Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 12:40, Budep napisał:

Jakie są rekomendowane i minimalne wymaganie GoW?


Minimalne: system operacyjny Windows XP / Vista, procesor Intel 2,4 GHz / AMD 2,0 GHz, 1 GB pamięci RAM, 12 GB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Nvidia GeForce 6600 / ATI X700.
Zalecanych nie moge znaleźć.
Ale na twoim sprzęcie i tak pójdzie wszystko płynnie i bez problemów ze wszystkim na maxa poustawianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak jedno od drugi ale nie mogłem posta edytować.

Moje pytanie dotyczy owego zdana zamieszczonego na gearsofwar.com związanego z multiplayerem: "Broadband Internet connection and Games for Windows LIVE Silver Membership (included)" czyli że mam płacić za tego "Srebrnego Członka", żeby sobie normalnie i legalnie w multi popykać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 11:30, Szkarłatny Wilk napisał:

Sorki że tak jedno od drugi ale nie mogłem posta edytować.

Moje pytanie dotyczy owego zdana zamieszczonego na gearsofwar.com związanego z multiplayerem:
"Broadband Internet connection and Games for Windows LIVE Silver Membership (included)" czyli
że mam płacić za tego "Srebrnego Członka", żeby sobie normalnie i legalnie w multi popykać
??


Silver jest darmowy i dostajesz go z grą dopiero GOLD jest płatny i niesie ze sobą dużo udogodnień z tego co już było tu pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście opis w sklepie?
Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 11 grudnia 2007
Kurcze co jest z tą premierą u nas!? I na dodatek nie ma jak zmiana terminu na dzień przed planowanym. Z Orange Box było z tego co pamiętam podobnie. Niezbyt lubię takie praktyki. Można by tak wcześniej podawać zmiany terminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:10, destro177 napisał:

Widzieliście opis w sklepie?
Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 11 grudnia 2007
Kurcze co jest z tą premierą u nas!? I na dodatek nie ma jak zmiana terminu na dzień przed
planowanym. Z Orange Box było z tego co pamiętam podobnie. Niezbyt lubię takie praktyki. Można
by tak wcześniej podawać zmiany terminów?


Strasznie minie takie rzeczy denerwują. No ale co zrobisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:18, KamcioBoy napisał:

> Jak myślicie gra ruszy mi na kompie pentium4 1,8ghz 1280mb ram i karte nowa kupuje, lepszą

> niż gf6600. Może ktoś ma podobny sprzęt i może się podzilić info?:)

Jak kupisz kartę to sprawdź na tej stronie czy ci pójdzie.
http://www.systemrequirementslab.com/


p.s.: myślę ze tak

Sorki zamiast edytuj wciskałem odpowiedz. Przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematem tej gry się nie interesuję więc chciałem zapytać czy jest w sieci jakieś demo na PC?? Może bym sobie kupił na święta chodź trochę drogi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłoby zrobić tak, jak zrobiła Cenega (i chwała im za to) z BioShock: dać do wyboru wersję polską, wersję angielską i niech ludzie sami sobie wybierają. Chcesz polską wersję? To poczekaj. Nie chcesz czekać? To kup angielską. Ale nie. To by było za proste. Przecież CDP ewidentnie za punkt honoru postawiło sobie ustanowić rekord Guinessa w kategoriach "skopane premiery", "ilość wpadek w ciągu jednego roku" oraz, poza konkursem, udowodnienie, że naprawdę można graczy olać bardziej, niż Electronic Arts.

Nie sądziłem nigdy, że to powiem, ale to ostatnie naprawdę im się udało. Do tej pory byłem święcie przekonany, że EA osiągnęło mistrzostwo w traktowaniu klienta jak natrętnej muchy. Teraz widzę, że mogliby się jeszcze od CDP wiele nauczyć. Sugeruję, by CDP zaczął dorabiać prowadząc w tej dziedzinie szkolenia dla zagranicznych dystrybutorów. Ale by kosili kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 15:17, KamcioBoy napisał:

Strasznie minie takie rzeczy denerwują. No ale co zrobisz :/

Ech, na zachodzie to już chyba miesiąc mają, prawda? Albo będzie miesiąc za tydzień. A u nas tylko przekładać potrafią. To też już chyba jest druga zmiana daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:22, destro177 napisał:

To też już chyba jest druga zmiana daty.


Druga?? To chyba piąta zmiana daty. Na początku premiera miała być na równi ze światową, 6 listopada. Potem przesunęli na 9, następnie na 15, 22, kolejną wersją był 5.XII a teraz mamy okolice 10.XII (według Ultimy). Ciekawe, czy na Gwiazdkę się z tym wyrobią...

Jaka szkoda że za każdą wpadkę CDP nie przyznaje bonów... Bardzo szybciutko by się wzięli za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować