Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przymierze Codemasters i Auran

34 postów w tym temacie

''Gracze nie znajdą tutaj pasących się na łąkach baranków, czy możliwości wydobywania paciorków ze skał.''

no... wreszcie jakiś pvp z jajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:13, gothix13 napisał:

Chyab coś ala guildwars

Nioo.... tyle tylko, że z szybką akcją, sekwencjami, prawie żadne PvE(bez przesady :P). Jeszcze bodajże z abonamentem będzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze? z filmików na youtube (mówię o gameplayu) to wygląda to bardzo bardzo ale to bardzo słabo... przynajmniej dla mnie ale do oceny gry wypadałoby ją chociaż odpalić ale wiem, że tego nie zrobie bo mi się nie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Grę testuję od trzech tygodni. Męczy mnie klimat żywcem z japońskiej kreskówki o samurajach, zarówno wygląd postaci (trudno jest znaleźć twarz, która nie należałaby do Azjaty), sceneria i muzyka. Nie ma żadnego PVE. Główna i praktycznie jedyna atrakcja Fury to PVP... Odbywa się ono wyłącznie na instancjach (z wyjątkiem pojedynków do 1% HP). Coś w rodzaju doświadczenia zdobywamy robiąc triale, te z kolei odblokowują nam nowe umiejętności i do wykonania wymagają esencji zbieranych podczas walk na jednej z ok. 10 instancji, z czego wyróżniają się 3 rodzaje potyczki.
Przez pierwszą połowę rozwoju postaci wygrywa ten, kto szybciej masakruje klawisze z umiejętnościami zadającymi obrażenia. Potem zaczyna się już wybór naszych zaklęć spośród dziesiątek różnych opcji.
Gra toczy się bardzo, ale to bardzo szybko. Kolosalne znaczenie ma jak najniższe latency i jak najwięcej klatek/sekundę. Przez pierwsze dwa beta weekendy grało się przyjemnie, ale już gdy nadeszła trzecia sesja testów, po pół godziny wyłączyłem grę... Po prostu ten tryb PVP bardzo szybko się nudzi, nawet takiemu byłemu farmerowi Battlegroundów z WoW''a jak ja.
Samych klas jest 8, ale każda z nich może zdobyć 90% dostępnych w grze zaklęć, a także nosić dowolną zbroję/broń. Praktycznie mag śmierci, zwany Invokerem, z powodzeniem może stać się chroniącym cud życia wojownikiem, czyli Guardianem. Trudno w takim razie mówić o balansie między klasami, skoro różnice między nimi są aż tak nikłe...
Odnośnie sprzętu i wyglądu gry. Fury obsługuje shadery 3.0, w związku z czym bez nich grafika jest po prostu koszmarna i równie potwornie ciemna, na dodatek bez w.w. shaderów nie da się zmieniać jasności. Podobno twórcy mają ten problem naprawić, ale jeszcze ta chwila nie nastąpiła. Dodatkowo, Auran na swojej liście zadań zapewne ma jeszcze optymalizację. Na moim 1,25GB DDR2 RAM, AMD Athlon 64 3500+ i ATI Radeon X850 XT, nawet z defaultowymi ustawieniami Fury często przycina, rzadko miewam powyżej 25 FPSów w trochę zaludnionym miejscu.
Podsumowując, typowemu fanowi epickich przygód w krainie potworów, magii i topora ta gra nie przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajajajajajajaj... co to się robi na świecie, że już się nie słyszy o produkci cRPG''ów :(:(:( same teraz MMO i strzelanki/hack ''n'' slash''e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, i nie podoba mi się, dupne MMO :P
Nawet gorsze od L2 ...
Słaba optymizacja, zero używania mózgu tylko mashowanie klawiszy, średnia grafa.
Nie polecam :d Może tybijczykom, ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować