość anulowania owej?

Stalker Clear Sky Trainer - w Googlach i coś jest, chyba nawet do każdej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 00:36, Stalker69 napisał:

Stalker Clear Sky Trainer - w Googlach i coś jest, chyba nawet do każdej wersji.


Bieda. Trainer działa, ale przy włączonej nieśmiertelności emisja nadal zabija. Przydałoby mi się coś na podobieństwo ''fast travel'' z Obliviona, jeżeli coś takiego w ogóle w CS istnieje.. swoją drogą głupota, że tylko niektóre miejsca chronią przed emisjami. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie podwójny post, ale nie mogę już edytować. Znalazłem już rozwiązanie. Dla wszystkich sierotek, które kiedykolwiek będą w podobnej sytuacji:

Zapiszcie grę na chwilę przed samą emisją(kiedy ekran się trzęsie, zaraz ma się ukazać czerwone niebo itp.). Dajcie się zabić i wczytajcie sejwa. Po wczytaniu dostaniecie jakieś dodatkowe 5 sekund życia, żeby przemieścić się w inne miejsce. Wykorzystajcie ten czas by przebiec te kilka metrów i znowu zapiszcie grę. Giniecie, wczytujecie ostatni zapis, powtarzacie czynność aż do momentu znalezienia się w bezpiecznym miejscu. Żmudny proces, ale lepiej stracić na to 10 minut niż cofać się o kilka godzin rozgrywki. Pozderki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie wojny frakcji:

Przyłączyłem się do hippisów (Wolność), co naturalnie równa się walce z konserwatywnymi (Powinnością). Przejąłem już przyczółki wroga na wysypisku i oczyściłem dwa obozy przy wejściu do Agroporomu i teraz pojawia się zonk. W zadaniach wyświetla mi się, że muszę utrzymać punkty do przybycia posiłków, które... no właśnie nigdy nie docierają do celu. Albo giną w potyczkach z bandytami - jakimś cudem rykoszety z wymian ognia w pobliżu ich bazy i posterunków nastawiły ich do Wolności negatywnie - albo w ogóle nie wyruszają z bazy. Cóż począć? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygranie dla Wolności wojny frakcji z doświadczenia wiem że jest bardzo trudne bo AI się nie kwapi do zajmowania posterunków, jeśli nawet to zrobi to zaraz pewne zginie i od nowa trza się męczyć.

Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać aż oddział przybędzie, do tego czasu możesz się troszkę oddalić od posterunku i wytłuc bandytów/powinność aby wspierać Wolność.
Albo jak ci się nie chce to jest mod Fraction Comander tak jakoś, można kierować poczynaniami wojaków chyba ich spawnować itp nie wiem dokładnie bo nie używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Zamówiłem sobie u kumpla na wigilijkę klasową Stalkera Clear Sky (a jak!) i mam pytanie. Jakie mody graficzne polecacie? Czy jest jakaś wersja Complete 2009 dla tej części Stalkera? Jest to jedyny mod dla Stalkera Cień Czarnobyla, który chodzi fajnie na moim komputerze, więc mógłby on być odnośnikiem. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:29, Richmond94 napisał:

Witam wszystkich.
Zamówiłem sobie u kumpla na wigilijkę klasową Stalkera Clear Sky (a jak!) i mam pytanie.
Jakie mody graficzne polecacie? Czy jest jakaś wersja Complete 2009 dla tej części Stalkera?
Jest to jedyny mod dla Stalkera Cień Czarnobyla, który chodzi fajnie na moim komputerze,
więc mógłby on być odnośnikiem. Jakieś propozycje?

Do każdej części STALKER jest Complete Pack.
http://www.moddb.com/mods/stalker-complete-2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć instrukcję instalacji moda AtmosFear?, zwłaszcza punktów 4-6:

1. In case you haven''t installed any mods before, locate file "fsgame.ltx" in the main S.T.A.L.K.E.R. directory, open with
Notepad and change both variables in this line to "true": $game_data$ = true | true | $fs_root$ | gamedata\
2. Run AtmosFear Setup and follow the instructions.
3. Start the game. Load last save or start new game (starting a new game is not required)
4. Open game console (default key is ''`'')
5. Save backup of your settings by entering: cfg_save user_bak
6. Load desired AtmosFear settings by entering: cfg_load user_atmosfear_desired_settings (e.g. cfg_load user_atmosfear).
NOTE: This step will overwrite some your graphic settings. Settings like key bindings, resolution and most of the advanced graphic options will stay the same. Gamma/contrast/brightness settings will be set to 1/1.3/1.2 but you can adjust it to your personal taste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki problemik: zainstalowałem właśnie grę, chciałem ją uruchomić i wpisać cd key ale wyskoczył mi taki oto komunikat:

" bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora.
Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, wymagane są uprawnienia administratora. "

jak daję " uruchom jako administrator " to mam to samo - trochę to dziwne, gdyż jestem administratorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować