Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znasz rozwiązanie? Podziel się z innymi!

65 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 22:40, Magwisienka napisał:

> /.../
Hmm, czyżby jakaś zbiorowa iluzja? :) Bo u mnie też nie ma.


To może ja mam jakieś przywidzenia... Ale chwila... Mój komputer także :P Nie wiem czemu część z Was nie widzi terj ikonki - to pytanie do programistów, webmasterów i innych mądrzejszych ode mnie ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również załączam screen poglądowy. :) Zważ na to, że ja, podobnie jak 99,9% gramowej społeczności nie mogę pisać niebieskimi literkami i powinniście to również wziąć pod uwagę. ;]

20070806224120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 22:43, rob006 napisał:

Ja również załączam screen poglądowy. :) Zważ na to, że ja, podobnie jak 99,9% gramowej społeczności
nie mogę pisać niebieskimi literkami i powinniście to również wziąć pod uwagę. ;]


Obrazki poglądowe się przydają :) Jutro sprawdzimy co jest nie tak. Jak mówi star góralskie przysłowie: Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem to na pewno nie wiesz wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie ma u mnie żarówki, sprawdzałem nawet kilkoma przeglądarkami internetowymi i nic.

Jak już będziecie to poprawiać to możecie przy okazji poprawić linki w niektórych opisach pomocy.
Jest tam takie zdanie: "Dokonaj aktualizacji sterowników karty graficznej. Informację jak zainstalować nowe sterowniki karty graficznej znajdziesz pod tym adresem."
A po kliknięciu "pod tym adresem" otwiera się ta strona: http://www.gram.pl/pomoc_sterowniki_grafika.asp a tej strony nie ma (404). Pisałem już o tym przez formularz ale nikt nie poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 22:46, DJ Danielus napisał:

U mnie również nic! Może jest to dostępne tylko dla pracowników CDProjekt?


No to szalenie praktyczna opcja ;D

@PlushowyMisio
Aha! A więc jednak falstart! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 23:00, rob006 napisał:

@PlushowyMisio
Aha! A więc jednak falstart! ;P


Nie potwierdzam, nie zaprzeczam :) Swoją obecną wiedzę opieram na obrazkach poglądowych, czyli u mnie jest, u Ciebie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 23:03, PlushowyMisio napisał:

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam :) Swoją obecną wiedzę opieram na obrazkach poglądowych, czyli
u mnie jest, u Ciebie nie ma :D


U ciebie jest, u całej reszty nie-niebieskiej społeczności nie ma. A biorąc pod uwagę, że akcja skierowana jest właśnie do nie-niebieskiej społeczności, to jednak jest falstart. ;)

Tak, wiem, wredny jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niektorzy gramowicze zamiast Windowsa uzywaja Linuxa :) Moznaby tez machnac pomoc jak dana (i czy w ogole) gre odpalic pod pingwinem :)
Wiekszosc z moich gier CDP dalem rade odpalic :) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować