Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Cholera, gram wczoraj, jest świetnie. A teraz włączam grę i: ,,E:\Gry\gears of war\Binaries\wargame-g4wlive.exe: Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie." Jakiś sposób na to jest poza reinstalką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 10:35, tomoliop napisał:

Cholera, gram wczoraj, jest świetnie. A teraz włączam grę i: ,,E:\Gry\gears of war\Binaries\wargame-g4wlive.exe:
Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie."
Jakiś sposób na to jest poza reinstalką?


Nikomu nie działa, trzeba zmienić datę w systemie na wcześniejszą niż 27 stycznia 2009 i już będzie śmigać. Podobno to wina certyfikacji sterowników czy czegoś takiego. Można też ściągnąć http://www.nirsoft.net/utils/run_as_date.html i uruchamiać grę z jego pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się przed chwilą zdziwiłem :/. Ledwo gra kupiona i już porażka, i cuda na kiju. Nie wiem czy ktoś próbował tego "runasdate", ja próbowałem i działa częściowo. Mianowicie gra się odpala po czym wychodzi do windy. Ot, urok protez a nie naturalnych kończyn. Pograć to człowiek nie pogra.

Bawić się datą w systemie nie zamierzam. Nie przekracza to mojej wiedzy :), ale nie będę zmieniał czegoś wtedy, kiedy wszystko działa a jeden program nie. Wina programu, a nie systemu, i nie daty, ani nawet ceny gęsiego smalcu. Wina kodu gry i to on powinien zostać poprawiony, a nie data w systemie.

Z tego jednak co wyczytałem na forum Epic, pracują nad rozwiązaniem problemu pospołu z Microsoftem. Trzeba więc czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:01, Melchah napisał:

No to się przed chwilą zdziwiłem :/. Ledwo gra kupiona i już porażka, i cuda na kiju.
Nie wiem czy ktoś próbował tego "runasdate", ja próbowałem i działa częściowo. Mianowicie
gra się odpala po czym wychodzi do windy. Ot, urok protez a nie naturalnych kończyn.
Pograć to człowiek nie pogra.

Bawić się datą w systemie nie zamierzam. Nie przekracza to mojej wiedzy :), ale nie będę
zmieniał czegoś wtedy, kiedy wszystko działa a jeden program nie. Wina programu, a nie
systemu, i nie daty, ani nawet ceny gęsiego smalcu. Wina kodu gry i to on powinien zostać
poprawiony, a nie data w systemie.

Z tego jednak co wyczytałem na forum Epic, pracują nad rozwiązaniem problemu pospołu
z Microsoftem. Trzeba więc czekać.


Mi runsasdate, coś nie chciał działać, może coś źle robiłem, w każdym razie bez namysłu datę zmieniłem w systemie i gram, bo gra jest zbyt dobra, żeby sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na przejście kampanii w co-opie???? Jak tak to pisać na gg w podpisie albo zgłaszać się na xfire (mój nick Coxsik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 23:31, żyrafa napisał:

Jeżeli będę chciał zagrać kampanię w trybie współpracy z 2 kumplami to da rade bez ip
zewnętrznego? czy któryś z nas musi mieć?


Grać można max we 2 osoby, ty i kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 23:31, żyrafa napisał:

Jeżeli będę chciał zagrać kampanię w trybie współpracy z 2 kumplami to da rade bez ip
zewnętrznego? czy któryś z nas musi mieć?


Nie jestem pewien, ale raczej nie powinno być problemów, bo to idzie przez Games for Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 23:22, żyrafa napisał:

hmmm może spróbuj ręcznie usunąć całą grę?? również z rejestru. A później spróbować jeszcze
raz zainstalować.

Z rejestru grę usunąłem i niestety nic to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 14:28, edsonpele napisał:

Zainstaluj Your Unistaller 2008 i przez niego odinstaluj. U mnie w przypadku tego błędu
pomogło.

Zainstalowałem ten program i na liście gier/programów jakie można usunąć, nie ma Gears of War, szukanie ręczne też niestety nic nie dało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 13:20, Sebat1 napisał:


> Zainstaluj Your Unistaller 2008 i przez niego odinstaluj. U mnie w przypadku tego
błędu
> pomogło.
Zainstalowałem ten program i na liście gier/programów jakie można usunąć, nie ma Gears
of War, szukanie ręczne też niestety nic nie dało. :(

Usuń wszystkie pliki GoW''a, po czym usuń wszystkie wpisy z rejestru dotyczące GoW. Powinno dać rade zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 02:26, Mudvayne335 napisał:

Jest już fix do polskiej edycji Gears of War naprawiający ten kocioł z nieaktualnym certyfikatem.
Pewnie można go zassać bezpośrednio z menu gry, ale nie wiem w 100% bo akurat nie mam
gry zainstalowanej.
Na wszelki wypadek link:
http://gearsofwar.xbox.com/Templates/Secondary.aspx?id=1364


Ciężko było by go chyba zainstalować z menu gry skoro gra się nie włącza :>

PS. Oczywiście przy naszym patch-u jest błąd zamiast „Tutaj jest plik do pobrania – Polski” jest „Tutaj jest plik do pobrania – język” :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować