Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 dołącza do kolektywu gram.pl!

52 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że pojawi się też dział dotyczący pierwszego Starcrafta.

Jak na razie jest nieźle, ale zawsze mogłoby być lepiej(jak to mawiał dyrektor lotniska w AT). I popieram, layout jest taki średnio klimatyczny... mam nadzieję, że zawartość merytoryczna kiedyś to zrekompensuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:49, Ceteris Paribus napisał:

" pojawiła się zajawka"

No Elo ziom :-P


A jak nazwałbyś coś, co nie jest zapowiedzią, a informuje o filmie, grze, stronie albo czymkolwiek innym? Tak - umówmy się - stopień niżej niż zapowiedź. W filmach mówi się o teaserach, czyli zajawkach właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:00, Spaykus napisał:

A jak nazwałbyś coś, co nie jest zapowiedzią, a informuje o filmie, grze, stronie albo czymkolwiek
innym? Tak - umówmy się - stopień niżej niż zapowiedź. W filmach mówi się o teaserach, czyli
zajawkach właśnie :)


Teaser to bardziej zachęcacz/zainteresowiacz/wzbudzacz ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:14, Vilmar napisał:

> A jak nazwałbyś coś, co nie jest zapowiedzią, a informuje o filmie, grze, stronie albo
czymkolwiek
> innym? Tak - umówmy się - stopień niżej niż zapowiedź. W filmach mówi się o teaserach,
czyli
> zajawkach właśnie :)

Teaser to bardziej zachęcacz/zainteresowiacz/wzbudzacz ciekawości ;)


W słowniku grzebałeś? :>
Teaser to zajawka. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekaw jaki teraz zielony podpisik będzie miał pod nickiem Modest. ;) Naczelny na dwóch stronach i wypadałoby żeby pod nickiem miał dwa zielone podpisy. Cieakawe co CDP w tej sprawie wymyśli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was chłopakai prze ogromna prosbe nie wiem czy słyszeliscie ale na interi jest fajny filmik jak arabowie sie rozbijaja furai i tam leci faja muzyka, z wiazku z nia czy moze ktos wie jak sie nazywa ten utwór i kto jest wykonawca?? ten filmik mozna zobaczyc na interi i tam trzeba wpisac arabow i pierwszy z tych filmow to jest własnie to o co mi chodzi, tylko nie wiem jak sie nazywa ta piosenka, prosze o kotak moze by na forum albo na meil rafael7@vp.pl z góry dziekuje

znacie "drift arabow" -ten film własnie tak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mi ta strona się bardzo podoba, jest idealnie w klimacie StarCrafta. Taka mroczna, tajemnicza... ja bym lepszej nie zrobił...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie pominę, można było trochę bardziej dopracować, jak ktoś powiedział wcześniej trochę brakuje starcraftowności ;) a już na pewno mówię "nie" temu paskowi żółto-czarnemu na górze <blah>

Co do zawartości strony to nic specjalnego, trochę pozbieranych linków do materiałów innych stron, trochę materiałów brakuje jak np. Karune''s Q&A batch 8.

Najbardziej się dziwię temu, że CDProject nie wysłał nikogo na BlizzCon.

Mam nadzieję, że strona będzie się prężnie rozwijać.

Jakbyście potrzebowali jakiś materiałów na temat SC2 lub pomocy w ich zbieraniu to zawsze możecie do mnie walić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stronka fajna, ale nic czego bym nie widział dwa tygodnie wcześniej :) fan wyszpera w necie więc to nie dla mnie :P ale jezeli bedzie czesto i bogacie aktualizowana to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować