Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lair słabsze niż oczekiwano?

41 postów w tym temacie

pepsi

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na PS3, Lair, pojawi się w sklepach trzy tygodnie później, niż pierwotnie planowano. Spekuluje się, że przyczyną tego poślizgu jest kiepska nota, jaką grze wystawił magazyn EGM. Przedstawiciele SCEA zaprzeczają... a co mają biedni zrobić?

Przeczytaj cały tekst "Lair słabsze niż oczekiwano?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie pierwsze słyszę to tej grze.. więc czy taki ten tytuł najbardziej oczekiwany to nie wiem:)

Zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak gra zawiedzie to ważne że pokaże moc PlayStation 3 czyli super grafa , ogromne przestrzenie , super widoczność tyśiące jednostek na ekranie jednocześnie ALE WIADOMO ZE I TAK NIE ZAWIEDZIE :)
Dla mnie i tak najważniejsze jest Heavenly Sword i Pro evo 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie - to tylko widziałem trailer i kilka screenów. Gra wtedy wyglądała na naprawdę niezłą i fajną akcję oraz latanie na smoku. Ponoć używało się sensorów ruchu SixAxis''a do przechylania smoka w locie ;)
Może by się kupiło toto, tylko gdyby PS3 potaniało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać coś tam nie zatrybiło i nie spodobało się.

Niektórzy tak zachwalali ten tytuł, że taki och ach, że myślałem, iż będą prawie same dziesiątki. Oczywiście 9 to jest bardzo dobra ocena ale okazuje się, że jednak supermega grafika gry wszech-czasów nie robi. Okazuje się? Przecież rozsądni to wiedzą!

Z chęcią bym w to zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:42, Xkupa napisał:

Play Magazine 9/10
Gamezone 9/10
Edge Magazine 9/10
Gamepro 3.75/5
EGM 5.5/10


Może te trzy pierwsze to oceny cząstkowe za grafikę, a ostatnia jest za całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:42, Xkupa napisał:

Play Magazine 9/10
Gamezone 9/10
Edge Magazine 9/10
Gamepro 3.75/5
EGM 5.5/10
---


no i to się nazywa w zabawę w recenzję na podstawie dema - wszyscy gadają jakie to piękne pieknę, a tu proszę coś wychodzi na jaw i mamy syndrom G3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol EGM jest kompletnie nierzetelnym pismem, pamiętam jak jakiś recenzent wystawił bodajże The Darkness tylko 3 bo się zgubił podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:35, Mr. Oblivious napisał:

Słyszałem, że to sterowanie (prawie) tylko sensorem ruch ich tak wkurzyło. Ale trailery i screeny
wymiatają !

Tak i do tego recenzent podobno obcował z grą od 10 do 20 minut. Można to wyczytać w innych serwisach. Kto ocenia grę bez przejścia jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa kompletni idioci.. jak oni pamietam swego czasu jak dali San Andreas ocene7/10 toz to smiech na sali!!
Gra jest wspaniała.. Grafika cudowna i tyle postaci na ekranie cos cudownego!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sprzęt taki jak PS3 jest taki drogi. Niestety mało ludzi w Polsce będzie mogło doświadczy "słabości" LAIR. Poczekajmy, może PS3 niedługo zejdzie do ceny XBoxa 360. Wtedy będzie można mówi o konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:50, killer18 napisał:

To sa kompletni idioci.. jak oni pamietam swego czasu jak dali San Andreas ocene7/10 toz to
smiech na sali!!
Gra jest wspaniała.. Grafika cudowna i tyle postaci na ekranie cos cudownego!!! :D


Przyznaje te trailery na store robią pozytywne wrażenie i sporą ochotę na ten tytuł. Zresztą exclusive wydawany przez Sony nie może być cienki. Spokojnie można zaufać firmie :) W najgorszym przypadku 6/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gazecie polskiej a mianowicie PSX testowali LAir i gra dostała 8/10 i jakos im pasowało tylko jakis głupi EGM dało tak niska note nawet gry nie przeszli a pier...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować