Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 10:18, destro177 napisał:

A zauważyliście że nawet w planie wydawniczym na gram.pl jest data jutrzejsza premiery? Ciekawe
że juz nawet im się nie chce zmieniać dat wszędzie, totalna olewka wszystkiego i wszystkich...
CDP jest do bani.

Coś na psy CDP zaczyna schodzić z premierami. Nie podanie żadnego newsa związanego z przesunięciem premiery z 05.12 na 11.12 (niedziela? :/) to już kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może oni tylko chcą nas tak po wnerwiać a te pre-ordery i tak przyjdą w ostatnio ustalonym terminie czyli 5 grudnia :P Jakoś nadal myślę że to pomyłka ...

RakuPl chyba coś ci sie z kalendarzem pomieszało ;] 11 grudnia to wtorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:47, KamcioBoy napisał:

RakuPl chyba coś ci sie z kalendarzem pomieszało ;] 11 grudnia to wtorek :D

Faktycznie, na listopad widocznie spojrzałem :)

No ale to nie zmienia faktu, żeby dzień przed premierą dowiedzieć się, że trzeba będzie czekać jeszcze tydzień (i jeszcze to wielokrotne wcześniejsze przesunięcia premiery :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Najgorsze jest to że w zamówieniu wraz z GoWem jest karcianka Wiedźmina i dodatek do Company of Heroes :/ Jak tak będą przesuwać to te gry zobaczę nieprędko. Chyba ostatni raz popełniam taki błąd, wkładając do koszyka inne rzeczy wraz z jakimś preorderem!
Po tym wszystkim co cdprojekt wyprawia z premierami to masakra! Do tej pory nie otrzymałem dodatków EK Wiedźmina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 15:47, Kubi6t napisał:

Do tej pory nie otrzymałem dodatków EK Wiedźmina!

O kurczę, niezła jazda:/ I tu tępią piractwo... Jak sami zniechęcają do kupowania gier. GoW spóźnione o miesiąc i jeszcze zero odzewu ze strony CDP... dziękujemy bardzo za robienie nas w konia. A gold kiedy to już był ogłoszony? Dwa tygodnie temu? Litości... Może się w końcu jakiś niebieski odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:53, destro177 napisał:

I tu tępią piractwo... Jak sami zniechęcają do kupowania gier


Jak ktoś Ci nie przyśle zamówionego telewizora, to zachęci Cię do ukradzenia go sąsiadowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 16:22, hehe napisał:

Jak ktoś Ci nie przyśle zamówionego telewizora, to zachęci Cię do ukradzenia go sąsiadowi ?

To że bluzgam nie znaczy że wolę ściągnąć grę z neta. Ale takich co ściągają i w ogóle jadą całe życie na piratach takie coś nie zachęci, gdy gra jest pewnie od drugiego dnia po zachodniej premierze w sieci.
"Bądź uczciwy, i tak Cię olejemy"
Dobra kończę, ileż można się wkurzać a to i tak nic nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do pre-orderów. Czy jeżeli zamawiam pre-ordera powiedzmy w piątek a premiera ma być 11 grudnia ( proszę aby się już nic nie zmieniło ) to otrzymam grę w ten dzień premiery czy dzień po ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:04, KamcioBoy napisał:

Mam jeszcze pytanie co do pre-orderów. Czy jeżeli zamawiam pre-ordera powiedzmy w piątek a
premiera ma być 11 grudnia ( proszę aby się już nic nie zmieniło ) to otrzymam grę w ten dzień
premiery czy dzień po ???


Z tym to są dwie różne bajki. Pre-order to nic innego jak "zaklepanie" sobie pudełka z płytką. Jeśli wybrałeś drogę kurierską to powinieneś ją otrzymać 24 H od wysłania paczki przez nadawce. Jeśli wybrałeś drogę pocztową to od 1 do 3 dni roboczych powinna już być.

Mam nadzieje że ci to pomogło.

Jeszcze jest taka sprawa że niektóre towary np. NFS: ProStreet miał taką opcje że przychodziła dzień przed Polską premierą, ale nie powiem Ci czy napewno, bo kolegi nie pytałem czy mu w ten sam dzień przyszła czy kiedy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:13, Szkarłatny Wilk napisał:

> Mam jeszcze pytanie co do pre-orderów. Czy jeżeli zamawiam pre-ordera powiedzmy w piątek
a
> premiera ma być 11 grudnia ( proszę aby się już nic nie zmieniło ) to otrzymam grę w
ten dzień
> premiery czy dzień po ???

Z tym to są dwie różne bajki. Pre-order to nic innego jak "zaklepanie" sobie pudełka z płytką.
Jeśli wybrałeś drogę kurierską to powinieneś ją otrzymać 24 H od wysłania paczki przez nadawce.
Jeśli wybrałeś drogę pocztową to od 1 do 3 dni roboczych powinna już być.

Mam nadzieje że ci to pomogło.

Jeszcze jest taka sprawa że niektóre towary np. NFS: ProStreet miał taką opcje że przychodziła
dzień przed Polską premierą, ale nie powiem Ci czy napewno, bo kolegi nie pytałem czy mu w
ten sam dzień przyszła czy kiedy tam.


Ale jeśli wybiorę kurierską wysyłkę (zawsze tak biorę) to oni wysyłają grę w dniu premiery i mam ją następnego dnia czy wysyłają grę dzień przed premierą i mam grę w domu w dniu premiery ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają ją w dniu premiery (bardzo często jest to 6.00 - 7.00) więc możesz mieć ją w dniu premiery. Ale to też w zależności gdzie mieszkasz więc wiesz.

A teraz cień nadziei. Szukając sobie w planie pre-orderów zobaczyłem taki ciekawy zbieg GoW wysyłka 11 a Unreal III 05. Jest szansa że jutro w nasze łapska :p trafi GoW i rozsadzi PC''ety lub laptopy w moim przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:34, KamcioBoy napisał:

Jeśli teraz złożę zamówienie to jest jakieś prawdopodobieństwo że wyślą jutro :P


Prawdopodobieństwo ? Jest napisane że jutro jest wysyłka więc muszą Ci ją wysłać. Okres zamówienia nie powinien grać roli. Chyba że nie przyslą potwierdzenia, ale w to to wątpie. Chociaż teraz po cdp można sie wysztkiego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowne CD Projekt - czy można wiedzieć co wy do ...... nędzy wyprawiacie?. Co z tą premierą GOW? Ani pary z gęby. Czy wy nas uważacie za jakieś infantylne gówniarstwo?
Może powinniśmy rozpisać konkurs - jak myślisz jaki był czynnik sprawczy opóźnienia premiery :
A. To sabotaż moherowej koalicji, masonów i cyklistów.
B. Kawa się skończyła - robić się nie chce.
C. Mamy gigantycznego kaca.
D. Nie wydamy w terminie bo NIE...
E. Zbieramy informacje co to jest ten GOW ale jak już będziemy wiedzieli......
F. Tłumaczenie z english translatorem nie jest tak szybie jak nam się wydawało (tyle do przetłumaczenia na pudełku i te dialogi.....)

Wiem, że podane propozycje są dziecinne ale staram się równać do poziomu informacji a (właściwie ich braku) z CD projekt.

Jak to jest możliwe, że nie wyrabiacie się z takimi tytułami jak GOW i UT a w terminie wydajecie pozycje znacznie mniej wyczekiwane vide dodatek do FEAR? Dlaczego inni mogli się wyrobić na podany przez siebie czas - EA z Crysisem i LEM z COD 4. Przecież sami ustalacie daty wydania - jeżeli nie możecie notorycznie ich dotrzymać to skąd je bierzecie - czytacie z gwiazd, a może z fusów?

Życzę wam na Święta, żebyście też na coś bardzo czekali i się zawiedli........ w końcu jak Kuba Bogu.....

Z wyrazami......obraźliwymi - penis wam w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFTOP

ODP: A

Co wygrałem ?? GoW''a :D ??

Koniec OFTOPU

A tak szczerze też mi sie to zbytnio nie podoba. Heroes V; ToE Styczeń
GoW: Nie wiadomo ale może w tym roku (ale też nie w 100%)
ale z tą olewką to też przesada. Może uwarzacie że sama gównażeria siedzi i pisze posty bo nie ma co robić, albo Ci co lubią sobie dobrze pograć mają coś nie równo pod kopułą. Otóż NIE. Dzieci czy dorośli nie gra znaczenia. Jesteśmy klijentami (a szególnie kupują właśnie dzieci bo mają więcej czasu) i to na nas zarabijają kase, więc nie powinno nas sie tak olewać. Mi by wystarczyło 2 - 3 zdania informacji na ten temat. Skoro nie ma na nic czasu to te 2 zdania to w 3 minuty napisze i ludzie są spokojni i bez obelg sie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować